Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Tum anne adaylarina merhaba
Bizde tedavimize 14 temmuzda Antalya da başladık.Rabbim sonunu mutlu hayirli eylesin
Yas 38
ilk deneme kist vs bir sorun yok
Esimin sperm 3 milyon morfoloji 1
AMH 1.25
12 temmuz adet gunum
14 temmuz gonal f 450 hergun 250 doz igne ve elevit kullaniyorum
21 temmuz bugün 4 folikul var 12mm 13mm 14mm 14.5 mm
Bugun oorgalutran igne verdi.yumurta catlama onleyici yarin yine kontrol var.ptesi veya sali catlatma iğnesi yapılacakmış
Ben dr uma güvendim.internetten okudum e2 diye bir test var bana yapmadi.sordum AMH yeterli dedi.yumurta keselerinin ayni oranda yakin oranda buyumesi de iyi dedi.
Hepimizin istediği bir umut
Tedavimi buradan yazmaya devam edecegim.Insallah hepimiz anne olacağız
Inşallah Allah evlat isteyen herkese nasip etsi.

Ben de dün gittim tekrar doktoruma adetimin 3. günüydü prolaktin değerim 1 hafta önce 145 çıkmıştı doktorum beyin emarı istemişti ve dün resmen prolaktin değerim 16 çıktı hiç ilaç kullanmadan hemde doktorda çok şaşırdı yalnız e2 hormonum Yüksek çıktı o yüzden tedaviye bu ay başlayamıyoruz 1 ay Doğum kontrol hapı verdi o bitince değerler iyi çıkarsa önümüzdeki adette başlıyoruz Allah nasip ederse Bursa özel jimer hastanesinde ücreti 6.500 tahliller hariç diye konuştuk

Kizlar az once kontrolden geldim.
Adetimin 11.gunu yumurtalarim 16-17mm rahim kalinligi 10.5
E2 testi istedi bugun test sonucuna gore yarın yada ptesi toplayacak.
Degerlerim normal mi acaba ?

Merhaba kızlar . Benim adetimin 2. Gunu cumartesi , 3. Gunu pazara geliyor . 4. Gunu gideceğim mecburen olur mu acaba ? Pazartesi gittiğim hastahaney ı arayacağım zaten de. Böyle bir durumda ne yapıyorlar acaba başlanır mi tedaviye illa 2 ya da 3 mu şart ?

Merhaba kızlar . Benim adetimin 2. Gunu cumartesi , 3. Gunu pazara geliyor . 4. Gunu gideceğim mecburen olur mu acaba ? Pazartesi gittiğim hastahaney ı arayacağım zaten de. Böyle bir durumda ne yapıyorlar acaba başlanır mi tedaviye illa 2 ya da 3 mu şart ?

Benim bildiğim 2-3. Gün cmrtesi gidin

Canım 2. Günü git bence ctesi çalışmıyor mu merkezin ?

Bana adetin birinci günü ara mutlaka 2.güne gel demişlerdi 2. Gün iğneler başlıyor çünkü geç kalmayın sonra

X