Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

murberry arkadaşım şu listeyi bi eklesen gene merak ettim son durumları D
canım ekelyim ama kaçgündür pek takip edemedim.liste biraz geri kalmış olabilir....

İSİM

BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım
Beklemede
hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
Hamişşş
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık
Kırmızı kart
haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık
Beklemede
baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık
beklemede
mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık
Beklemede
sub
6 Aralık
Beklemede
angelif
6 Aralık
Beklemede
deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık
Kırmızı kart
didos86
7 Aralık
Beklemede
sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık
Kırmızı kart
saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık
Hamişşş
cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık
Kırmızı kart
nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

Cipskolam
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 Aralık

Berkerim
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık

Minik78
23 Aralık

Naz8
24 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

Seraprap
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Kepi3
10 Ocak

beni listeden silebilirsiniz. beklemenin verdiği sıkıntıya dayanamadım. kan testi yaptırdım ve sonuç negatif. üzüldüm ama kısmet. umudumuz diğer aylar artık

beni de listeden silebilirsiniz.
kırmızılar geldi. oh be en azından belirsizlikten kurtuldum
yeni bat 14 ocak.
inşallah 2012 uğurlu helir hepimize

slm kızlar işten eve geldim hen pcyi actım:)
iyiki varsınız valla yoksa çatlardım derdimden Allah razı olsun hepnizden gönlünüze göre versin rabim...
eve gelr gelmez ovulasyon testi yaptım yine çift çizgi çıktı kızlar.. 3 gündür çift çizgii çıkıyor ben bugun silik olur dedim ..tabi bugun 16.güne göre hafif daha silik.. nedemek oluyor bu ..3 gün dür yumurtam çatladımı çatlıycakmı..
bide ateş tabloma gre hiç yumurtlamıyor gibi duruyorum.. kafa karıştı..
bugun belim agrıyor kasıklarımda batma 3 gündür var zaten akıntımda var.. ama 16 . günümde daha çoktu..
bugn eşimle barışcam herzamanki gibi haklı ben küsen kocam oluyor... sırf bebek için gurur yine ayaklar altında olcak..

396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Son düzenleme:
minikgelin canım artık üzme kendini sen elinden geleni yapıyorsun....
seni çok iyi anlıyorummm....bende benzer sorunlar yaşıyorumm...
dün benim 14.gündü ovulasyon günü olabilirdi...ama eşim son günlerde o taraflı olmuyor...
ovulasyon sürecindeyim ona göre diyorumm....sanki bak o gün yapmayalım diyorum sanki el sürmüyor bana...
ovulasyon süreci bitince yapıyor.....
bugün artık dayanamadım ona işteyken mesaj attım...konuşamıyoruz bari yazayım dedim...
sonucu görücez bakalım.....
senin eşini tahmin edebiliyorum ben giresunluyum..benim ailemde de kahve olayı çok var...yemek yiyip hemen koşa koşa kahveye giderler...
eşimin öyle bir alışkanılığı yok hep evde ama yine istediğim zamanlarda olmuyor....
Rabbim yardımcımız olsun...

beni listeden silebilirsiniz. beklemenin verdiği sıkıntıya dayanamadım. kan testi yaptırdım ve sonuç negatif. üzüldüm ama kısmet. umudumuz diğer aylar artık
erkenden ögrenmen daha iyi olmuş cnm strese girmessin acabmı diyip rabim yeni yılın ilk ayında nasip eder bi tatlı bebiş inş:)
beni de listeden silebilirsiniz.
kırmızılar geldi. oh be en azından belirsizlikten kurtuldum
yeni bat 14 ocak.
inşallah 2012 uğurlu helir hepimize

hayırlısı cnm bnmm inş ocak ayıda yeni yılda bebekle girersin.. belirsizlik kötü cidden..

ne var biliyormusunnn benden çok daha fazla çocuk istiyor eşimmmm hatta benim alıma eşim soktu yapalım diye yoksa ben bu yazın düşünüyordum..
madem öyle özellikle diyorum ovulasyon zamanım bak üzenli yapalımmm ama adamın yapası gelmiyor üşeniyor yorgu oluyor anlamadım gitti.. bende bayıldıgımdan yapmıyorumki.. anlamıyorlar bacım anlamıyolar .. dün agladımda biraz açıldımmm içim rahatladı sanki tabi sizede anlattım.. şuanda iyiyim alıştım böle durumlaraaaaa ama bebek fikirne çok kaptırdım kendimi diye böle üzüldüm yoksa eşim benle ilgilenmi sallamıyo kahveye gidiyor diye üzülmüyorum aıştım malesef:)

görünce birden gebelik testi geliverdi aklıma inş. gebelik testlerin böyle olsun

çoooook mutlu olmanı ve eşinin istediğin gibi birisi olmanı diliyorum :)

valla cocugumun olması eşimin istedigim gibi birolmasından daha kolay:)

eşim iyidir severim ama kadınn ruhundan anlamayan incelikten yoksun biriii..
parası olsa istersem hepsini verir... canım şunu istedi desem hemen alır... ama herşey bu deil ruhumun okşanmasını isityorum ama olmuyor odunla evliyim alsında ben çok şey istiyromm eşim odun olunca:)
boşver bebişlerimiz olsunnn koca çokta lasım deil:)

Allah herseyi gönlüne göre versin o zaman ne diyeyim.nasıl mutlu olacaksan Allah sana onları versin :)

canım biraz önce akşam namazını kıldım...senin adınıda telafuz ederek Rabbime dua ettim bize bebiş versin diye...
aslında bizim bu kadar çok kendimizi kaptırmamızın nedeni çevre baskısı bebek yokmu demeleri....
dolayısı ile kimseyle konuşamamak..kimseye içini dökememek...

ovulasyon sürecindeyim....üstüne bide nezle oldum....
baş ağrısı halsizlik çekilmiyor....
enerjik olmam gereken bi zamanda gücümü kaybediyorum....

ALLAH razı olsun cnm benim rabbim isten herkese nasip etsin inş...
çevre baskısından bezmiş durumdayım artık.. artık öle bşyki bi ka tanıdık adet tarihimi ezberlemiş direk soruyor hasta oldunmu snein zamanın geldi diye.. ki bende son iki aydır düzensiz hastalanıyorum yok daha olmadım diyincede hamilesindir keisn diyorlar.. pskolojik baskı valla..
ama gerçekten istiyorum diye yapıyorum yoksa ilk 1 sene korunmazdım :)

ovulasyon sürecindeyim....üstüne bide nezle oldum....
baş ağrısı halsizlik çekilmiyor....
enerjik olmam gereken bi zamanda gücümü kaybediyorum....

bende tam sorcaktım ovulasyon zamanın diye.. sen bu ayın sonuna olcan aramzıda 3-4 gün var.. seninde başlamış olması lazım... bende gripim malesef ovulasyon zamanındada öleydim zor oluyor cidden...çalışmaları sıkı tut tatlım:)

canım cumartesi doktora gitsem mi gitmesem mi diye düşünürken kırmızı kartı gördüm.
ilk gün bel ağrısından oturamazdım. şimdiye kadar öyle şiddetli ağrım yok diyebilirim.
hayırlısı ya. ağrı falan umrumda değil. bebiş olsun yeter. inşallah ocak anneleri olucaz esram

adetin 3-4 . günü doktora git ultrasondan muayene etsin cnm yumurtlamana falan baksın :)hem aklındada soru kalmaz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…