Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar sabah doktora gittim.kan tahlili istedi.az önce sonucu aldım.değerim 1000 çıkmış 4+3 hafta doktorum gayet iyi dedi...şimsi küçük görünmez.haftaya perşembe sabah aç karna gel hem testlerini yapalım.hem keseyi görürüz dedi......
hamileliğim netleşti yani.darısı isteyen herkesin başına inşallahhhh....

ayyy ne güzeel maşallah Allah tamamına erdirsin bende istiyorummm bu güzel haberi paylaşmak darısı isteyenler valla söyle bebeğine arkadaşlarını yollasın bizleree :KK16:

Herkese selam,
arkadaşlar ben bu tablodan bişey anlamadım anlayan varsa bir bakabilir mi??? Benim yumurtam sizce çatladı mı çatlamadı mı ben anlayamadım ani düşme ve yükselme olmadı pek. adetin 5.günü ile bugün arasında da bir fark yok gibi. anlayan varsa yorumlayabilir mi???

Adetin;
5.günü..............37.02
6.günü..............37.01
7.günü...............37.01
8.günü...............37.02
9.günü...............36.08
10.günü..............36.09
11.günü..............37.01
12.günü..............37.02
13.günü..............36.09
14.günü..............37.01 (akıntı)
15.günü..............37.02
16.günü...............37.00
17.günü...............37.01
18.günü...............37.03
19.günü...............37.02
20. günü (bugün)..37.01

canım bence yumurtan 13.gün çatlamış akıntının olmasıda destekliyor umarım boş geçirmemişs,ndir

normalde kaç oluyor değer ben bilmiyorum tabi....
.banada yüksek geldi ama kişiden kişiye değişir bu değer...
canım yımırtlama 20 kasımdı zaten 2 ilişki oldu korunmasız 20-21 kasımda.
döllenme erken olamaz yani.
Allahın takdiri canım artık.bende şahsen ikiz isterim bakmak çok zor deniliyor ama oldum olası bayılırım ikizlere bennn..
hakkımda hayırlısı ama bence tektir...:KK49::emir_bebek:.

tatlımmmmmmmmmmmmm güzel arkadaşımm benimm rabbim 9 ayın sonunda gönlünün muradı ile kucağına almayı nasip etsin inşallahh :nazar::nazar::nazar: ikiz olacağını pek düşünmüyorum kişiye göre değişiyor değerler benim arkadaşımın 4 gün gecikmeyle 4375 çıktı ama bebek tekti yinede belli olmaz tabi hayırlısı Allaha emanet ol dikkat et kendine:KK49::KK49::KK49:

selam mkızlar yeni hamiş olan arkadaşlara ve tecrübeli arkadaşlarıma bişe sormak istiyorum.:44: Bu kasıklarınızdaki batmalar adetinize kaç gün kala çıktı ortaya.
:18:
benim bata daha çok var 2 gündür kasıklarımdaki batmalardan duramıyorum nerdeyse:26:

Merhabalar kizlar , heyecanli bekleyisler devam ediyor ben de dahil, yeni kesin bir hamis haberi okuyamadim , ama tum bekleyenler olsun insallah

kızlar çok heyacanlıyım yaa adet gunume yaklastıkca çogalıyo bu heyacanım..bugunude atlattım mı 2 gun war adetıme..bakalım ne olucak..dua edın ne olur..Rabbim butun isteyenlere nasıp etsın,,kımseyi mahrum etmesin ewlat sewgısınden..

mulberry canım hayırlı uğurlu olsun tekrardan çok sevindim problem olmadığına.Alllahım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin insallah..
Allahım bizede nasıp etttt:) amin

