Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

slm kızlar kafam çok karıştı geçte olsa ovulasyon testimde bugün çift çizgi gördüm 19.günde şimdi ne yapmam gerek bilmiyorum hergün yapasakmı yoksa birgün araylamı karar veremedim çift çizgiyi gördükten sonra kaçıncı gün yumurta oluşuyormuş

bugün başla 3 gün üst üste çalışın şekerimmm..
hadi kolay gele :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hamile arkadaşlar belirtilerinizden bahseder misiniz?

Canim benim adet belirtim pek yoktur Belim ve Kasiklarim agrir bu sefer batma gibi Agri oldu Kasiklarimda, biraz gaz agrisi gibi sancim oldu 2 Aksam da goguslerim agridi hafif de ates oldu goguslerimde bunlar adet oncesi olmayayim seylerdi, bir de vucut sicakligim batima 1 gun var 37.0 bgn ne zamandir hep 36.8 civari:KK34:

Regl gününden 1 hafta önce gögüslerim acımaya başladı belim çok agrıdı kasıklarımda agrı vardı tansiyonum düşüyodu arada böyleydi belirtilerim benm :)

:nazar::nazar::nazar: tatlım hayırlı olsunnn Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin:KK16::KK16::KK16:
canım akıntında oluyomuydu peki testi ne zaman yaptın ?
bulduk bi hamiş soru yağmurunda :KK1::KK1:

:nazar::nazar::nazar: tatlım hayırlı olsunnn Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin:KK16::KK16::KK16:
canım akıntında oluyomuydu peki testi ne zaman yaptın ?
bulduk bi hamiş soru yağmurunda :KK1::KK1:

Amin canım testi adet gecikmesnden 1 gün sonra yaptım ilk o zaman silik çıkmıştı akıntımda vardı ben hep relg olucam sanıyodum her seferinde :) 2 gün sonra tekrr yaptım yine 2.çizgi çıktı dünde ultrasonla bakıldı kan ve idrar testi yapıldı :))

Kizlar bir Yasin I Serif okudum listedeki Tum nickleri tek tek okudum, hamis lere hayirli evlatlar bekleyenlere de hayirli zamanda cocuklarinin olmasi icin Rabbim Kabul etsin insallah. Ayrica son bir kac sayfadaki isimleri de okudum.

öncelikle amiin allah kabuletsin benide saydınmı bilmiyorum ama allah razı olsun dua eden herkesten rabbim dualarımızı kabul olan dualardan eylesin amin

Amin canım testi adet gecikmesnden 1 gün sonra yaptım ilk o zaman silik çıkmıştı akıntımda vardı ben hep relg olucam sanıyodum her seferinde :) 2 gün sonra tekrr yaptım yine 2.çizgi çıktı dünde ultrasonla bakıldı kan ve idrar testi yapıldı :))

sağol canım cevap yazdığın için :KK16::KK16:
bende yarın sabah yapsam çıkarmı acaba yoksa cuma günümü yapsam bilemedim:18:

bugün başla 3 gün üst üste çalışın şekerimmm..
hadi kolay gele :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ay sagol şekerim 11 ay oldu ilk defa ovulasyon testi kullandım biz heray aralıksız ilişki yaşıyoruz yani ay içinde 4-5 defa aksardı belkide ozamana denkgeliyordu ovulasyonum canım şimdi ara vermedenmi yapalım diyorsun bu spermlerin gelişmesi için ara verin sözü ne olacak:)

Kizlar bir Yasin I Serif okudum listedeki Tum nickleri tek tek okudum, hamis lere hayirli evlatlar bekleyenlere de hayirli zamanda cocuklarinin olmasi icin Rabbim Kabul etsin insallah. Ayrica son bir kac sayfadaki isimleri de okudum.

canım Allah kabul etsin.....inşallah Rabbim duanı kabul eder....

canım Allah razı olsun ve kabul etsin inşaallah.Rabbim hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah:))

öncelikle amiin allah kabuletsin benide saydınmı bilmiyorum ama allah razı olsun dua eden herkesten rabbim dualarımızı kabul olan dualardan eylesin amin

Canim listede adin var okudum belki son sayfadakiler listede yoktur diye onlarin da isimlerini soyledim, dualarda bulusmak dilegiyle optum kizlar:KK16:

ay sagol şekerim 11 ay oldu ilk defa ovulasyon testi kullandım biz heray aralıksız ilişki yaşıyoruz yani ay içinde 4-5 defa aksardı belkide ozamana denkgeliyordu ovulasyonum canım şimdi ara vermedenmi yapalım diyorsun bu spermlerin gelişmesi için ara verin sözü ne olacak:)

ovulasyon zamanı 3 gün canım üst üste ger kalan günler gün aşırı maksat kaçırmamak sıkı tutmak işi :KK17:

Ne demek canımm :) ben yaptığımda çıktı senin ne zamandı adet günün geçtimi öyleyse dene istersen :)

benim bugün canım adet günüm ama gelmedi daha
normalde 2 gün önce baş ağrım olur anlarım geleceğini ama bu sefer ağrımadı belim ağrıyo sadece:18:
sence yarınmı cuma mı yapayım testi gelmezse tabiii:KK1:

benim bugün canım adet günüm ama gelmedi daha
normalde 2 gün önce baş ağrım olur anlarım geleceğini ama bu sefer ağrımadı belim ağrıyo sadece:18:
sence yarınmı cuma mı yapayım testi gelmezse tabiii:KK1:

Sen bilirsin tabi ama istersen 1 gün daha bekle cuma yap ki daha net olsun derim :):KK34:

haklısın canım öyle yapim ben en iyisi cuma günü yapayım testi daha önce 3 gün sonra yapmıştım görmüştüm çift çizgiyi ama kısmet değilmiş kalbi durdu bebeğimin:KK43:

Çok üzüldüm canım yaaa çok geçmiş olsun bu seferki saglıklı olur inşallah saglıkla kucagına alır büyütürsün

ayyy allah razı olsun canım kabul olsun inşallah:KK16:

Allah kabul etsin inşalah. Allah seninde gönlüne göre versin canım.

X