Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Canım ilk senin topiğin de yazışmıştık çok şükür pozitifi aldım bugün sende uğurlu geldin topiğinde esraamavi dileyen herkese nasip olur inşallah ..

Ayyy canımmmm cok sevindimmmn..
Allahim tamamina erdirsin insallah..hepimiz icin..
Okuyan herkese umut olsun hem..ugrastik başardık..

Sizin ilk denemeniz mi? Ve sorun kimde acaba özel değilse öğrenebilir miyim ? :)
İlk denememiz olacak bi başlayabilsek:) bende durmadan sorun çıkıyo canım Allah beterinden korusun eşimde sıkıntı yok bende çikolata kisti var prolaktin yüksekliği var bide Demir eksikliği b12 eksikliği bide d vitamini eksikliği çıktı onlar için tedavi görüyorum bi de doğum kontrol hapı kullanıyorum

Canım

ilk denemen mi sorun neydi ve kaç yıllık evlisiniz :) çok sevindim gözün aydın darısı tez vakitte başımıza inşallah <3
Teşekkür ederim hayırlısıyla tamamı gelir inşallah. Sizlere de darısı ilk denememdi evet . 4 yıllık evliyiz . Sperm sayısı düşüktü bizde doğal yöntemle olamayacağı söylenmişti

Selam güzel umutlu topik arkadaşlarım. Şimdik 1 2 aya ben de tüp bebişe başlıyorum inşallah. Bu süreç içinde önerecğiniz bişey var mı vitamin olsun beslenme düzeni olsun

Arkadaşlar bana dua edin dün gece kanamam başladı şimdi durdu hastanede yatıyorum kese hala yerinde duruyor ama dua edin birşey olmasın. E olur
canım geçmiş olsun korma Allah a emanet ol inşallah sağlıkla hiç bişey olmadan çıkarsın hastanedenneden kanaman başladı canım dr ne söyledi

İniallah olumlu sonuçlar alırsınız. Bize de umut olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…