Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

selam arkadaşlar ,
:)
size güzel haberlerle geliyorum
dün test yaptım idrar çift çizgi sonra hemen doktoruma gittim kan testi yaptırdım oda pozitif çıktı ama ultrasonda görünmezmiş çarşamba günü gideceğim :)
benim en yoğun belirtim
regl döneminde gibi ağrım vardı kasıklarımda
birde akşam işten eve gelince devamlı uyku hali onun dışında hiçbir belirtim yoktu
allahım isteyen tüm arkadaşlarıma versin hayırlısıyla

selam arkadaşlar ,
dün test yaptım idrar çift çizgi sonra hemen doktoruma gittim kan testi yaptırdım oda pozitif çıktı ama ultrasonda görünmezmiş çarşamba günü gideceğim :)
benim en yoğun belirtim
birde akşam işten eve gelince devamlı uyku hali onun dışında hiçbir belirtim yoktu

caanımmm tebrik ediyorum rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah çok sevindim adına :KK16::KK16:

selam arkadaşlar ,
benim en yoğun belirtim

tebrikler canım çok sevindim .hayırlı olsun bebişin...
kan değerin kaç çıktı merak ettim?ayrıca bat neydi listeye alalım seni

selam arkadaşlar ,
benim en yoğun belirtim

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inş. darısı başımıza inş....,,,,,,,,,,

selam arkadaşlar ,
benim en yoğun belirtim

tebrik ederim canım.Allah tamamına erdirsin. sağlıcakla kucağına gelsin inşallah :nazar: :nazar: :nazar:
bizler için de dua et olur mu :KK43:

selam arkadaşlar ,
benim en yoğun belirtim

gozun aydin cnm bat in hangi gundu?

çok saolun arkadaşlar allahım inşallah sağlıkla doğurmayı nasip etsin bütün dualarım arkadaşlarımla inşallah size en uygun zamanda bebişleriniz olur.
benim batım 2 aralıktı. en son 1 kasımda regl oldum işte
kan değerim BETA - HCG 1318.80

çok garip bir duygu arkadaşlar daha böyle şaşkınım ama çokta mutluyum
ve insan kendini çok yorgun hissediyor
eee sizler neler yapıyorsunuz anlatın :)

canım benim regl olacağım zaman 2 aralıktı işte dün yaptım idrar testi 8 aralık ama hiç aklımda yoktu yapmak çünkü belirtiler aynen adet ağrısı, halsizlik, sinir bunlar vardı arkadaşım aklıma girdi bende yaptırdım :) ama ben hiç yumurtlama dönemi hesabı yapmadım ve çokta sıkıntı yapmayın o zmaan olacağı avrsada olmuyor :KK43:

bende bu ay hiç hesaplama yapmadım çünkü yoğun bi aydı kayınvalidem ve kayınpederim hacdan geldiler koşturmaca geçti.hiç aklıma gelmedi desem yeridir:)inşAllah hamileyimdir .göğüslerim acayip şiş ve ağırıyo sızlıyo damar damar oldular bakalım ya hayırlısı artık

sinemsonay benim de dune kadar pek belirtim yoktu dunden beri kasiklarimda batma , yorgunluk ve uyku hali basladi, bugun bir sinavim var onun etkisi de olabilir tabi:KK37:

çok saolun arkadaşlar allahım inşallah sağlıkla doğurmayı nasip etsin bütün dualarım arkadaşlarımla inşallah size en uygun zamanda bebişleriniz olur.
benim batım 2 aralıktı. en son 1 kasımda regl oldum işte
kan değerim BETA - HCG 1318.80

çok garip bir duygu arkadaşlar daha böyle şaşkınım ama çokta mutluyum
ve insan kendini çok yorgun hissediyor
eee sizler neler yapıyorsunuz anlatın :)

hadı bakalım hayırlısı olsun ınsallah saglıkla kucagına almakda nasip olsun inş. benımde 1 kasımdı adet tarıhım 5 aralıkda olmam gerekıyrdu olmadım :) suan bende hamıleyım hayırlısı insallah aynı gunlerde dogum yapca zbelkıde :)

pamukçum evet hep öyle de hayırlısı olsun
:))
inan Allahım insanın gönlüne göre veriyor.
mühim olan bundan sonrada sağlıklı olması herşey düzenli olması

cnm senin regl dönemin ne zamandı benim sadece reg dönemindeki gibi ağrım vardı onun dışında pek bir şey yok halada :)
çarşamba günü gideceğim o zaman belli olur dedi doktor ultrasonda

cnm gerçetenmi sen ne zaman yaptın test kan testin değeri ne kadar çıktı bu arada? Allahım inşallah kucağına almayı nasip eder:)

çok sağol canım ya Allah senden razı olsun bebeğinide sağ salim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı mevlam nasip etsin inşAllah:)

X