Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar sabah doktora gittim.kan tahlili istedi.az önce sonucu aldım.değerim 1000 çıkmış 4+3 hafta doktorum gayet iyi dedi...şimsi küçük görünmez.haftaya perşembe sabah aç karna gel hem testlerini yapalım.hem keseyi görürüz dedi......
hamileliğim netleşti yani.darısı isteyen herkesin başına inşallahhhh....

oo mşlh mini melege degerlerin çok iyi cidden. haftalıkların genelde 300-500 çıkıyo seninki baya iyi ikiz olmasın yoksa:)

Son düzenleme:
ay yok minikgelin benim keyfim kactı.bat dündü olmadım.ama bugün test yaptım negatıf çıktı:KK43:
sementa hamis sanırım silik çizgi görnmüs:)
du dur daha kırmıızlar gelmemi belki adetten önce haiş kaldım gec döllendii:)
ne çok umutlan nede çok umutsuz ol:)inş gelir bebişin bu ay:)

yarın ya da ct günü adet olucam.. şimdi bi tane gebelik testi yapsam çıkar mı sizce yaaa
çatlıycam meraktan

çıkabilr cnm burda baya kişide okudum adetinden 4-5 gün çce test ypıp silik çizgiyi gören :)yarın adet gününse bugun test yapabilirsin aklında kalcagına yapp BEN OLSAM YAPARDIM:)

zor tutuyorum kendimi..işten çıkışta gidip alayım bariii 2 tane
bitanesini buakşam yaparım, diğerini yarın yaparım..
günler yaklaştıkça saatler geçmez oluyor..

belirti olarak göğüsler çok çok hafif sızlıyo sadece..tık yok adetin geleceğine dair..

belirti olarak göğüsler çok çok hafif sızlıyo sadece..tık yok adetin geleceğine dair..

cnmm iki tane al birini bugun yap digerini 3 gün sonra yappp:)
neatif görürsen üzlmek yok ama belki geç dölleniyo diye çıkmayabilir ok:)
hadi güzel haberler ver akşama bize:)

oo mşlh mini melege degerlerin çok iyi cidden. haftalıkların genelde 300-500 çıkıyo seninki baya iyi ikiz olmasın yoksa:)
:KK9::KK9::KK9:
benle birlikte bi hamile daha vardı onun 126 çıkmış benimkini görünce şaşırdı....eşimde ikiz olmasın bunlar diyooo:KK52::KK52: zaten adetten 3 gün önce idrar testinde çıkmasından belli canımcım...
ama sanmıyorum ailede falan hiç ikiz yok bizim ailede de eşimde de...haaa eşimin ablasının ikiz oğulları var ama onlar tedaviyle olmuş, aşılama sanırım.....
o yüzden tektir büyük ihtimal......Allahım hakkımda hayırlı olanı versin.
ikiz olmasını çok isterdim ama...hamile kalmadan rüyamda da ikiz görmüştüm bi kız bi oğlan...:KK52::KK52:
ama o zaman arkadaşımın ikizleri olacağını çğrenmiştim ben bilinç altı yaneee

Son düzenleme:

canım sen bu akşam yapma yarın sabah ilk idrarla yap.diğerini sonra yap bencee:KK34:

cnmm iki tane al birini bugun yap digerini 3 gün sonra yappp:)
neatif görürsen üzlmek yok ama belki geç dölleniyo diye çıkmayabilir ok:)
hadi güzel haberler ver akşama bize:)

peki zaten bitanesini bu akşam yaparsam gazım alınmış olur olumlu yada olumsuz..

saol desteğin için canım..inşallah güzel haberlerle dönerim..
ve hepinizden güzel haberler de alırımm

:KK9::KK9::KK9:
benle birlikte bi hamile daha vardı onun 126 çıkmış benimkini görünce şaşırdı....eşimde ikiz olmasın bunlar diyooo:KK52::KK52: zaten adetten 3 gün önce idrar testinde çıkmasından belli canımcım...
ama sanmıyorum ailede falan hiç ikiz yok bizim ailede de eşimde de...haaa eşimin ablasının ikiz oğulları var ama onlar tedaviyle olmuş, aşılama sanırım.....
o yüzden tektir büyük ihtimal......Allahım hakkımda hayırlı olanı versin.
ikiz olmasını çok isterdim ama...hamile kalmadan rüyamda da ikiz görmüştüm bi kız bi oğlan...:KK52::KK52:
ama o zaman arkadaşımın ikizleri olacağını çğrenmiştim ben bilinç altı yaneee

vallaaaaa ailede kiz olsa daha yüksek olur tabi ama bellide olmas:)
belkiii adetin hemen bitiminde döllendiyse bu sonuc normal ama ben okdr hamile gördüm adet zamanı bu deger çok yüksek valla:) inş ikizdir tabi istiyorsan ben çok isterim ikiz olsun diye:)

peki zaten bitanesini bu akşam yaparsam gazım alınmış olur olumlu yada olumsuz..

