Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Bebeğim beğendim sayfayı,ve kesınlıkle sanat sipariş verecem,bebişimin doğumunda
Güzel süslü püslü kurabiyeler olsun

Ve benimde yaptığım gibi
Tek değilmişim demek ki
Evet geçmişi temizlediğinde aynen dediğin gibi oluyor...

Yok kız resmim düz ama buraya yükleyince ters yükledi
Sen idrar testi yapacak mısın?

Yok be canım test yapmayacam boyle ıyıyım ınanırmısın gunü bile saymıyorum...hakikaten transferı saymazsak bugün 4. Gün bitti:))))))

İyi olur tabii büyük sorun bu evliliklerde açım ve kan şekerim düştü bu da tartışmaya zemin hazırlıyor tartışma demek boşanmaya kadar gider duruma göre çok tehlikeli cidden kanayan bir yara

Bi arada toplumun kanayan yarası ilan eşe yemek yapıp çay demleyip bekleme faslına parmak basmak istiyorum

aynen ağzıma bişeyler atıp duruyodum mutfağa gidip gelip, midemi sustursun diye. derken tlfnm acı acı çalmaya başladı, dedim alınacak bişey var mı diye soracak heralde ama bi de ne duyayım tabi çıldırdım. ocaktaki yemeklerin fotosunu çekip yolladım. "vicdan yaptım geliyorum" diye bir yanıt aldım. 10 dakika sonra ikinci tlfn, geliyo heralde dedim bu sefer bişey lazım mı diye sorucak. açtım, ısrar ediyo sen de gel diye çemkirip ne halin varsa gör diye kapttım yüzüne.

Benim misss gibi köftem var bi kere ızgaranda gözüm kalmadı taammııııı
Benimkide yok ortalıkta yap yemekleri kal kendi başına isyaannnnnnnnnnnnnn:84::84::84::84:

hem de ne isyeeeaaaaaaaannnn :84: :113:

Evde yemek yapmışsınız nereye çağırıyor ki seni?????

Evde yemek yapmışsınız nereye çağırıyor ki seni?????

isyerinde özel bir organizasyon vardı bugün, onun yemeğine kalıcam sen de gel diyo :120: ben de ocaktakileri ziyan mı edelim, hem öyle ha deyince hazırlanıp gidilir mi ayol dedim

Son düzenleme:
isyerinde özel bir organizasyon vardı bugün, onun yemeğine kalıcam sen de gel diyo :120: ben de ocaktakileri ziyan mı edelim, hem öyle ha deyince hazırlanıp gidilir mi ayol dedim

Eeeeee yarın yerdiniz evdekileri,ben olsam gıderdım vallahı kocamı yalnız bırakmazdım

Eeeeee yarın yerdiniz evdekileri,ben olsam gıderdım vallahı kocamı yalnız bırakmazdım

kığıız kadınız biz hazırlanmak kolay mı öyle ayrıca istanbuldayız hazırlanıp gitmem 2 saat neticede öfkeli otururken kapı çaldı kapıcı diye bi açtım bnmki gelmiş :103: zafer benim

kığıız kadınız biz hazırlanmak kolay mı öyle ayrıca istanbuldayız hazırlanıp gitmem 2 saat neticede öfkeli otururken kapı çaldı kapıcı diye bi açtım bnmki gelmiş :103: zafer benim

Ozaman sana koca bi alkış geliyor

bildiğin gibi işte şu yeni diziye bakıyorum kaçak gelinler

nasıl peki çok reklamı döndü
ben pek tv syretmem eşime şimdi aç dedim adamın tahtı sarsıldı sanki
suratı değişti
iyiki çok tv seyretmiyorum yoksa çok kavga ederdik

Kımsenın konuştuğu yok vallahı bende bır film bularımda fılm seyredeyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…