Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Canım bi tecrübem Yok ama bu değerle 4 tane falan yumurta olur diyorlar , yumurta başına 200 e2 oluyomuş öyle okumuştum , inş kaliteli olurlar canım önemli olan o

Arkadaşlar doktorunuz tedavi öncesindeki ay herhangi bir ilaç verdi mi destek olması için tedaviye

Arkadaşlar doktorunuz tedavi öncesindeki ay herhangi bir ilaç verdi mi destek olması için tedaviye

Bana vermedi. Ama uygulanan protokole göre ilaç verilebiliyor sanırım . Uzun protokol ya da kısa protokol uygulanmasına göre. Bu konuyla ilgili youtube da doktor banu ciftci nin çok güzel açıklayıcı videoları var izleyebilirsiniz .

Benim doktorum bana miyositol positive verdi eşime de neofortil verdi d vitaminim biraz eksik onun içinde d3 ampül verdi bir de Doğum kontrol hapı verdi çikolata kistini baskılaması için

Kizlar herkese merhabaaa..
Ben bi suredir giremedim çünkü gecen hafta pazar sabahi saat 6 da hastanelik oldum..
Transferimin 3.günüydü kasık ve bel agrisina dayanamadim..
4 gün hastanede yattim..
Hastanedeki 3. Günümüzde böbrekte kum oldugu, idrarda kan ve bakteri oldugu ortaya çıktı..
Cok şükür ağrılar geçti evimize geldik..
Bebisler icin engel bi durum yok dedi doktorumuz, heyecanli bekleyiş devam ediyor..
Test günü 26 temmuz çarşamba..

Çok geçmiş olsun . İnşallah çarşamba günü hayirli haberlerin ı alırız .

Gecmis olsun canim rabbim bebek sevincini bizede yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…