Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

mesai bitsin geyiğin kralına dalmak niyetiyle bir çalıştım bi çalıştım :KK53::KK53::KK53: ahanda böyle oldum....

sonuç eve gel yemek yap ve kocanın yemeğe gelemeyeceğini, mesai kalacağını öğren, dağ gibi ütü olması bi dert geyikçi arkadaşlarının topluca yemek yapmaya kaçması ayrı dert....

istifa etmek istiyorum ev hanımlığından ben amayaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım ama ben varım burda benımle geyik yapabılersennnn:KK52::KK52:

Kocamın sucu yok hep ailemmmmmm :KK51::KK51: ben iki oğlan arasında doğmuş nadıde bır cıcegım,aılem hep şımarttı benı..

Hıımm çocukluğuna inmek gerekiyormuş demek:KK1:

Tek başına yaşıyor ama şansım evlenır gıbı gelıyor bana....

Tek başına durmaz erkekler pek şaşırdım aslında ama dediğin gibi evlenir yakında.

Eveeeet canimm:)))

Ne güzeelllll:KK16::KK16:

mesai bitsin geyiğin kralına dalmak niyetiyle bir çalıştım bi çalıştım :KK53::KK53::KK53: ahanda böyle oldum....

sonuç eve gel yemek yap ve kocanın yemeğe gelemeyeceğini, mesai kalacağını öğren, dağ gibi ütü olması bi dert geyikçi arkadaşlarının topluca yemek yapmaya kaçması ayrı dert....

istifa etmek istiyorum ev hanımlığından ben amayaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:

Kıyamam sen işine bak canım biz burdayız illaki muhabbet edeceğimiz zamanlarda gelir..Kolay gelsin sana..

hanginizin gözü kaldı uleyn ızgaramda :KK47: herifim gelmiyo yemeğe! burnundan getirmedim mi getirdim tabii o ayrı :KK15:

Bi arada toplumun kanayan yarası ilan eşe yemek yapıp çay demleyip bekleme faslına parmak basmak istiyorum:KK9::KK9:

İyi olur tabii büyük sorun bu evliliklerde açım ve kan şekerim düştü bu da tartışmaya zemin hazırlıyor tartışma demek boşanmaya kadar gider duruma göre çok tehlikeli cidden kanayan bir yara:KK1::KK1::KK1:

hanginizin gözü kaldı uleyn ızgaramda :KK47: herifim gelmiyo yemeğe! burnundan getirmedim mi getirdim tabii o ayrı :KK15:

Benim misss gibi köftem var bi kere ızgaranda gözüm kalmadı taammııııı:KK33::KK33::KK33:
Benimkide yok ortalıkta yap yemekleri kal kendi başına isyaannnnnnnnnnnnnn:84::84::84::84:

Yemekler hazır nasılda açım geleydide yiyeydik..
Çayı bile demledim yanee...

Biz yedik bilem ama bu yenmemiş hali:KK9: $20140623_190221.jpg

Ellerine sağlık canım foto dü olaydı daha bi anlardım tersten bile güzel görünüyor:KK1::KK1:
Kavun var galibaaa..
Kavun,bal ve bulgur pilavı yiyemiyorum ben midemi mahvediyorlar..
Bilhassa bulgur pilavı yersen bildiğin zehirleniyorum:KK50::KK50::KK50:

Bende sana sorucaktım niye ters oldu resmim düz çünkü, birde iki sayfanı takip ediyorum ya zor oluyor kolay kaydip girebileceğim yer varmış abone olduklarım mı nerde nerde o

Son düzenleme:
Ellerine sağlık canım foto dü olaydı daha bi anlardım tersten bile güzel görünüyor:KK1::KK1:
Kavun var galibaaa..
Kavun,bal ve bulgur pilavı yiyemiyorum ben midemi mahvediyorlar..
Bilhassa bulgur pilavı yersen bildiğin zehirleniyorum:KK50::KK50::KK50:

Bide birşey daha sorucam sayfada 6 ziyaretçi var geyik sayfası önemli şeyler konuşmuyoruz napıyorlarda bizi takip ediyorlar konuşmuyorlarda, onlar üye olmayıp saddce sayfayı okuyanlar değil mi?

Bende sana sorucaktım niye ters oldu resmim düz çünkü, birde iki sayfanı takip ediyorum ya zor oluyor kolay kaydip girebileceğim yer varmış abone olduklarım mı nerde nerde o

Sayfanın sağ üst tarafına doğdu minicik başlıklar var SEÇENEKLER kısmına gir orada BU KONUYA ABONE OL var...
Onu seçiyorsun..
Direk aboneliklerden giriş yapmak içinde sayfanın en üstünde HIZLI MENÜ başlığından ABONELİKLERİM i seç...

Bide birşey daha sorucam sayfada 6 ziyaretçi var geyik sayfası önemli şeyler konuşmuyoruz napıyorlarda bizi takip ediyorlar konuşmuyorlarda, onlar üye olmayıp saddce sayfayı okuyanlar değil mi?

Üye olsanda olmasanda ziyaretçi olarak sayfayı takip edebilirsin..
Nickin ve şifrenle giriş yapmazsan ziyaretçi olursun..
Ziyaretçi olanlar sadece yazılanları okur cevap veremez ve aşağıdaki online olan nicklerimizide göremezler sadece okuyabilirler..
Sınırlı erişime sahipler..

Sayfanın sağ üst tarafına doğdu minicik başlıklar var SEÇENEKLER kısmına gir orada BU KONUYA ABONE OL var...
Onu seçiyorsun..
Direk aboneliklerden giriş yapmak içinde sayfanın en üstünde HIZLI MENÜ başlığından ABONELİKLERİM i seç...

Ziyaretçi olanlar sadece yazılanları okur cevap veremez ve aşağıdaki online olan nicklerimizide göremezler sadece okuyabilirler..

Mersi canım yapmaya çalışacağım

Zaman zaman benim yaptığım gibi:).Yahu kendimi anlamıyorum.7/24 kk dayım.Ne takip edersin giriş yapmadan bilmemki Elif diyorum bazen.
Yalnız bazen şu oluyor pc geçmişini temizlediğim zamanlar bir süre dolaşıyorum içerde.Dolaşmaya devam ederken ederken bi bakıyorum düşmüşüm.Dolaşmaya devam ediyorum.Taki cevap yazacağım yada ziyaretçilere kapalı bişey bakıcağıma kadar:KK1:

Zaman zaman benim yaptığım gibi:).Yahu kendimi anlamıyorum.7/24 kk dayım.Ne takip edersin giriş yapmadan bilmemki Elif diyorum bazen.
Yalnız bazen şu oluyor pc geçmişini temizlediğim zamanlar bir süre dolaşıyorum içerde.Dolaşmaya devam ederken ederken bi bakıyorum düşmüşüm.Dolaşmaya devam ediyorum.Taki cevap yazacağım yada ziyaretçilere kapalı bişey bakıcağıma kadar:KK1:

O kadar kuşu ne ara yaptın:KK9:

Onu seçiyorsun..

Yaptım canım yaaa, iyi oldu hep sayfalara gelen mesajlardan giriyordum hadi tek sayfa takip ederken sorun olmuyordu ama şimdi öteki sayfa olunca fırt diye geçemiyordum yeni sayfaya

Son düzenleme:

Ben ne zaman yazı karakterimi oluşturup sabit tutabileceğim:KK31:

Son düzenleme:
X