Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

nasıl peki çok reklamı döndü
ben pek tv syretmem eşime şimdi aç dedim adamın tahtı sarsıldı sanki :KK47:
suratı değişti
iyiki çok tv seyretmiyorum yoksa çok kavga ederdik:KK1:

valla benim de takip etiğim bi program yok pek, denk geldi yemekten önce zaplarken, reklamındaki müziğe tav olmuştum açıkçası :KK52: dizi ise yazlık çerez niyetine gideri var işte :101:

bu yazı eşime gitsinnnnnnnnnnn:KK47::KK9:

Bizimde ikinci yılımız dün doldu:KK52::KK52:
Ama nikahımızdı..evlilik yıldönümümüz 16 Temmuz dıyorum kı 16 Temmuz'a kadar hiç söylemem tuttu dıye 16 sında aksam yemek hazırlarım evde 3. Bı tabak koyup mısafırımız var derım ultrason filmi olursa onu yoksa kan sonucunu koyarım tabağın yanındada....inşallah hayal olmaz ya:2::2::2:
ayyy süper yaa inşlh yaparsın kız ne heveslendim senin yerine valla:KK16::KK16:
canlarr tatil planlarınız varmııı????????
benim varrrrrrrrrrrrr
inşlh ağustos sonuna doğru tatile çıkıcaz gelince tüpe bakıcazzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52:
Aynen öyle sinir oldum ya. Kuzenimi istemeye geldiler babası yok ailece gittik bizim bey gelmedi, düğüne gideriz dedi. Dün eşimin teyzesi arıyor bayramda kızını istemeye geleceklermiş burada mıyız diye soruyor. Yaaaa şimdi bende onun gibi gitmeyim ama biz yapmayız.
off bu eşelr niye böle dediğim dedikler yahu ...

ne izliceksen söylesene fikir olsun bize de

Uffffffff bılgısayar esımde bende ipadden film seyretmeyı sevmıyorum,film sitelerıne gırıp bakacaktım vallahı ben aksıyon sevıyom bıde arada romantık fılmler....ama favorı dizilerım var bılmıyorum yabancı dizi izliyonmu

bu yazı eşime gitsinnnnnnnnnnn:KK47::KK9:

ayyy süper yaa inşlh yaparsın kız ne heveslendim senin yerine valla:KK16::KK16:

benim varrrrrrrrrrrrr
inşlh ağustos sonuna doğru tatile çıkıcaz gelince tüpe bakıcazzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52:

off bu eşelr niye böle dediğim dedikler yahu ...

Ne çektik be bu kocalardan:KK53::KK53::KK53:

Ne çektik be bu kocalardan:KK53::KK53::KK53:
he kız dün bana çok konuşuyorsun dedi halbuki bütün gün evdetekk başıma agızm açılmıyor o gelincede konuşayım dedim battı adama bende hiççç konuşmadım konuşmaya çalışıyor bende gık yok sonra gelmiş öpüyor beni cnm aşkım bölede bazen güzelsin hani diyo ya uyuzzzzzz:KK47::KK47::KK9::KK9:

Uffffffff bılgısayar esımde bende ipadden film seyretmeyı sevmıyorum,film sitelerıne gırıp bakacaktım vallahı ben aksıyon sevıyom bıde arada romantık fılmler....ama favorı dizilerım var bılmıyorum yabancı dizi izliyonmu

alayını izlerim cnm yerli yabancı :KK51:

he kız dün bana çok konuşuyorsun dedi halbuki bütün gün evdetekk başıma agızm açılmıyor o gelincede konuşayım dedim battı adama bende hiççç konuşmadım konuşmaya çalışıyor bende gık yok sonra gelmiş öpüyor beni cnm aşkım bölede bazen güzelsin hani diyo ya uyuzzzzzz:KK47::KK47::KK9::KK9:

:KK60: yassık la bize :KK60:

Çektir azıcık,sürünsünnnnnnn.:104::104::104::104::104:benımkı de arada söyler iş yerinde bı ton ınsanı dınlıyom evde barı sen rahat ver der:KK47::KK47: ama artık dıyemıyor:KK53::KK53::KK53:

he gııı sanki biz evde duvarlarla konuşuyorz bundan sonra duvarlar arkadaşım
konuşup akşama susucam:KK9::KK9:
hemde ne yassıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ezikmiyim lan ben:KK47::KK47:

Çektir azıcık,sürünsünnnnnnn.:104::104::104::104::104:benımkı de arada söyler iş yerinde bı ton ınsanı dınlıyom evde barı sen rahat ver der:KK47::KK47: ama artık dıyemıyor:KK53::KK53::KK53:
hele bende çektiricem durr neler yapcam ona ben nasılsa yanaşır 2 güne bana
hıhıhahahaaaa kötü güldüm de yazamadım ufffffffffffffff:44::44:

O zaman açıklıyorum....ister sapık dıyon,ister topikten atın,ister siz izlerken eşiniz görüp ben bu karıyı boşarım desin,isterseniz benimle bır daha konuşmayın ama favori dizimmmmmmmmmm az sonra:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

O zaman açıklıyorum....ister sapık dıyon,ister topikten atın,ister siz izlerken eşiniz görüp ben bu karıyı boşarım desin,isterseniz benimle bır daha konuşmayın ama favori dizimmmmmmmmmm az sonra:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ne kzı o dizi yoksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
amannnn de hele bakim merak ettim bak şimdi:KK52:

X