Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Benimde gonalf 250 son gun bugun.carsamba yumurta toplanacak.yarin gece 22.00 da catlatma igemi vuracagim.insallah hepimizin bebisi olur

Canım benim de ilaçlar 4. Günü başlandı. Sıkıntı olmaz dedi doktorum ve olmadı da hamdolsun.

Insallah cnm bu aksam catlatma ignesi carsamba opu var insallah.sen hangi aşamadasın
Canım ben polikistik overliyim bu nedenle ben de durum farklı oldu. Tedaviye başlamadan önce 2 ay kontrol hapı kullandım ve belki size ilginç gelecek ben tedaviye başladığım ay sadece peceteye hafif bir kanama şeklinde adet olmuştum. O da sadece 1 gün sürdü. Doktorum önemli değil dedi. E2 degerim yumurta toplanmadan önce 2500 civarıydı ve çok daha fazla olursa ohhs diye birşey var ondan olabilirim diye tedbir aldı doktorum. 20 yumurtamdan 12 tanesini doktorum topladı. Çok uzattım sonuçta 4 tane bebişim donduruldu. Ağustosun sonu gibi 2. Adetimde tekrar tedavi ve yerleştirme olacak. RABBİM kimsenin kucağını boş koymasın amin....

Amin canim rabbim gonlumuze gore hayirlisini versin.benim de insallah tahmimimce transferim temmuz sonu agustos basi olur.

Herkeşe merhaba, baştan sona tüm topiği okudum. Hepimiz için hayırlısı olsun.
Ben 30 yasindayim Izmir'de yasiyorum. Ege Üniversitesi tup bebek merkezinde 8Temmuz'da tedavim başladı.
18 Temmuz'da 16 yumurta toplandı. Bu arada merak eden arkadaşlar için anestezi almadım ve çok şükür rahat geçti.
13 yumurta işleme alınmış 11 tanesi döllenmiş 20 Temmuz'da bir embriyo transferi yapıldı. Şimdi beklemedeyiz. Bir tane embriyo da blastokist aşamasında donduruldu. Yaz tatili olduğu için evde geciriyorum sureci
Hakkımızda hayırlısı olsun. Burası insana iyi geliyor.

Canım inşallah hayırlı ve güzel haber verirsin.haberini bekliyoruz

Arkadaşlar herkese geçmiş olsun.İnşallah herkese bebek nasip eder Rabbim.Ben de İstanbul'dayım.Yaşım 29.Tedaviye dün itibariyle adetin 2.günüyle başladım.Gonal f 225 vuruyorum.Merional bir de .Vitaminler felan işte.Pko var bende de.Kan testinde hormonlar felan normal.Ayın 31 inde kontrol var. O zaman gittiğimde muayene dışında neler yapılıyor? Kan tahlili felan da mı var?Bilgisi olan var mı?Tecrübelerimizi paylaşalım

İlk kontrol dündü benim.eşimden ve benden kan aldılar bunlar rutin testler içinmiş hıv hepatit açlık şekeri vs doktor yine vajinal ulrasonla yumurtaların gelişimine bakıyor boyutlarını ölçüyor ben menopur 225 kullanıyordum şimdi onun yanında cetrotide de başladık yarın yine kontrol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…