Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Bugun sizler icin mutlaka dua edecegim kizlar sagolun

canım hayırlı olsun tebrik ederim,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallaaaaaah:) nolur mübarek muharrem ayının şu günlerinde hamile hamile dualarını bizden esirgeme,kimin duasının kabul olacağı hiç belli olmaz

başka bir belirtim yok.zaten eğer hamileysem önemli belirtiler için daha çok erken çünkü 3 aralıkta çatlatma iğnemi yapıldım.18 aralıkta adet görmem lazımmış.yani daha dört günüm var kan tahlili yaptırsam belli olurmuş ama yaptırmak istemiyorum.evet inşallah hamileyizdir.göğüslerimin şişmemesi beni biraz umutlandırıyor.

kizlar benim kesinlesti az evvel aldim haberi hastahaneden darisi tum bekleyenlere insallah, sizlere de dua edecegim

ayyyyy çok sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm:)))))))yaşasıııııııııııııııııııııııııııııııın:))))))Allah kucağına versin inşallah.

bize biraz belirtilerinden söz eder misin.her ay adet olmadan önce yaşadıkların ama bu ay yaşamadıklarını da anlat.ne biliyim mesela benim göğüslerim şişerdi bu ay dört gün adetime ama hala şişmedi.bu ve benzeri şeylerden bahsetsene bize:)

çok üzüldüm canım yaşadıklarını hissettikleri anlıyorum benim eşimde çocuk konusunda öyle umursamaz benimkinin tek farkı ilişkiyi kendisi seviyor ama çocuk için bişey yapıyorum demeye korkuyorum birsürü sey söylüyor ardından bende zanediyorum sadece benimki öyle ama ikimizde biliyoruzki allah nezaman nasibetmişse ozaman hiç birşey veya hiç kimse engel olamaz rabbim fazl bekletmeden saglıklı yavrularla bizi ve dileyen herkesi sevindirsin zaten bi çocugun olsa eminim evden bile çıkmaz ozamanda sen ne halin varsa gör dersin kuzucugunla uğraşırsın aaaaaaaaaaaaaaaaaa heyecanlandım çok istiyorum bildiğin gibi degil

slm kızlar kafam çok karıştı geçte olsa ovulasyon testimde bugün çift çizgi gördüm 19.günde şimdi ne yapmam gerek bilmiyorum hergün yapasakmı yoksa birgün araylamı karar veremedim çift çizgiyi gördükten sonra kaçıncı gün yumurta oluşuyormuş

Kizlar bir Yasin I Serif okudum listedeki Tum nickleri tek tek okudum, hamis lere hayirli evlatlar bekleyenlere de hayirli zamanda cocuklarinin olmasi icin Rabbim Kabul etsin insallah. Ayrica son bir kac sayfadaki isimleri de okudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…