Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

merhaba kızlar sizden acil cevap bekliyorum benim bugün adetim bitti ateşim 36.2 lerde seyrederken bugün pat diye 36.0 a düştü ve akıntım oldu bukadar çabuk yumurtlamam mümkün mü?
canım tablon görünmüyor ama ateş durumundan sana şunu söleyebilirim
doktorların 14. gün ovulasyon diye ısrar etmeleri yanlış çünkü ben bu ay 2 defa ovulasyon yaşadım biri adetimin bittiği ilk gün diğeride 1 hafta sonra
şu an yumurtlama dönemindesin boş geçirme ateş hemen yükseliyor çünkü

ay canım sözlerin beni ne kadar umutlandırdı anlatamam iyiki ateş ölçümüne başlamışım çünkü eşim 2-3 gün sonra askere gidecek benim için önemliydi yumurtlama zamanımı bilmek hemen başlıyorum çalışmaya :)

1 gün arayla çalışın ve sana tavsiyem yarın çalışma yapmazsanız yarın akşam eşine bol fındık ve ceviz yedir sperm kalitesini arttırıyormuş

Sevgili arkadaşlar,
"Dondurulmuşlar ile Şansını Deneyecekler" topic'inde "http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/358039-dondurulmuslarla-sansini-deneyecekler-647.html" Biz; SUDENAZ222, BLOWHE25, NURME, WİSH_, TOOBE, LAVİNİALAVİNİA, SEVDAMMMMM, KDR, NİLÜFERBAHAR, OLACAKOLACAK, EFEYLÜL, TUHA2014, PETEL_UNAL, SYE olarak kendimiz, transferi yapılmış olan arkadaşlarımız, tedavi sürecindeki bebek isteyen arkadaşlarımız ve bebek sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımız için 15.000 İhlas, 4444 Salat- Tefriciye, 313 Ayetel Kürsi okuduk.
AMİN DER MİSİNİZ? ;
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Biliriz ki bizler aciziz, günahlarımız da çok, gücümüz kudretimiz de yok; bu yüzden SANA dua ederiz. Biliriz ki SANA açılan elleri boş çevirmezsin, biliriz ki RAHMETİN büyük, hazinen sınırsız, kuvvet ve kudret SENDEDİR ve günahlarımızı affedensin, duaları kabul edensin, bunu biliriz. İşte bunu bildiğimiz için dua ederiz, sadece SENDEN isteriz, yalnız SENDEN umarız. "Lailahe illallah Muhammeden resullallah" deriz.
"Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum”
Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) ,ashabına ,evlatlarına, torunlarının ruhlarına, yeryüzünde ki gelmiş geçmiş tüm peyagamberlerin ruhlarına, tüm evliyaların ruhlarına, sevdiğin ve duası makbul kullarının ruhlarına, silsileyi aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye ettik. SEN kabul eyle RABBİM. Onlari vesile ederek SENDEN istiyoruz, mübareklerin hatırı için ALLAHIM.
Ya Zül Celali Vel Ikram..
Biz;rahmetinden bebekler istiyoruz, annebaba olmak istiyoruz, sevmek istiyoruz yavrumuzu. Bebeklerimizi kucağımıza almayı, kucağımızda uyutmayı, doya doya koklamayı, evlerimizde emeklediğini görmeyi, ellerinden tutup yürütmeyi, saçlarını okşamayı, gözlerine bakmayı istiyoruz. Sessiz hanelerinimizde çocuk sesleri duymak istiyoruz, okula yollamak, büyütmek, vatana millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirmeyi, mürvetini görmeyi istiyoruz.
Rabbim, bizler de annelik duygusunu tadalım ne olur, yavrumuzu kucağımıza alıp sevelim, uyutalım, ninnilerle büyütelim.
Analı-babalı hep güzel günlerini görelim yavrumuzun. Hastalandığımızda bir bardak su verecek evlatlarımız olsun. Bayramda seyranda gözlerimiz yollarda kalmasın, kapılarımızı çalacak, ellerimizi öpecek evlatlarımız olsun. Yaşlandığımızda yanımıza gelecek, arayıp-soracak, titreyen ellerimizi tutacak, hatrımızı soracak, gözlerimize sevinç katacak evlatlarımızı nasip et YA RABBİM.
Ne olur RABBİM, bizi mahsun ve boynu bükük bırakma. Gözyaşlarımızı, sevinç gözyaşlarına çevir ALLAHIM. Bizlere de ana-baba olma duygusunu nasip et, bizlere merhamet et. Sen merhamet edensin, rahmetin sonsuz, hazinen sınırsız.
Ana-baba olmamamız için bizleri sebeplere sürükle, bizlere yardımcı ol, işlerimizi kolaylaştır ALLAHIM.
Biz biliriz ki her sıkıntı, zorluk SANA kolaydır. Biz biliriz ki birşeyin olmasını istediğinde ona sadece “OL“ dersin, o da olur. Bundan evvel bizler hiçbirsey değilken bizleri yarattın, yoktan var ettin.