ya herkesin birbiriyle deneyimlerini bilgilerini paylaşması sorması cevap alması ne guzel işte stres yapmaktan kurtulduğumuz tek yer burası zaman nası geçiyor anlamıo insan geçmişi okurken. benim bat 16 aralık arkadaşlar benide eklerseniz sevinirim birlikte bekleyelim güzel haberleri bu ay benim 2. ayım daha benden öncedir bekleyenlerde çook Rabbim hepimize nasip etsin sağlıkla hayırla bebeklerimizi.. benimde kasıklarımda üşütmüşüm gibi bir sızı var ama ara ara gelen deil sürekli var yani belkide denildiği gibi çok dinliyorum kendimi ondan çünkü geçen ayda vardı ama negatifti geçen ay bu ay umudum inşallah boş çıkmaz zamanda geçmek bilmiyokii hepimize önce sabırlar sora hamişler sora bebişler olsun :KK66:):KK16::KK49::emir_bebek:

tüü tüüü 41 kere maşallahhh :)
darısı da bizim başımıza :)

inşallahh ikizin olur ,bende senin gibi ikiz hastasyım...hele biri kız biri erkek olursa varyaaa değmeyin keyfime...
umarım sen yakalarsın bu şansııı :):)
:KK9::KK9::KK9:zor bi ihtimal tatlım ama nasip.rüyamdada 1 kız 1 erkek ikiz gördüydüm.:KK52: Hakkımda hayırlı olan olsun canım inşallah....

ayyy ne güzeel maşallah Allah tamamına erdirsin bende istiyorummm bu güzel haberi paylaşmak darısı isteyenler valla söyle bebeğine arkadaşlarını yollasın bizleree :KK16:

tatlımmmmmmmmmmmmm güzel arkadaşımm benimm rabbim 9 ayın sonunda gönlünün muradı ile kucağına almayı nasip etsin inşallahh :nazar::nazar::nazar: ikiz olacağını pek düşünmüyorum kişiye göre değişiyor değerler benim arkadaşımın 4 gün gecikmeyle 4375 çıktı ama bebek tekti yinede belli olmaz tabi hayırlısı Allaha emanet ol dikkat et kendine:KK49::KK49::KK49:
bencede kişiden kişiye yada bebeğe göre değişiyodur.ailede hiç ikiz yok zaten ama Allaha güçlük yok.tek yada çift Allhım hayırlısını versin...ikiz olsa fena olmaz ama:KK9:

canım hayırlı olsun maşallah size:nazar::nazar::nazar:
Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahhhh :KK16::KK16::KK16:

mulberry canım hayırlı uğurlu olsun tekrardan çok sevindim problem olmadığına.Alllahım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin insallah..
Allahım bizede nasıp etttt:) amin
çok sağolun kızlar...inşallah en kısa zamanda sizlerede nasip eder Allahım....hep dua ediyorum sizler için.hamilelerin duası kabul olur derler ya..
dualarımdasınız kızlar...

Slm arkadasim bende yurtdisinda yasiyorum bende clearblue ninkleri aldim kullandim cok memnun kaldim dogru sonuc veriyor kesinlikle :KK66:

slm bende bu sefer boots dan aldım kendi markasını 7 tane vardı kutuda 6 tanesini yaptım negatif tekrar sipariş ettim eczaneye yarın gelicek markasını bilmiyorum clearblue olabilir onun hamilelik testlerini çok kullandım biliyorum o markayı ee malum 1 yıl olnca sayısız hamilelik testi ve sayısız negatif:))

sizleri merakta bırakmamak için hemen nete girdim ama maalesef güzel bir haberim yok
kooskoca bir negatifim var.
yine olmadı ...
bu ay çok düzenli çalışmıştık halbuki...
bu seneyi bebeksiz kapattım..
2012 ye kısmetse....

sizler hamile kalmadan önce rutin testlerinizi yaptırdınız mı?
benim tam 1 sene oldu.adet olunca 3.günü gidip hormon mormon ne varsa test yaptırmayı düşünüyorum..

selam aranıza yeni katıldım.. tam 1 senedir uğraşıyoruz.temmuz ayında kimyasal gebelik geçirdim. bu ay yumurtalık takibimi yaptırdım bakalım 22 sinden sonra belli olcak.inşallah iyi haber werebilirim.

