Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar bugün yaptırdığım kan tahlilleri sonucunda doktorum şekerim sınırda olduğu için metformin verdi b12 eksikliği için on tane iğne verdi prolaktin yüksekliği için dostinex verdi yarın da doğum kontrol hapının 2. sine başlıyorum ben tüp bebek öncesi tedavisi görüyorum yani henüz tüp bebeğe başlamadık

Geçen ay da Demir eksikliği için damardan serum almıştım bizim doktor önden baya bi tedbir aldı ya da bende çok sorun varmış onları gidermeye çalışıyor mu demeliyim bilmiyorum herşeyin hayırlısı geçen hafta da çürük bi dişimi çektirdim sıkıntı çıkartmasın diye bir tane de kanal tedavisi var yapılacak madem tedavi ertelendi onu da yaptırayım bari bu ay

Canım 5 tane dollenen yumurtam olmus pazartesi gunu transferim var inşallah

Crinone jel kullanıyorum şiştim gaz çıkarmaktan afedersiniz borazan oldum

Yok mu bunun bir çaresi

Gazı rahatlatacak tek sey biraz yürüyüp sonra sırt üstü yatmak onun dışında hep şişlik oluyor malesef benimde şişlik çok fazla ve transferimin 9. Günü

Canım 5 tane dollenen yumurtam olmus pazartesi gunu transferim var inşallah

Crinone jel kullanıyorum şiştim gaz çıkarmaktan afedersiniz borazan oldum

Yok mu bunun bir çaresi
Hayırlı olsun inşallah transfer sonrası güzel haberlerini alalım inşallah Benimde 4 döllenen yumurtam var gaz problemi bendede var. Benim transfer bir ay sonra kısmetse

Hayırlı olsun inşallah transfer sonrası güzel haberlerini alalım inşallah Benimde 4 döllenen yumurtam var gaz problemi bendede var. Benim transfer bir ay sonra kısmetse
Canım benimkisi biraz fazla dün gece uykudan kaldırdı ve kıvrandirdi resmen allaha şükür bugün azaldı

Inşallah canım en kısa sürede kavuşuruz meleklerimize♡

Gazı rahatlatacak tek sey biraz yürüyüp sonra sırt üstü yatmak onun dışında hep şişlik oluyor malesef benimde şişlik çok fazla ve transferimin 9. Günü
Canım jelden dolayı sabah 40 akşam 40 dakika hafif tempolu yürüyorum ama bana misin demedi
Ve neden anlamadım bende ishalde vardi

Allah'a şükür bugün iyiyim evimi topluyorum kendimi yormadan yarın da 3 5 çeşit yemek yapıp dolaba atacağım pazartesi de transfer sonrasında akşam ve sabah 20 ser dakika boyunca yürüyüp kalan zamanlarda kitap tv ile geçirmeyi planlıyorum

Ama inanılmaz heyecanlıyım inşallah iki tane koyarlar

Kendini yormadan yapabilirsin canım işlerini ama belini sakın yorma dinlenmende gerek transfer öncesi birazcık hazır yemek yapıp dolaba koymak sonrasında seni rahatlatır hazır yemeğin olur sana yanında kalabilecek biride varsa onada iyi fikir inşallah herşey Güzel başlar ve güzel devam eder senin için çabalayan herkes için genelde iki embriyo koyuyorlar benimki de öyle ama beklerken vakit biraz zor geçiyor

Inşallah canım hepimiz için mutlu son olur
Nedense benimde içimden 2 geçiyor hep

Mantim var buzlukta 2 yemeklik te balık alacağım 2 günlükte ben yaparım yarim köfte filan idare ederiz

Annem var çok yakın ama ben eşimle birlikte yapalım istiyorum ama ihtiyaç halinde o da destekçim olur

Gunduz birinin yanında olması sana daha yardımcı olur canım akşamları sen esinle yap ama gündüz sürekli sana yardımcı olacak destek olacak birinin olması daha iyi tabiki en azından 4. 5. Günü gecirene kadar bir deyediklerine dikkat et zaten bilgi veriyorlar genelde yemen yada yememen gerekenler konusunda Allah hayırlı eylesin inşallah umutlarımızı boşa cıkarmasın insalah

@bsrhsn canım benim haklısın Anlatıyorum cumartesi günü OPU oldum,çok korkuyordum ama inanın kızlar hiç bişeycik olmadı,kanama bile yoktu,gayet rahat bir OPU işlemi geçirdim, Hafif bir anestezi ile yaptırdım işlemlerimi,tavsiye ederim...Opu işlemi bitti 1 saat sonra hastaneden çıktım,aslında daha da erken çıkabilirdim ama biraz mızmızlandımDr.yanına gidip işlem hakkında bilgi aldım 10 tane yumurta aldığını 7 tanesine işlem yapacağını diğer 3 tanesinin içinin boş olduğunu öğrendim ve hastaneden ayrıldım.Bugün hastaneden aradılar 7 yumurtanın 5 tanesinin döllendiğini yarın için (yani 3.gün embiriyosunda ) işlem yapmayacağını söyledi perşembeye kadar (yani 5.gün embiriyosu oluncaya kadar) hergün arayıp bilgi vereceğini söyledi, Hakkımızda hayırlısı bakalım.. 5.gün embiriyosu ile ilgili işlem yaptıran var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…