Bizler ve tüm bebek sahibi olmak isteyen kulların için hayırlı ve tez zamanda, sağlıklı ve en hayırlısından, rahmetinden bebeklerimizi lütfetmeni istiyoruz RABBİM.
EL AÇTIK, KAPINA GELDIK YALVARIYORUZ.
Aciziz hiçbirşey yapamayız biz. Dua ile sadece SENDEN isteriz.
SEN HERŞEYE KADİRSİN! EVVEL OLAN AHİR OLAN SENSİN. VARİS OLAN, KAFİ OLAN, SAFİ OLAN, RAHMAN VE RAHİM OLAN, HAYYUM KAYYUM OLAN SENSİN. KUDRET SENİN ELİNDEDİR.
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Allah, La ilahe illallah, Zül celali vel ikram, el-Hayyül Kayyüm, er-Rahmanü’r Rahim, Allahü’r Rahmanü’r Rahim, Allahu la ilahe illa hüvel Hayyül Kayyüm, Rabb, el-Hannanü’l Mennanü Bediüs semevati vel ardi zül celali vel ikram, Allah’u la ilahe illa huvel Ahadüs Samedüllezi lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehu küfüven Ahad.
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
EL - FATIHA

ALLAH kabul arkadaşım Allah yardmcımız olsun inşaallah

Allah razi olsun ne güzeldi ,ilac gibi geldi.Bazen gercekten acizligimizi unutuyoruz.

Evet canim malesef öyle cocuklu anneler genelde cocuklu annelerle bulusuyor arada birde sana ugrayip hatrini soruyor sanki zavalliymissin gibi bakiyorlar.laf lafi aciyor laf grliyor cocugu olmayanlara ama seniyanlarinda farkedene kadar söyleyeceklerini söylüyorlar.sanki Allah in bir lütfu degil de kendi icralariymiscasina ahkam kesiyorlar,ansizin oldu , ilk seferde hamile kaldim ben palavralari.cok daraldim.Allah ima havale ediyotum.İnsallah cocuklarim olucak ama bisey ögrndim ki insan cocuguyla cok da fazla gururlanmayacak, kendimuymis gibi ahkam kesmeycek.cocugu olmayanlari cani gönülden anlayacak apur supur konusmayacak,)))
Rabbim gönlümüze göre cersin belki bu sinavla daha erdemli ,kendini bilen anneler oluruz.

Hayirli olsun Allah tamamina erdirsin insallah.

7 gun kaldi:), sanirim ayin 11 i ya da 12 sinde test yaparim evde, battan 3-4 gun once yani erken mi olur ogrenebilirmiyim bilmiyorum, ama ayin 12 sinde doktor randevum var baska sebeplerden o randevudan once ogrenmek istiyorum insallah

kızlar günaydınnn... bat 7 aralıktı hala regl olmadım ..idrar negatif çıkıp duruyor amaaaa kan yaptırayım mı bugünn??

kızlar günaydınnn... bat 7 aralıktı hala regl olmadım ..idrar negatif çıkıp duruyor amaaaa kan yaptırayım mı bugünn??

günaydın kızlarrr... benim de bat 7 aralık ve hala gelen giden yok ama tahlil yapmaya korkuyorum(( göğüslerimin sızlamasından başka bir belirtim de yok.. hatta bat dan bir gün önce ve bat günü tüm adet belirtilerimi yaşadım kesin adet olacağım dedim ama olmadım hala.. sanırım psikolojik olarak gecikti... pazartesiye kadar bekleyip yapayım diyorum tahlil kızlar.. korkunun ecele faydası yok di mi ama....

kızlar hadi ikinizde gidin tahlillerinizi yaptırın idrar yanıltır ama kan tahlili şaşmaz hadi bakalım gidin yaptırın sonrada güzel haberlerle gelin inşallah:)))

günaydın kızlar.
benimde kepi ve prensesra gibi batım 7 aralıktı. ve hala gelmedi.
idrar testleri negatif diyor.
bu arada hiç belirtim yok.hamile gibi hissetmiyorum kendimi.
dün kan verdim.bu akşam sonucum çıkacak.
saatler geçmiyor :18:

kızlar günaydın.şu günü geçenler nasıl sabır edip test yaptırmıyor ya hadi gidin bir hastaneye de yaptırın.zira benim daha 5 gün var nerdeyse 3 tane idrar testi yaptım bile
:
yalnız arkadaşlar sabah idrarıyla daha koyu çıkar diye tahmin ediyordum ama ne yazıkki aynı koyulukta çıktıbugün hiç uyuyamadım zaten.en son saat 5,5 da kalktım gittim test yaptım daha koyu olur diye bekliyordum ama ayn ı çıktı.neyse şimdi doktora gidiyorum.size sonuçları bildirirrim:)tabi randevum saat birde cerrahpaşada anca giderim dönmemde saat 3ü 4ü bulur sanırsam:)bana şans dileyin kızlarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…