Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar üstteki öğlen yaptığım alttakide okuldan gelince akşam yaptığım.akşam olduğu için ışık çok iyi değildi ama bukadar çekebildim.sizce

Son düzenleme:

Arkadaşım da geçen ay bebek düşünüyordu adetine 4 gün kala yataktan kasıklarımda bir batma var buda nesi acaba mı diye bir test yapıyor silik 2.çizgi çıkmıştı. kan verdi 77.4 gibi bişey çıktı.şuan hamile. kasıklarda batma oluyormuş istersen bir kan testi yap.belki silik çıkar.inşallah da çıkar.

sizler hamile kalmadan önce rutin testlerinizi yaptırdınız mı?
benim tam 1 sene oldu.adet olunca 3.günü gidip hormon mormon ne varsa test yaptırmayı düşünüyorum..

ben de 1 yıldır düşünüyorum. geçen sene yaptırmıştım her şey normaldi. Bu yıl tekrar yaptırdım.tsh fsh prolaktin LH T3 T4 E2 bunlara baktı doktor bir de smear testi böyle şeylere bakılıyor. He bir de spermiogram bu da önemli.

anaaaammm hamilesin ya sennn sevinsene kal geldi herhaldeee
ay bende görsem öyle olurdum herhaldee
hayırlı olsuunnnn

canım neden sevinemiyorum biliyormusun geçen sene yine böyle birkere 2 çizgiyi görmüştüm gerçi 1 saat sonra falan çıkmıştı sanırsam.şimdi bide çatlatma iğnesi oldum da acaba ondanmı diyorum böyle çıkıyor?

al benden de bendede aynı sekılde akıntım cok fasla cok sık idrara cıkıorum adetıme daha 8 gun var bugun test yaptırdım negatıf cıktı ıdrarda umıtenmekte ıstemıorum

kızlaarrrr benımde kac gundur kasıklarımdA batlar akıntı basladı bugunıdrar testı yaptırdım negatıf cıktı adetıme 8 gun var yanıltıcı olabılırmı sıce bana cvp yaın lutfennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…