Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canim benim de aklima yerlesme kanamasi geldi , mulberry nin de dedigi gibi zaten kahverengi bir kac damla birsey insallah hamilessindir ben oyle dusunuyorum

Canim kizlarin da dedigi gibi bos gecirme bu gunleri hadi hayirlisi seninkini sabirsizlikla bekliyorum , insallah hamile kalirsin

meraktan patlamak üzereyim, regl olamıyorum.dün aksam ve bugün sabah nohut kadar sarı renklı kahveye yakın ama kırmızı değil, bi akıntı geldi.bat 7-8 aralıktı. 9 unda kan tahlılı yaptırdım. negatif çıktı ama ben regl olamıyorummm valla sapıttım kaldım iyice , hergün kasıklarımda ve belimde ağrılarla dolanıorum, hatta ağrılarım mıdeme ve sırtıma vuruor artık.
bide bugün 32. günüm. en son 5 ay önce böyle gecikmiş,ondada tatıle gitmistim seyahat etmıstım uzun yolculuk.ondan olmuştur ve de o ay 30. günde gelmiş bu ay 32. günüm hiç bise yok sevineyim üzüleyim mi bilmiyorum. bu kadar uzun süre adet olamamakta bi hastalık sonuçta dimi bebiş yoksa yani

canim ben yazmistim ama tekrar yazayim bence son iliskiden 10 gun sonra kan testi yaptir ayin 14- 15 gibi insallah ogrenirsin cnm hayirlisiyla

canim benim de aklima yerlesme kanamasi geldi , mulberry nin de dedigi gibi zaten kahverengi bir kac damla birsey insallah hamilessindir ben oyle dusunuyorum

canım ağzınız bal yesin umarım dediğiniz gibidir çokda umutlanmak istemiyorum çünkü hayalkırıklığından çok korkuyorum.hayırlısı ise inşaallah dediğiniz gibidir:))

Hayırlı olsun canım inş. hamişsindir bebişin senle olsun.

merhaba kızlar nasılsınızzz bugünkü ateş tablomm My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart[/url]
Canım yüz bin kere maşallah görülmeye değer bir tablo hadi hayırlısı

PRENSESRA
kızlarrr lütfen cevap verin soruma; bat 7-8 aralıktı 9 aralıkta kan testi yaptırdım negatif çıktı.bugün ayın 11 i ve bende hala tık yok.tekrar kan testi yaptırmalı mıyım? ve de ne zaman yaptırayım? en son ilişkimiz 5 aralıkta olmuştu?[/QUOTE]

Canım benim de geçen ay öyle oldu.15 aydır istiyoruz.ilk defa geçen ay bat ımın üstünden 7 gün geçti.Ben 3 gün geçti diye kan testi verdim(çünkü testte silik çizgi çıktı tesadüfen) negatif çıktı. sonra dedim hamile değilim bugün yarın gelir. kan testinin üstüne 5 gün daha gelmedi. 5.gün doktora gittim.Belki kan ister diye. ama baktı bişey yok. ilaç verdi bir kaç gün daha gelmezse kullan dedi. adetin başlayacak gibi görünüyor dedi. sen misin bunu diyen. doktordan çıktım eve geldim geldi şapşallarr. he bu arada benim o ana kadar en ufak ne akıntı ne leke hiç bişey gelmemişti.kasık ağrım bile yoktu.bi tuhaf oluyor uğraştıkça işte düzenimiz. Ama inş. senin böle değildir de bebişi geç geliyordur

Son düzenleme:
Kizlar telden giriyorum ondan alıntı yapamadım esime dedim bu 5 gün hergün yapalım 15. Gunüm Ovulasyonda suanda stres oldum yine olmuycak diye ovulasyon ve ateş tabloma göre daha gelmedi yumurtlamam ama akıntıma göre ovulasyon zamanım kafam karıştı esime kizarak söyledim 5 gün yap ondan sonra eve bile gelme lazım deilsin dedim ya kahveye gidiyor Yada arkadaşlarını çağırıyor bu hafta evde dur diyip yalvardım resmen kızdı bana nezman istedinde yapmadım dedi ama yalan yapmıyor adetim biteli 10 gün oldu biz 8 gündür hic yapmadık testimin çift ciZgi olmasını bekliyor bende cok koyü artık riske atmamalıyız dedim bakalım beyimiz güya hergün yapacakmış :)aslında 1 gün ara ile daha iyi ama öyle diyince önemsemiyor öle iste bu arada ben hayit tohumu iciyorum sanırım ise yarıyor ömrümde böle akıntı görmedim kizlar pecete dolusu sunuldu uzatan kahverengi akıntı cok sevindim valla görünce:)

tebrikler hayırlı olsun darısı bizlerel bu arada hergün ilişkiye girdik dem
şsin genelde diyorlar ya 1gün ara varin sperm kalitei acısından ben 1 yıldır deniyorum ama olmadı birturlü bir hemen hemen hergün giriyoruz bu ayda gn ara vermyi deniyorum eşime zor engel oluyorum boşunamı engel oluyorum acaba

bende sevindim canım inşallah bu ay tutturabilirsin ama benim buay hiç umudum yok ovulasyon testim hep negatif batım 23 aralık sanırım bende yumurtlama problemi var ateşimde hep aynı düşmedi henüz sadece çok hafif akıntım var hani yumurtlamadan 14gün sonra adet geliyorsa gerçekten eger benim adetime 12gün kaldı demkki bende yumurtlama sorunu var (

kızlar bişey sorucam benim bugün adetimin 20. günü 12.14.16.18.günler bebek için çalışıldı.bugünde yapsam faydası olurmu?

yezalcim ya hamile değilsem, o zaman bi doktora görüneyim mi sence? valla meraktan ikide bir yazıom :18:

Canim benim de gecen yil bir kez 45. gun gelmisti adetim ben de hamile oldugumu dusunup surekli 3 gunde bir test yapiyordum , neden oyle oldu bilmiyorum ama gene oyle uzun donem adet olamasaydim doktora giderdim , cunku ne hamilesin ne adet oluyorsun cok can slklcl bir sey , insallah senin gec dollenme olmustur degilse de adet olursun cunku beklemek daha kotu , doktora bence cok uzarsa arasi oyle git derim ama sen bilirsin canim , bir gidip konusmakta da fayda var

kizlar ben testin uzerini okudugumda 25 MIU hcg yi tespit edebildigi yaziyor , o kadar duyarliymis yani yaklasik DPO kac oluyor ki acaba ?

bir de kizlar fotosunu cektim dunku testin gorebiliyormusunuz ikinci cizgiyi ya da goremiyormusunuz aslina bakarsaniz gozle bakildiginda fotodan daha net ama size de sormak istedim

Son düzenleme:

ben misafirim topiğinizde ama cevap vermek istedim 25 duyarlı değil canım 10 u gösterenler var onlardan dene bir de yarın ama buradaki çizgi bile gözüküyor umarım güzel haberdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…