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

slm öncelikle tebrikler hayırlı olsun darısı bizim başımıza benide ekleyebilirmisin 23 aralık inşallah ugur getirir hepimize bu topik

kızlar dişçiden geldim Allaha sükür diş problemim bitti ama test yaptım ve negatif çıktı ne yazık ki:KK43: yarında kırmızılar gelir sanırım. deniz ve dido sizi çook merak edıyorum aksam 7 de isyerinden tekrar gircem nete beni habersiz bırakmayın sakın....
bide dıdocum bebek nasılmıs ?

canım bebek iyiymiş.diş çıkartıyo ateşlenmiş.
yeni bir haber aldım. bebişin annes hamileymiş. :KK53:
onlar bizden 1,5 ay sonra evlenmişti.eşim diyo bak 2. gelio, bizde 1 yok diye :KK52:
o testlere hiç güvenmiyorum. inşallah gününde kırmızılar gelmezse tekrar yaparsın.
bu arada bende hala gelen giden birşey yok.1 gün geçti :KK34:
kan testi yaptırdım.sonucu yarın iş çıkışı 19:00 gibi alacağım.19:30 gibi burada yayınlarım. inşallah pozitif çıkar. amiiin :KK49:

mulberry8092 canım bebişinin de senin de iyi olmanıza çook sevindim. sağlıkla kucağına alırsın inşallah. tü tü tü maşallah diyelim size :nazar: :nazar: :nazar:
darısı tüm benim gibi bekleyenlerin başına olsun :KK49:

hadi bakalım sementadan da hamiş haberi alıcaaz gibi.. hayırlısı olsun inş..
Sementanın hikayesini bilen varmı çatlatma iğnesi olmuş heralde oda uzun zamandır bu haberi bekliyordu!!!
Bileniniz varsa yazarmı acaba merak ettimmm...:KK52:

canım ben anlatayım kısaca inşallah:)ben yaklaşık 2 senedir korunmuyorum.geçen sene eylül ve ekim ayında klomen kullandım ama çatlatma iğnesi olmamıştım.yumurtalarım oluyor eşiminde sperm tahlili normal ama bir türlü gebelik oluşmuyor.sonra hormonlarıma bakıldı ve prolaktinim birde tsh yüksek çıktı.ilaç içtim tsh düştü ama prolaktin bir türlü düşmedi.en son bu ay haftada 2 tane içmeye başladım.yarın tekrar ölçtürecem bakalım kaç oldu.birde geçen ay hsg çektirdim oda temiz çıktı.şimdi adetime 5 gün falan var ve idrar testi silik pozitif veriyor.akşam az önce gelince yine yaptım oda silik pozitif.resimlerini koycam birazdan ama akşam çekildiği için çok net değil bakalım ne diceksiniz:)işte böyle canım:)

kızlar sabah doktora gittim.kan tahlili istedi.az önce sonucu aldım.değerim 1000 çıkmış 4+3 hafta doktorum gayet iyi dedi...şimsi küçük görünmez.haftaya perşembe sabah aç karna gel hem testlerini yapalım.hem keseyi görürüz dedi......
hamileliğim netleşti yani.darısı isteyen herkesin başına inşallahhhh....
amiinnn canım aminnnn:)
Bebişim ümit vermiş olmak da istemem ama bence sen hamilesin....İnşallah da öyledir. 9. gün olduğu için siliktir tabi daha...Senin yerinde olsam kan testi yaptırırdım. hadi hayırlısı inşallah:):KK52::KK52:

yarın yaptırcam kan testini dua edelim kızlar hepimiz için.inşallah problem çıkmaz

sizler hamile kalmadan önce rutin testlerinizi yaptırdınız mı?
benim tam 1 sene oldu.adet olunca 3.günü gidip hormon mormon ne varsa test yaptırmayı düşünüyorum..

Ben yaptırdım canım, ama doktora 3. günü beklemeden git bence, o zaten seni hormon testi ve yumurtalık kontrolü için reglinde çağıracak. Benim doktor 3-4 aydır, yumurta rezervim 9.5 larda seyrediyor düşük diyerekten tüp bebek diye tutturmştu, ama ben biraz daha beklemeyi ve ilaçla başlamayı tercih ettim, bugün 3. günümdü gittim, ve klomen'e başladık bakalım hayırlısı..

X