Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Yorumları okudum da galiba tüp bebek yaptıranlar genellikle olumlu sonuç alıyor tutuyor bana bir akıl verin benim iki asilamam da tutmadı doktor bir sorun olmadığını söylüyor ama neden hersey normal ken tutmuyor sizce ne yapmam gerek doktor tüp bebek önerdi
aynı durumdayız doktorlar eşim ve bende sorun bulmadı 3 ayrı doktora gittim 3 doktorda hiçbir problem olmadığını söyledi 2 aşılama yaptık ikiside tutmayınca doktoruma tüp bebek istediğimi söyledim önce sıcak bakamdı gerek yok senin için dedi yorucu bir sürec biraz daha bekleyelim dedi ama ben beklemek istemedim ve tedaviye başladık. yarın transferim olacak bakalım umarım güzel sonuç alanlardan biri olurum allah anne olmak isteyen herkese sağlıklı bebişler versin inşallah

Daha 1 yıllık evliyim ama sorun yokken asilamanin tutmamasi beni sarsti baya umitlenmistim ama hüsran oldu tüp bebekte de aynı hüsran olursa busefer kendimi toparlayamam
Ben de yeni evliyken senin gibi düşünüyordum hemen tüp bebeğe geçersek ve tutmazsa çok üzülürüm diyordum sırf bu korkudan 7 sene bekledim aşılama hiç yaptırmadım

Hatunlarrr
Cok sukur kesemizi gördük.minik bir mercimek tanesine sahibiz ❤ Allaha inanmayan cocuk doğursun 4+4 gunluk gebeyim cok sukur.Rannim isteye herkese versin. Simdilik tek kesemiz var
Ah canim benim cok şükür geriden okuyarak geliyordum şimdi gördüm nasıl sevindim anlatamam maşallah sana da mercimeğine de kuzum

Ben de yeni evliyken senin gibi düşünüyordum hemen tüp bebeğe geçersek ve tutmazsa çok üzülürüm diyordum sırf bu korkudan 7 sene bekledim aşılama hiç yaptırmadım
Hiç birşeyin aslında Bır garantisi yok ama bu süreçte iyi bir doktor bulunması gerekli ben ankaradayim. Onerebilecegin doktor varmı yada hastahane

Ah canim benim cok şükür geriden okuyarak geliyordum şimdi gördüm nasıl sevindim anlatamam maşallah sana da mercimeğine de kuzum
Evet canim cok sukur...simdi sira kalp atisinda sinavlar bitmiyo cok şükür simdi sizin haberlerinizi bekliyorum.bu arada instagram ve face adresim askim kara ünlü ekleyin buradan kopmayalim

Bütün tahlillere baktım dedi doktor ama yinede bilinmeyen bir neden olabilir diye düşünüyorum normal olsaydı birinde tutmazsa ikincisinde en azından tutardi diye düşünüyorum
Bizimde öyle hiçbir neden yok sebepsiz infertelite...Ve artık çocuğu olmayan çoğu çiftinde hiçbir neden yokken çocuğu olmuyor...

Kızlar bugün 10 gibi benimde yumurtalarım toplandı sayısını ve kalitesini bilmiyorum yarın haber alacağım
Çok şükür bir aşamayı daha atlattık
Doktor bu ay transfer olmayacak demişti şimdi transfer olabilir dedi şaşırdım açıkçası crinone jel ve tetradox yazdi jele yarin baslayacagim
Bol su içmem iştendi narkozu atmak için sanırım içiyorum bende

Yumurtanın durumuna göre cumartesi ya da pazartesi transfer olabilir dendi heyecanlıyım açıkçası bu ay beklemiyordum hazırlıksız yakalandim bu süreçte vücudumu hazırlamak için ne yapmalıyım

Folik asit jel ve balık yagi hapı kullanıyorum sadece
Düsuk tempolu yürüyorum ve bol mevlüde sebze tuketiyorum
Hayırlı olsun kaç tane yumurtan toplandı acaba ? Benimde dün oldu yumurta toplama işlemim yapıldı 9 yumurta toplandı. Bugün haber verecek embriyologlar... Benim transferim birdahaki aya yapılacak. Bu ay rahim dinlendirme yapalım dedi doktorum.

Hatunlarrr
Cok sukur kesemizi gördük.minik bir mercimek tanesine sahibiz ❤ Allaha inanmayan cocuk doğursun 4+4 gunluk gebeyim cok sukur.Rannim isteye herkese versin. Simdilik tek kesemiz var
gözünüz aydın.. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah.. tabi bizlerede :dua:

Hiç birşeyin aslında Bır garantisi yok ama bu süreçte iyi bir doktor bulunması gerekli ben ankaradayim. Onerebilecegin doktor varmı yada hastahane
Ankara'yı hiç bilmiyorum ki canım ben Balıkesir deyim Bursa'ya tedaviye başladım ama Ankara'da mutlaka vardır iyi doktorlar bu sitede Ankara'da tüp bebek yaptıranlar diye arama yap bakalım bi

Merhaba canım bugün yazışmanı gördüm,Ben Ankarada değilim Bursadayım ama Ankarada Tüp bebek tedavisi gören bir arkadaş var,tedavisi olumlu sonuçlanan hemde :anneadayı: belki vesile olur diye bana başka bir arkadaşıma daha vermem için telefon adres vermişti sana yazayım:KK54: Prf.Dr.Göğşen ÖNALAN BAŞKENT ÜNV.ANKARA HST.TEL 03122031415 istersen bir araştır..Hakkında hayırlısı olsun

Ankara da memorial de Aygul hn var git derdini anlat mutkaka cozum bulacaktir.sadece bu kadın icin ankara da yaşamak isterdim.

Fiyat olarak ne kadar acaba bi bilginiz var mı? gazi ye gidiyorum ben ama sürekli doktorum değişiyo. özele muayene açıyolar bu da olumsuz etkiliyo tabiki :KK43: doktora bakışım değişiyo. hastaları yarı yolda bırakıp özele gel tatlım deyip gidiyolar. :KK34:

Fiyat olarak ne kadar acaba bi bilginiz var mı? gazi ye gidiyorum ben ama sürekli doktorum değişiyo. özele muayene açıyolar bu da olumsuz etkiliyo tabiki :KK43: doktora bakışım değişiyo. hastaları yarı yolda bırakıp özele gel tatlım deyip gidiyolar. :KK34:

Fiyat bilmiyorum ama memorial aratarak sorabilirsiniz instagramdan da takip edebilirsiniz prof.dr ayguldemirol

X