Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canm normalde 14 güne jadar büyür ve o zaman çatlar bence iyi büyüklüğü bozma moralini

kızlar bi kaç güne adet olcam gelcem buraya:) tam günüm belli olsun ateş ölçmeye ovulasyon testlerine başlıyalım:)

canm normalde 14 güne jadar büyür ve o zaman çatlar bence iyi büyüklüğü bozma moralini

ay canım ne bilim hiç olumlu konşmadı doktor böyle mırın kırın konuştu.bişey diyemem şimdi bişey diyemem deyip durdu.soldada birtane 5.5 mm var o gelişmez herhalde dedi.off offf bakalım hayırlısı.gelişme olanlar yazsa burda iyi olur aslında takip yaptıranlar özellikle:)

ben de takipteyim ama daha ilacın 3.günündeyim haftaya kontrolüm
doktorlar hep öle zaten insan bişey sormaya çekiniyo
sen ne kadardır istiyosun bebiş
ilk mi olcak

valla kızlar ben aralık ayından umutluydum.ama doktor sağdaki yumurtan olgunlaşmış çatlamış dedi.benim sağ tüpüm yok.yani bu aydan da geçti.neyse aylar bitmedi ya sonra olur inşallah(

selam kızlar bende yeniyim aranızda 10 ay önce dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm tamamen kapalı, iki aydır da korunmayı bıraktık, BAT 2 aralık ve hiç belirti yok şimdilik( Rabbim herkesin duasını kabul etsin ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

BAT 2 aralık benide eklermisinizz...

ben de takipteyim ama daha ilacın 3.günündeyim haftaya kontrolüm
doktorlar hep öle zaten insan bişey sormaya çekiniyo
sen ne kadardır istiyosun bebiş
ilk mi olcak

canım bakalım sende değerlerini yaz mutlaka unutma.bakalım senin nekadar olcak.canım ben ilk klomenimi geçen sene tam bu ayda içtim:) 2 ay kullandım gebe kalamadım.sonra hsg çektirdim,sperm tahlili yaptırdım,biraz kendine bıraktım yine olmadı ne yazıkki 1 sene sonra tekrar başladım bu kısır döngüye.bir tek prolaktin hormonum yüksek çıktı 59.bide onu düşürüp denicez bakalım birkaç ay daha klomen denerim yine olmazsa aşılama yaptırcam.allah gerek bırakmaz inşallah da bu ay tutar.çok zor valla.dün afedersiniz eşimle ilişkiye girerken ağladım resmen.şuan takvimli giriyoruz ilişkiye gün aşırı olsun diye bigün boş,bigün dolune bu ödev gibi ya diye çok moralim bozulduallahım versede bu ay bende usandım ne yalan söylim.benim durum bu senin?

valla kızlar ben aralık ayından umutluydum.ama doktor sağdaki yumurtan olgunlaşmış çatlamış dedi.benim sağ tüpüm yok.yani bu aydan da geçti.neyse aylar bitmedi ya sonra olur inşallah(
merhaba bozma moralini bu ay sağda olur diyer ay solda olur.ümidini kaybetme.benim mesela genellikle solda olrdu bu sefer sağda olmuş.beklemek zor ama alışıyor insan
kimse YOOOKKK MUUUU???

ben varım...sürekli takipteyim:)

merhaba bozma moralini bu ay sağda olur diyer ay solda olur.ümidini kaybetme.benim mesela genellikle solda olrdu bu sefer sağda olmuş.beklemek zor ama alışıyor insan

ben varım...sürekli takipteyim:)

selaaaam kııızlar. ben de geldim. beni de ekleyin. bat 12 aralık. 6 ekimde düşük yapmıştım. bu ay yeniden denemeye kara verdim.

selaaaam kııızlar. ben de geldim. beni de ekleyin. bat 12 aralık. 6 ekimde düşük yapmıştım. bu ay yeniden denemeye kara verdim.

hoşgeldin canımmm... bende temmuzda bebğimi kaybettim kalbi durmuştu bende yeniden başladım denemeye.... inşallah canım bu sefer kavuşuruz bebişlerimize

merhaba, bende 16 eylülde düşük yaşadım benımde BAT 3 Aralık, doktor 6 ay ara verın dedı ama bız ara falan vermedık, bır hafta var daha adete ama belım sırtım cok agrıyor bılmem belırtımıdır bu:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…