Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

EVET CANIM STUDYO AYARLAMADIK DAHA ONU DA HALLEDINCE ARTIK BISI KALMIYO..KENDI ESYALARIM EVE GIDICEK ARTIK KARDESIMLE KIYAFET KAVGASI YAPCAZ guclubacismile

Hadi ya ben de bir tek biz kıyafet için kavga ediyoruz sanmıştım, kışlık giysileri topladım kolilerden çıkarıyo bunuda mı alacaksın , falan filan diye diye koliyi yarıya indirdi evlenince kocan alır sana diyo hey yarebbimmmm

kızlarrr nasılsınızzzz hemen yazaım dedim unutmadım sizi:))) yazmışken son durumları da anlatayım barii)) gelinliğimin yarısı hazır geçen gün provadaydım süper olmuşşşşşş, 22 temmuzda teslim alıcam kısmetseee, mobilyalarımızı almıştık zaten temmuzda teslim alıcaz onları daaaa, daha hala beyaz eşyaları halledemedik amaaa.Halam küçük ev aletlerini aldı sağolsun onlar hallolmuş oldu.Veee evimizi de tuttukkk, çok içime sindii nişanlımın da öleee.Valla herşey güzel gidior şimdilikkkk.Böleee işteeeee öpüorum koccamannnnnnnnn

kizlar ben bu dogum kontrol hapindan acaip kilo aldim ya
bugün tatil icin bi kac kiyafet bakayim dedim
kafayiii yiiceem, vücudum hep su toplamis kendi bedenim olmuyor ya (((((((
almaz olaydim ya, ufff ben zayiflayamiyorum diye dert ederken bide kilo almisim
sinirlerim cok bozukk (

kızlar evi tuttum badana ve kaba temizliği bitti eşyalar alındı evin temizlenmesini bekliyo gitmek için yarın beyaz eşyalar kurulcak çeyizlerin yarısı eve gitti zonguldaktan istanbula mekik dokuyorum gelinliğim geldi düğüne son hafta bi prova daha yapılcak düğün salonları belli davetiye basılcak evim çok içime sindi çok mutluyum sabredi
nce herşey oluyo daha 1 2 ay önce size sabredin ne durumda olanlar var demiştim bi bilseniz ne durumlarda ev kurut,yorum allah yardım ediyo herşeye rağmen moralleri yüksek tutalım

canım kaç gün oldu kullanalı bende başladım 6. gün bugün

hangi ilacı kullanıyosun canım?
ben doktora sordum bu ilaçların yan etkisi iştah açıyomuş dedi
yasminin etkisi daha fazlaymış vede ona oranla yan etkileride daha fazlaymış

slm herkesee
bende de son durumlar evin tadilatı bitti gibi ufak tefek kaldı onlarda 1 2 güne bitcek inş
h.sonu mobilyalar gelicek inş
sonra beyaz eşyalar kurulur yavaştan temizlik ve yerleşmeye başlanır
davetiyeler hazır balayı hazır
perdeler bide gelinlik ve kınalık var dikimi devam eden bide ufak tefek alıncaklar
sonra hayırlısıyla hazır olcaz
gelinlik daha belirlenmedi belirlensin snra kınalığa geçilcek hep yetişmicek korkusu var yaa
ama 1 ay 1 hafta var hallolcaktır inş o da

Gelinciklerr bende 2 gün önce ilk ghelinlik provama gittim henüz bişey belli değildi yakasınını sırtının açıklığını bana sorup ayarladılar boyunu ayarladılar o kadar ama upuzun bir kuyruğu var çok güzellll:))

Dünde doktora gittim utana sıkıla doğum kontrol hapı için Yasmin diye bir hap verdi bana hem çok iyimiş kilo aldırma özelliği yokmuş cilde de iyi geliyormuş ilk adet günümden itibaren başlıcam bakalım bu ay

canım ben salon takımımı klasik aldım koydum buraya bi bak istersen canım ben bu köşeyi oturma odasına alıcam günlük oturacağımız yere salonum bayağı klasik oldu oturma odamıda spor istiyorum
Hımm o zaman süper olur canım iyi günlerde oturun inşallah...

Salonunu çok merak ettim şimdi bende klasik olsun istiyorum ya geçen hafta baktım bi türlü karar veremiyorum of çok zormuş

selam canım ne güzel hallediyorsun bende ev hazır esyalarım cogu geldı (halı perdem kaldı)gelınlık provaalrım var temmuz1 alıcam teslim inşaallah.davetıye bakıyoruz.balayı özel olmasa nerde kaça ayarladınız.bende bakıyorumda..mutluluklar canım

canım bende istiyorum henüz gidemedim.sana bır test yaptılarmı falan ne soruyor hayırlısı olsun...

canım bende istiyorum henüz gidemedim.sana bır test yaptılarmı falan ne soruyor hayırlısı olsun...

banada yasmin verdi dün doktor ama yasmin kilo aldrıyo diye ben önerilerle ginera aldım ..

test yapmadı ben her ay düzenli kan testi yaptırdığımı söyledim herşeyimin normal olduğunu söyledim gerek duymadı.. dün başladım işte akşam 12 saat geçneden içmek gerekiyomuş her akşam 9 gibi alırım ilacı

kızlar doğum kontrol hapları iştah açıyo bu doğru 6. günüm fewci yemek yeme isteği ile doluyum g,fakat bir arkadaşım bana bu isteği yenersen kilo aldırmaz dedi ve bu dönemler en zor dönemler boğazımı tutmaya çalışıyorum daha demin yedim yine açım ama yemicem bi atlatsam bünye bi alışsa herşey yolunda olur inşallah bakalım ben şimdilik bişi diyemem ama ,şöle düşünüyorum ramazanın ilk aylarında da insan zorlanıyo ama ramazan ayına alışınca bünye bi zaöan yemek istemiyo öle gibi bişi

hangi ilacı kullanıyosun canım?
ben doktora sordum bu ilaçların yan etkisi iştah açıyomuş dedi
yasminin etkisi daha fazlaymış vede ona oranla yan etkileride daha fazlaymış

ben lamuna kullaniyorum canim
istah falan acmadi bende, vücudum hep su topladi ya
ödem her tarafim
nasil sinirlerim bozuk anlatamam, kiyafet alayim diye hevesle gittim
kendime hic biseyi yakistiramayinca acaip hayal kirikligi yasadim

ben yasmin kullanıyorum canım 6. günüm ama adetim 3. günü kesildi az oldum bu ay normalde düzenli adet görürüm onun dışında bi yan etki yok şimdilik bugün biraz başım ağrıyo fakat bunu hapa değil yorgunluğa vuruyorum çünkü 1 haftadır ev badana eşya derken yolculuk uykusuzluk hava değişşimi ondan olsa grek düzensizlikten ağrıyodur die düşünüyorum bende şimdilik bişi yok bakalım ilerleyen dönemlerde yazarım eczaneden aldım kadın bende kullanıyorum dedi en az etki gösteren buymuş öle dedi bvitkiselmiş eczacı verdi çoğu kişide yasmin kullanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…