Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Merhabalar ben aranıza yeni katıldım. güzel bir site bu ay için umudum var lakin yine de stres yapıyorum ya olmazsa diyee...

ya bu ay da olmazsa...

hahaaa iyide alışacak olan neden kayınvalidenmiş şeker..en iyisi senin dediğin gibi söyleme kimseye herkese süpriz olsun güzel yaz hediyesi olur size inş.:))

canım senin o okuduğun mesaj biraz eski bir mesajım.hsg sonrası adetim sadece üçgün damla şeklince gelince vermişti doktor sonra adet oldum klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum canım.ayy inşallah benim kan tahlilide negatif çıkmaz ya
Canım bir de söylemesi ayıp:26: sabah idrarının ilk gelen kısmını değil de orta kısmını almaya çalış test için bhcg orta idrar da daha yoğun olurmuş. böle bitmeye yakın al okişşş
oky canım merak etme:)

dur kız daha beş gün var.belki geç döllenmedir.az sabırlı ol.adet günü birdaha yap...

Bu ay 4. ayımız Rabbim tüm isteyen herkese nasip etsin... Teşekkür ederim mesajıma cevap verdiğin için
kestanesekeriii

he kız valla karnımız çıkıp hamişliğimiz belli olmasa söylemicem ama 3 ay sonra fırlar benim tosbaaa
ayy ne güzell..Ben bayılırım şöyyyyleee karnı tostoparlak olurya hamilelerin çok ta yakışıyor kadınlara :)) Bazılarınında hiç belli olmaz soruyorsun çocuk 7 aylık 8 aylık diyor daha çocuk 3 aylık gibi :))) ne güzel demek seninde güzel şişiyor göbüşş :)

canım benim moralim çok ama çok bozuk doktora gittim bu öğleden sonra ve ultrasonla baktı rahim çevresi kalınlaşmış ama birde kan testi yapalım dedi ve gittim kan testi yaptırdım ama doktoru göremedim ama başka bir doktordan rica ettim ve gebe olup olmadığımı öğrenmek için maalesef dedi moralmen çöktüm testte 0,1 çıktı yarın veya en geç cumartesi günü tekrar doktora gideceğim ve klomene tekrar başlayacağım ooofff offf........

çıkıyo valla kızımdada karnım çok çıkmıştı.ben fazla kilo almayınca sırf göbek olmuştum.....4 aydan sonra belli oluyor canım.
gerçekten kadınlara çok yakışıyo ya allahın lutfu işte...düşünsene sen erkeklerin hamile olduğunu
Allahım isteyen herkese nasşp etsin.içinde bi canlıyı taşımak tarif edilemez bi duyguuu

Aman canım hepsi aynı tepkiyi verecek değil ya söyle gitsin..
valla ben bi hamile kalayım, hani bebek diyenlerin hepsini tek arayacağım

Bu arada benim kayınvalide de iyidir hoştur ama azıcık patavatsızdır, azıcık da zengindir ama pintidir.
Bir araya geldiğimiz her an ilk işi bebeği sormak olur ki biliyor durumumu. Neyse geçen hafta otururken konuyu o açmadan ben açayım dedim ve sırf tepkisini merak ettiğimden "anne doktor tüp bebek diyor, 7 bin tl lazım"dedim.
Bizimkinin rengi attı, "aman canım çocuk olupta sanki, olmazsa olmaz ne üzüyorsun kendini.."

heee seninkide baya pintiymiş yani.olsun bebiş olsunda veririz demedi yani...yuuuhhhh böle insanların gözünü Allah doyursun.

onların çoğu zaten 7-8 aylık gibi dolaşıyor ortada canım koca göbekleriyle..eşiminde evlendikten sonra 5 aylık oldu diyorum benim yerime sen doğur:)) bi kaç ay sonra doğuma gideriz heralde:))

onların çoğu zaten 7-8 aylık gibi dolaşıyor ortada canım koca göbekleriyle..eşiminde evlendikten sonra 5 aylık oldu diyorum benim yerime sen doğur:)) bi kaç ay sonra doğuma gideriz heralde:))

aynen öyle canım bide hamiş olsalar göbüşleri taşıyamayacaklar yani....
eşimdede var o 5 aylıktan.hatta ben kızımı daoğurduktan sonra eski halime döndüm o hala aynı.
bazen sende oğluşumuzu doğuracaksın sanırım diyorum kızıyo

sizin ki iyimiş cinsiyetide belliymiş cnm

Neyse cnm ben çıkıyorum...herkese iyi akşamlar bebişli günler diliyorum..Yeni bir gün yeni umutlar demek yeni umutlarda görüşmek dileğiyle

hahahahahahahahaha çooook güldümmmmmmmmmmmmm aynı benim kayınvalide evleneli 1 ay olmuş sen üşüttün çocuğun olmuyor diyordu bana aradan 1 ay daha geçti "anne doktor oğlunu çağırdı bende sorun yokmuş" dedim amann ne yapacaksın çocuğu daha erken dedi

merhaba kızlar sizden acil cevap bekliyorum benim bugün adetim bitti ateşim 36.2 lerde seyrederken bugün pat diye 36.0 a düştü ve akıntım oldu bukadar çabuk yumurtlamam mümkün mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…