Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Mrb bende ilk bugun sabah test yaptım 2.çizgi silik çıktı ama belli oluyodu az önce tekrarladım ondada var pembelik hafif bakılınca görülüo şimdi ben yarın kan versem çıkarmı bide açmı olmak lazım kan vermek için ??

al benden de bendede aynı sekılde akıntım cok fasla cok sık idrara cıkıorum adetıme daha 8 gun var bugun test yaptırdım negatıf cıktı ıdrarda umıtenmekte ıstemıorum :KK43:

canım merhaba sanırım ayaklarınızı üşütmüşsünüz benimde öle oluyor normalde akıntım olmaz yoktur sadece ayaklarımı üşüttüğümde geliyor b akıntı

Mrb bende ilk bugun sabah test yaptım 2.çizgi silik çıktı ama belli oluyodu az önce tekrarladım ondada var pembelik hafif bakılınca görülüo şimdi ben yarın kan versem çıkarmı bide açmı olmak lazım kan vermek için ??
Hadi hayırlısı inşallah. Yarın kan testi versen çıkar. 9 un üstü kanda pozitif oluyor. evdeki idrar testleri 20 ve üzerini gösteriyor. Aç olmana gerek yok. inşallah gebesindir bebişine:KK49::nazar::emir_bebek:

kızlar ne var ne yok...
benim biraz canım sıkıldı yaaaa.
kayınvalidem.kızımı çok seviyor.ikincisi için erken deyip durur hep.bu küçükmüş.ilgi 2. ye kayınca kızım ezilirmiş.ilgilenemezmişm vs vs....de hep...
bu sabah beni doktara giderken görmüş.(alt katta oturuyorlar)
bu akşam geldi.ne var ne yok falan işte.hastamısın falan...
bende yok 2. bebiş geliyo dedim.hiççççç memnun olmadı.hadi ya bukadar çabuk belli oluyomu falan dedi...
sadce bi hayırlı olsun dedi.bi dahada konuyu açamadı.oturdu kahvesini içti gitti.....
ben böle olacağını biliyodum aslında ama.....moralimi bozdu yaaa ağlıcam şimdii:KK43::KK43::KK43:

merhaba arkadaşlar bende adet söktürücü duphaston içtim bu ay.yarın son içeceğim ve adet bekliyeceğim.sanırım bende aralığı bekleyenlerden olacağım dimi:KK43:ama şöyle hamile kalırsak inşallaaaaahhhh kasım hamişi olcaz dimi?aminnnnnnnnn:)

6 kasımda adet olmustum yumurtlama zamanımı degerlendırdık.hala adet olmadım.testte çift cizgi çıktı.ama bugunku tahlıde 0.03 cıktı.burası afrıka burda ne kadar testler sağlıklı bılmıyorum.pekı sen neden adet sokturucu kullandın?

Hadi hayırlısı inşallah. Yarın kan testi versen çıkar. 9 un üstü kanda pozitif oluyor. evdeki idrar testleri 20 ve üzerini gösteriyor. Aç olmana gerek yok. inşallah gebesindir bebişine:KK49::nazar::emir_bebek:

Teşekkür ederim :) Burada çok gördüm ve okudum önceleri böyle az belli olanları ama pozitif oldugunu inşallah bende hamileyimdir :) Sonucu ne zaman ögreniyoruz peki ??

yapcam canım.bugün gittim 5 tane test almıştım zaten:KK1:ikisini gün içinde yaptım.bakimm bide yarın sabah ilk idrarla yapcam koyarım resimleri.inşallah daha koyu çıkar:)

Canım bir de söylemesi ayıp:26: sabah idrarının ilk gelen kısmını değil de orta kısmını almaya çalış test için bhcg orta idrar da daha yoğun olurmuş. böle bitmeye yakın al okişşş:KK17::KK17:

kızlar ne var ne yok...
kayınvalidem.kızımı çok seviyor.ikincisi için erken deyip durur hep.bu küçükmüş.ilgi 2. ye kayınca kızım ezilirmiş.ilgilenemezmişm vs vs....de hep...
bende yok 2. bebiş geliyo dedim.hiççççç memnun olmadı.hadi ya bukadar çabuk belli oluyomu falan dedi...
sadce bi hayırlı olsun dedi.bi dahada konuyu açamadı.oturdu kahvesini içti gitti.....
ben böle olacağını biliyodum aslında ama.....moralimi bozdu yaaa ağlıcam şimdii:KK43::KK43::KK43:

kuzum benim boşver hiç üzülme sen onların annesisin ilgini adaletli bir şekilde ikisinede verdikten sonra gerisi boşşşş ağlamak moral bozmak yok ayşenurun kardeşini üzmeeeee:KK19:

kuzum benim boşver hiç üzülme sen onların annesisin ilgini adaletli bir şekilde ikisinede verdikten sonra gerisi boşşşş ağlamak moral bozmak yok ayşenurun kardeşini üzmeeeee:KK19:
ayyy ne bilim işte canımı sıktı gitti.....ben hep yaşfarkının az olmasından yanayım zaten.e 31 yaşımdayım biz zamanı gelmiştir diye düşünmüştük.dahada kimseye söylemicem haaa

kızlaarrrr benımde kac gundur kasıklarımdA batlar akıntı basladı bugunıdrar testı yaptırdım negatıf cıktı adetıme 8 gun var yanıltıcı olabılırmı sıce bana cvp yaın lutfennn

arkadaşımm bırak idrar testini kan testinde bile belli olmaz daha gebe olduğun çok acele etmişsin bence azıcık daha sabret inşallah bebişin seninledir

kızlaarrrr benımde kac gundur kasıklarımdA batlar akıntı basladı bugunıdrar testı yaptırdım negatıf cıktı adetıme 8 gun var yanıltıcı olabılırmı sıce bana cvp yaın lutfennn

Canım senin daha çok var batına. geç döllenme de olabilir yani.batı bir kaç gün geçip de hamile olmasına ragmen evde negatif çıkan var. daha çok erken negatif demek için. İnş. pozitif olur ilerleyen günlerde.

ayyy ne bilim işte canımı sıktı gitti.....ben hep yaşfarkının az olmasından yanayım zaten.e 31 yaşımdayım biz zamanı gelmiştir diye düşünmüştük.dahada kimseye söylemicem haaa

bu insanlar tuhaf işte aldırma bende 31 yaşındayımm banada niye bu kadar geç kaldın arayı niye açtın diye laf söylüyorlar sen en iyisini yaptın gönlün ferah olsun arkadaşımm takma

bu insanlar tuhaf işte aldırma bende 31 yaşındayımm banada niye bu kadar geç kaldın arayı niye açtın diye laf söylüyorlar sen en iyisini yaptın gönlün ferah olsun arkadaşımm takma
valla anlamak zor canım.yaşı küçük erken daha yok bu büyüdü kardeş almıyonuzmu?
bende bi süre kimseye söylemicem valla doğumda öğrensinler...

kızlar ne var ne yok...

Çok boş ve gereksiz canım kendini üzme..Hayatını başkalarına göre planlayıp yaşayamazsın..Üstelik annelik öyle birşey ki sen kendinde iki çocuğu büyütecek gücü kuvveti buluyorsan bu başka kimseyi ilgilendirmez üstelik sanırım siz şimdilik 3 kişilik bir ailesiniz bu durum bu 3 aile bireyini ilgilendirir....Tadını çıkar hamişliğin:))

Çok boş ve gereksiz canım kendini üzme..Hayatını başkalarına göre planlayıp yaşayamazsın..Üstelik annelik öyle birşey ki sen kendinde iki çocuğu büyütecek gücü kuvveti buluyorsan bu başka kimseyi ilgilendirmez üstelik sanırım siz şimdilik 3 kişilik bir ailesiniz bu durum bu 3 aile bireyini ilgilendirir....Tadını çıkar hamişliğin:))
çok sağol tatlım yaa.kimseyi ilgilendirmez ama nedense insanlar yorum yapmadan geçemiyo :KK4:

:KK9:

:KK9::KK9::KK9: ilahi kız çok yaşa güldürdün beniii:KK53:
:KK9::KK9: e baksana aldığım ilk tepkiye....
şimdi annemler görümcemler,yengem derken sinir olacağıma söylemeyim daha iyiiiii...
haberleri yok insanlar bebiş sahibi olmak için binbir takla atıyo.bulmuşlarda bunuyolar yaa
bu arada eşime söyledim.böyle böyle diye """birden kadın anlayamamıştır alışır'''' dedi :KK4::KK4::KK4:

yapmayayım dedim yine duramadım test yapdım negatiff:)) (herzamanki gibi :KK43: ) sat a daha 5 gün var ama enazından çatlatma iğnesinden bile olsa çift çıkmalıydı çıkmadığına göre benim bebişş ocağa kaldı gibi....

yapmayayım dedim yine duramadım test yapdım negatiff:)) (herzamanki gibi :KK43: ) sat a daha 5 gün var ama enazından çatlatma iğnesinden bile olsa çift çıkmalıydı çıkmadığına göre benim bebişş ocağa kaldı gibi....

canım biraz sabır yyaaaa çok erken daha nasıl çıksın.2 gün kala bile silik çıktı benim.hala umut var....

X