saol desteğin için canım..inşallah güzel haberlerle dönerim..
ve hepinizden güzel haberler de alırımm

vala cnm benim bu 5. ayımm denemede.. bundan önceki 4 ayda kesin ya adet günüm yada bir gün öncesinde yaptım test... hatta iki ay 4-5 gün öncesinden bieyaptım... aman altıüstü 3 tl deilmi bi test aklımda kalcagına yaparım daha iyi:KK70: yap yap ben akşam misafirlige gitcem döndügümde okurum:)

3 tane alıp bi tanesini bu akşam yapsam ?
pazarlık yapıyorum resmen ya hahahahahahahaa :):)

valla mubery nin dedigi dogru sabah yapsan daha iyide ama dayanamıyor insan onu iyi bilirim sabredebiliyorsan sah aparsın yoksada yap bş olmaz.. hafta sonu pazar günü sabah ilk idrarla yaparsın:.)

vallaaaaa ailede kiz olsa daha yüksek olur tabi ama bellide olmas:)
belkiii adetin hemen bitiminde döllendiyse bu sonuc normal ama ben okdr hamile gördüm adet zamanı bu deger çok yüksek valla:) inş ikizdir tabi istiyorsan ben çok isterim ikiz olsun diye:)
normalde kaç oluyor değer ben bilmiyorum tabi....
.banada yüksek geldi ama kişiden kişiye değişir bu değer...
canım yımırtlama 20 kasımdı zaten 2 ilişki oldu korunmasız 20-21 kasımda.
döllenme erken olamaz yani.
Allahın takdiri canım artık.bende şahsen ikiz isterim bakmak çok zor deniliyor ama oldum olası bayılırım ikizlere bennn..
hakkımda hayırlısı ama bence tektir...:KK49::emir_bebek:.

3 tane alıp bi tanesini bu akşam yapsam ?
pazarlık yapıyorum resmen ya hahahahahahahaa :):)
tatlım sen bilirsin.sabredemem dersen 3 tane alll..
bu akşam dene ama yinede idrarını 3-4 saat tut tamammı...
sonuç negatif olursada üzülme sabah idrarıyla daha net sonuç alınıyo ...

Son düzenleme:
vala cnm benim bu 5. ayımm denemede.. bundan önceki 4 ayda kesin ya adet günüm yada bir gün öncesinde yaptım test... hatta iki ay 4-5 gün öncesinden bieyaptım... aman altıüstü 3 tl deilmi bi test aklımda kalcagına yaparım daha iyi:KK70: yap yap ben akşam misafirlige gitcem döndügümde okurum:)

inşallah daha fazla bekletmeden gelir bebişş..
dimii yaaa pahalı bişiy de değil nasıl olsa...
benim tam 1 yıl oldu.bu son denemem olur inşallah da yılbaşına bebişlerimizle gireriz...
eve gidince yazmaya fırsatım olur mu bilmiyorum ama ennn geç yarın sabah %100 okursun tatlım :)

kızlar sabah doktora gittim.kan tahlili istedi.az önce sonucu aldım.değerim 1000 çıkmış 4+3 hafta doktorum gayet iyi dedi...şimsi küçük görünmez.haftaya perşembe sabah aç karna gel hem testlerini yapalım.hem keseyi görürüz dedi......
hamileliğim netleşti yani.darısı isteyen herkesin başına inşallahhhh....

tüü tüüü 41 kere maşallahhh :)
darısı da bizim başımıza :)

inşallahh ikizin olur ,bende senin gibi ikiz hastasyım...hele biri kız biri erkek olursa varyaaa değmeyin keyfime...
umarım sen yakalarsın bu şansııı :):)

inşallah daha fazla bekletmeden gelir bebişş..
dimii yaaa pahalı bişiy de değil nasıl olsa...
benim tam 1 yıl oldu.bu son denemem olur inşallah da yılbaşına bebişlerimizle gireriz...
eve gidince yazmaya fırsatım olur mu bilmiyorum ama ennn geç yarın sabah %100 okursun tatlım :)

inş rabbim kondurmuştur göbegine melegin 1 sene çok zamannnn vala.. benim 5. ayım sanki yıllardır olmuyor cocugm gibi hisediyorum bekliycem haberini:)
bnde yemek yapayım kızlar görüşürs:=)

Herkese selam,
arkadaşlar ben bu tablodan bişey anlamadım anlayan varsa bir bakabilir mi??? Benim yumurtam sizce çatladı mı çatlamadı mı ben anlayamadım ani düşme ve yükselme olmadı pek. adetin 5.günü ile bugün arasında da bir fark yok gibi. anlayan varsa yorumlayabilir mi???

Adetin;
5.günü..............37.02
6.günü..............37.01
7.günü...............37.01
8.günü...............37.02
9.günü...............36.08
10.günü..............36.09
11.günü..............37.01
12.günü..............37.02
13.günü..............36.09
14.günü..............37.01 (akıntı)
15.günü..............37.02