Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar birşey sorcam şimdi benim adet 3 gündür gecikti.
belim çok ağrıyor ara ara sağlı sollu kasıklarıma sancıda giriyor hemen umutlanmakta istemiyorum ama tek başına bel ağrısı ara ara kasık sancısı gebeliğe yorumlanabilirmi?

Canım test yapmadın mı evde idrar testi?
Zaten iki olasılık var ya hamilesin ya değilsin ben ilk hamileliğimde tam adet belirtilerim vardı şimdi olurum biraz sonra olurum derken hamile olduğumu öğrendim.
öyle olmayabilir adetinde geliyor olabilir stresten felan gecikmişte olabilir. Bence yarın sabah ilk idrarla evde test yap .

test yapmadım yapmakta istemiyorum aynen stres olabilir biraz daha bekleyim bu haftasonuna kadar olmazsam direk kan testi yaptırırım artık
çünkü bıktım tek çizgiden rüyalarıma giriyor o derece yani

aynı belirtiler bende de var.her ay adetimden bir hafta önce göğüslerim şişer ve acırdı .ne şişti ne de acıdı.belim ağrıyror arada sırada bir de kasıklarıma sancı giriyor.senin degöğüslerin şişer miydi?

canım benim bat bugün ama 6 gündür belim ağrıyo şeffaf akıntım var aynen senin gibi sağlı sollu ağrı giriyor kasıklarıma
inşallah hamişizdir canımmm eğer gebelik belirtisiyse tabi

evet canım 1 hafta öncesinden gögüslerimde göbeğimde şişer ama gögüslerim dokunduğum sıktığım zaman acır şimdi öyle değil sadece ucları acıyor yanıyor gibi
göbeğimin altıda şişerdi yine şişti öyle fakat son 2 gündür o şişlikte indi.
inş hamileyizdir canım.
başka farklı belirtilerinde varmı?

hani şimdi stresten falan diyeceğim ama bundan önce ne stresler ne daha adetime 1 hafta kaladan gebeyim psikolojileri yaşamış insanım ona rağmen hep günümde oldum
yani şuan stresimde yokki niye böyle oldu.
ayrıca bu ay kendimi hiç şartlamadım doktora gidecektim çünkü.

kizlar benim kesinlesti az evvel aldim haberi hastahaneden darisi tum bekleyenlere insallah, sizlere de dua edecegim

bir soruda benden
adet olacağınızı anladığınız bel ve sırt ağrılarınız var mı
hamileyseniz de bu ağrıları yaşar mısınız
yoksa ağrımaz mı tamamen kesilir mi offfff ya

ya benim içinde dua edin 2 aydır bekliyorum,umudum aralık ayı.soğan suyu içiyorum hergün,güzel rabbim isteyen herkese versin aminn

biz eşimle bebek için daha erken olduğunu düşünerek vazgeçtik bu yaza bir sürü işlerimiz var hatta bi kaç gün içinde işlerimiz başlıyo onun için bebeği erteledik hemde yeni ev yeni bebek diyoruz artık Allah kısmet ederse yaz sonu ev almayı düşünüyoruz. zaten bugünde test yaptım negatif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…