Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Boşverrrrr sıkma canını,bı dahasında emrı vaki yap,saatı tam öğren gıdelecegı zamanda hadı kalk ben sözü verdim,işimizin olmadıgını bılıyorlar ayıp olur de

Evet emrivaki yapmam lazım

Allahım ben hangi insanlarla arkadaşlık yapıyorum
Nerde balım o elit zengin cevrem.....kokudan bayılacağımmmmmm

Ha ha haaayyy pabucumun eliti dün akşam sinemada ayaklarını uzatan kimdi Allah bilir ayakkabılarınıda çıkarmışsındır sen..
Elite geelllll

Ya maşallah tek sıkıntım babasını çok seviyor o konuda adam etmeye çalışıyom ama zorlanıyorum
Haaaaa bide ev işlerinde yardım etmıyor

Genelde annelerini sever koca kısmısı ama senin ki babasını seviyor demek zararı olmuyordur sanırım o kadarınada laf etme yani..

ozamanda şey deriz dimi cümle aynen şu
''ayy soganda yedik ama kokcaz şimdi size''ü
misafir de '' yok yok kokmaz olmaz bişey der hep
Yerim kız seniçok tatlisiniz

ayyy artık aramıza döndün mü yani tamamiyleeeeeeee

Ha ha haaayyy pabucumun eliti dün akşam sinemada ayaklarını uzatan kimdi Allah bilir ayakkabılarınıda çıkarmışsındır sen..
Elite geelllll

Canım sinemanın sahibi benim geldiğimi görünce hemen ne istersiniz,sizi evinizdeymişsiniz gıbı ağırlamak isteriz dedi,lütfen ayakkabınızı çıkartıp uzatın ,hatta emredin kadınlar kulubünü ayağınızda getireyım dedı....ben gerek yok ayağımı uzatsam yeter dedım ondan yanı

tabi tabii tabiiiiiii

Genelde annelerini sever koca kısmısı ama senin ki babasını seviyor demek zararı olmuyordur sanırım o kadarınada laf etme yani..

Annesi vefat etmiş
Bende pek gıtmıyorum oyle arada gıdıyorum babasına ne bılım evde bı bayan olmayınca sıkılıyorum,oyle cok samımı de davranamıyorum

ben yemek yemeğe gidiyorum mutfaga kocişime salatamla eşlik edeyim
yine gelirim tabiki şimdilk bash bashhh

ozamanda şey deriz dimi cümle aynen şu
''ayy soganda yedik ama kokcaz şimdi size''ü
misafir de '' yok yok kokmaz olmaz bişey der hep

ayyy artık aramıza döndün mü yani tamamiyleeeeeeee

aynen öyle denir ama ben çok şükür kokulu yakalanmadım Allah ta nasip etmesin çok itici bişi hele toplu taşıma araçlarında arada bir binerim özel arabamızla seyahat ederim ama bazen gerek duyuyorum halkın içine karışayım diyorum en kokulu kimseler beni buluyor..Biri hapşırır öteki öksürür diğeri kokar derken araçtan indiğimde hep benimi bulur arkadaş dediğim çok olmuştur..Soğan sarımsak tüketelim tüketmemiş olanları kokumuzla rahatsız etmeyelim..Günün mesajıda benden gelmiş olsun

Bende tam olarak böyle olduğunu düşündüm zaten

ben yemek yemeğe gidiyorum mutfaga kocişime salatamla eşlik edeyim
yine gelirim tabiki şimdilk bash bashhh

Salatamı sadece:26::26::26: vallahı benım canım burger kıng istıyor ama balık yıyım dıyorum,normalde gecen transferımde hep yemiştım ama bu sefer ne zaman nıyetlensem kendımı kebabcıda buldum

Annesi vefat etmiş
Bende pek gıtmıyorum oyle arada gıdıyorum babasına ne bılım evde bı bayan olmayınca sıkılıyorum,oyle cok samımı de davranamıyorum

Allah rahmet eylesin...
Eşin olmadan gitme zaten..
Tek başınamı yaşıyor evlenmemişmi...

Kızçelerim bende mutfağa ışınlanıyorum yemekten bahsettik ortada yemek yok kocacım gelince niyet ettim ama yapamadım derim artık

agresif elit modunda hepimizi fırçalıyooo ama kocası suçlu hep dediğini yapmış şımartmış tabii o şımartıyooo geliyooo buraya bize çemkiriyo bi de beğenmiyooo öz hakiki sürreal ama

Kocamın sucu yok hep ailemmmmmm ben iki oğlan arasında doğmuş nadıde bır cıcegım,aılem hep şımarttı benı..

Son düzenleme:
mesai bitsin geyiğin kralına dalmak niyetiyle bir çalıştım bi çalıştım ahanda böyle oldum....

sonuç eve gel yemek yap ve kocanın yemeğe gelemeyeceğini, mesai kalacağını öğren, dağ gibi ütü olması bi dert geyikçi arkadaşlarının topluca yemek yapmaya kaçması ayrı dert....

istifa etmek istiyorum ev hanımlığından ben amayaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…