Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Bende atlattım kızlar, 16 günlük evliyim, ne kadar garip geliyor hala :)
Düğünde deli gibi eğlendik hiç oturmadan oynadık balayı da süperdi, darısı diğer evlenecek arkadaşlarımızın başına...

slm temmuzun en son gelinlerinden birirydim bende ben geldiysem herkes gelmiştir düğün ne kadar yogun geçti anlatamam önce kayseride sonra kütahyada 5 gün düğünüm oldu benim düğün bitti bende bittim.daha dinlenmeden düğünden iki gün sonra direk yola çıktık ver elini hakkari kaç bir haftadırda ev iş temizlik falan ugraştık daha yeni oturabildim netin başına allah herkesi sevdiğine kavuştursun ne diyelimki

girmeyel baya oldu buraya ya bana da 2 ay olcak nerdeyse zaman cbk gecıo walla burya girnce o heycanları tekrar yasadım birdensositososito ne gunlerdi ama:hulya:

Meraba gelinler.

uzun zaman giremedim buraya.

bende evlendim.

dün 3, ayımıza girdik.

sizlerde aşağı yukarı öyle olmuşsunuzdur.

evlilik çok güzel gidyor çok şükür .

szi neler yapıyorsunuz.opuyorumnanaktan

kızlarr bende geldim temmuz gelinleri 3 ay doldu artık hayat çabasına kapıldım gidiyorum siz napıosunuz nasıl gidiyo günler sorun yaşayan varmı derdi sıkıntısı olan ben temizlikten müzdaribim başım dertte sürekli temizlik yapıorum dert oluo içime nasıl dağılıyo ev anlamıyorum:uhm:

sağol canım iyi ne olsun cicim aylarını yaşıyoruz galiba
ben hiçbişeyi takmıyorum elimden geldiği kadar temizlik de yemek de olduğu kadar napalım yeni geliniz biz daha yavaş yavaşş :)

anneciğimin kıymetini bilememişim =)
ne kdr zormuş bütün evden sorumlu olmak ...
temizlik, ütü, çamaşır, yemek ...
bi de çalışıyosak of yani ...
kociş akşam eve gelmeden süslen bi de ...
sonra da onu karşılayamadan uyuyakal :KK70: ...

slm kızlar ben düğünden sonra fazla girememdim girdim bir kaç kere kimse dönmemişti daha ama şimdi herkes burda... kızlar ben hamileyim bilmiyorum aranızda başka hamile olan varmı.. herşey güzel gidiyor tek sorun eşimin işi 40 gündür yok birde böle hakkari bir yerde yaşanmıyor yav 4 gün kaldı bakalım gelicek inş çok ösledim onu...

merhaba serpilcim nasılsın??,gözün aydın hayırlısı olsun bebeğiniz ne kadarlık oldu ?
incidestanda hamile sadece bildiğim o başka kimse yazmadı cnm nasıl gidiyor hayat?

slm kızlar ben düğünden sonra fazla girememdim girdim bir kaç kere kimse dönmemişti daha ama şimdi herkes burda... Kızlar ben hamileyim bilmiyorum aranızda başka hamile olan varmı.. Herşey güzel gidiyor tek sorun eşimin işi 40 gündür yok birde böle hakkari bir yerde yaşanmıyor yav 4 gün kaldı bakalım gelicek inş çok ösledim onu...

askerim hakkaride:KK43:En Büyük TÜRKİYE

selam kızlar hayırlı olsun herkeslere :)
biz de temmuzda düşünüyoruz ama uyuşukluğumuz sayesinde salon bulamayacağız diye de korkuyorumm

canım ben burak kaynar wedding house altıparmakta tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım bursadaki butun modaevlerini gezmişimdir herhelde hatice hanım ve oğlu dünya tatlısı insanlar butun forumdaki arkadşlarada tavsiye etmişimdir herhelde umarım herşey gönlünce olur

X