Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Yıllaaarr olmuş kızlar bunu sizlere yazalı :)
Hala okuyan faydalanan vardır umarım..
Herkese Sevgiler..

Evet hâlâ okuyan var.. dua edin olur mu. Bizde bu adette başlayacağız. Zaten süreç baslayali xok oldu. Ben hisstereskopi oldum. Bugun kontrolü var. Ezim azospermi. Diger adette baslar insallah ve sperm bulunur..

Valla tüp bebekten korkuyordum OHSS riskiydi bilmem nesiydi. Taze transfer ile bir kere de maşallah. Korkularım gitti bu yazıyı okuyunca. Allah analı babalı büyütsün

Yıllaaarr olmuş kızlar bunu sizlere yazalı :)
Hala okuyan faydalanan vardır umarım..
Herkese Sevgiler..
Hala var :)) yarin ilk grup igneden sonra ilk kontrole gidecek olan ben simdi ne olacak derken cok faydalandim. Iyi ki yazmissiniz, elinize saglik... gozumun bir ucunda bir damla yas, kalbim pir pir bekliyorum

Yumurta toplama işleminde anestezi yapılıyor mu benim de yarın başlayacak tedavi süreci çok korkuyorum nasıl geçecek acaba

Ayyy canımmm ne güzel yazmışsın o kadar yazı okudum ve bn seninkinden çok memnun kaldım bende tüp brbk yaptıracağım 3 yıllık evliyiz 2 yıldır olmuyor ama benim sorunlarım var rabnim inşallah bana da nasip eder oğlun büyümüştür rabbim acısını göstermesin yazı için çok sağol canm rabnim mucizemize kavuşturur inşallah

Çok güzel açıklama olmuş bende yeni başladım aklımdaki soru işaretleri kayboldu.cok teşekkür ediyorum

canım yaa bılıyorum aradan cok gecmıs belkıde ıkıcıyı doğurmuşssudur ama çok güzel yazmışssın banada umut oldun imşallah benımde olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…