Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Tatlışım 5. gün embriyosu olunca testi 12 gün olmadan da yapabiliyorsun diye biliyorum

canim insallah hepsi 5. güne gider ve bebisin sana tutunur. benimde 7 yumurtam toplanmisti 7 side döllendi 4 ü 4. güne kadar gidebildi 2 si 5. gün 1 i 6. gün oldu 5 gün önce bir tanesi transfer edildi digerleri donduruldu.. soyledigin gibi opu en kolayi en zoru bekleme süreci zaman gecmiyo

Amin canım inşallah Bakalım Perşembe gününe Allah kerim..RABBİM sana da hayırlısını gönlünün muradını versin

oo maşallah bebiş 8 haftalık olmuş,ben heycanlıyım Perşembe transferim var nasipse canımama OPU dan sonra olan bu karın şişliği beni mahvetti Hatırlıyormusun sende de olmuşmuydu

Hemde nasil bi şişlik..hiç korkma canım benim hem opu hem transfer sonrası şişlik ve gaz çok oldu..

Bende bu ay tüp bebek istedim ama doktorum yapmadı hiç bir sorun yokken niye bu kadar acele ediyosun dedi, önümüzdeki ay bir kez daha aşılama deneyecek ondan sonra tutmazsa tüp bebeğe başlarız dedi. burda sizlerin güzel haberlerini okudukça bi an önce tüp bebek yaptırmak istiyorum

Merhaba. Ben Yen'i katıldım. 3 aylık evliyim, 22 yaşındayım. Eşimde sorun olduğunu öğrendik. Tüp bebek önerildi. Bu süreç zorlu mu ? Neler yapmamız gerekiyor? Bilgilendirirseniz sevinirim. Sizce hızlı mı hareket ediyoruz ?

Kesinlikle acele etmiyorsunuz.ne kadar erken o kadar iyi.sorun tespit edildiyse neden bekleyeseniz?Erkek infertilitesinde ankarada prof kaan aydos oneririm.bir nunaradir.erkeklerde tedavi sureci biraz daha uzun olabiliyor.ama erkek infertilitesi asilinca gebelik yakalama orani kadin infertilitesine gore daha yuksek:)
Ben de tup bebek tedavisi gordum rezervim azalmaya basladigi icin esimde sorun yoktu.onumuzdeki pazartesi dogumum var kismetse:) kolay bir surec degil ama sonu guzel olabilen bir surec allahin izniyle.dogru merkez secimi isinizi ve surece bakis acinizi kolaylastirir.
Ankara anatolia tup bebek merkezinde tedavi oldum ben.doktorum hakan yarali.ekip teknolojik ekipman super.

Ben Bursa'da yaşıyorum. Bursa'da bir doktora gitmemiz gerekiyor. Allahım iyi insanlarla karşılaştırır inşallah

Ben Bursa'da yaşıyorum. Bursa'da bir doktora gitmemiz gerekiyor. Allahım iyi insanlarla karşılaştırır inşallah
Canım ben Bursa'da oturmadığım halde 2 buçuk saat yol tepip geliyorum oraya özel jimer hastanesi doktor Suat Hazer tavsiye ederim Güler yüzlü ve işinin ehli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…