Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

gördüm diyebilseydim eğer gördüğümü,
hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi
bilseydiler sende neler gördüğümü,
yıllarca hayal görmeyi isterlerdi,
gördüğümüz hayal değil, gerçek
biz bu gerçeği beraber yaşamak
sonsuz kılmak istiyoruz.
ve bu en güzel günümüzde
sizleride aramızda görmeyi diliyoruz...
bu bizim davetiye sözümüz. italik, şekilli bi yazı opuyorumnanaktan belki fikir olur kıslarr

oooo sen gelirmiydin burayaa naber nasıl gidiyo canım.boşver onu takma yaa bütün erkekler öyle zaten ailecek takmıyorlar hiç biz düşünüyoruz herşeyii :hulya:

hehe:))) sorma walla gerçekten öyleee hiç bişi taktıkları yokkk düğüne kadar da yazlığa tatile gittiler arada gelcekler(!) inşallah bakalım nasıl olcak çok merak ediorummm senin nasıı gidioo tatlım?? bu arada davetiye sözü güzelmişşşopuyorumnanaktan

slm kızlar ancak girebildim nete bi koşturma gidiyor..
bizde bütün eksikleri tamamladık haftaya sivasa gidip yerleştircem hepsini inşallah..
bize gelinliğim bitti ama istediğim gibi olmadı:gitme: yani önü oldu ama arkasını başka modelle karıştırmış kadın çok üzüldüm ya :sinifsinif: düzeltirim dedi inşallah yapabilir...

güzelmiş nursall davetiye sözün..bende iki tane beğendim hanğisi olsun karar veremedim
1,Sevdik birbirimizi
Evlendirin dedik bizi
Kırmadılar sözümüzü
Yapıyorlar düğünümüzü
Bu mutlu günümüzde
Bekleriz hepinizi

2,Sevginin değerini,
Mutluluğun kıymetini,
Evliliğin kutsallığını
Biliyoruz.

Biz
........ & .........
Sizleri düğünümüze konuk,
Mutluluğumuza tanık
Olmaya davet
Ediyoruz...

bizimkiler fazla rahat aslında rahat olan nişanlım
planlar çok başkaydı şimdi tamamen değişti baştan ev bakmaya başladı o yüzden bu kadar geç kaldı benim de moralim bozulmaya başladı nasıl yetişecek bilmiyorum en başından beri yetişir diyordum ama yine yetişir biliyorum ama çok sıkışacağımız için biraz kafama takmaya başladım

YAA HİÇ SORMAA BENİMKİ DE OYLE YA HEPSİNİ AL GOTUR DİYOO ANNEM BANA YENİLERİNİ ALIR kaydirigubbakcemile3 OLMAZ DİYOM OLE BEN ESKİLERİ GİYCEM SANA YENİ ALINCAK..O ZAMAN GOTURME HİÇ BİŞİ SANA KOCAN ALSIN DİYOOlmaz:

AMA KISKANIYO YANII CAKTIRMAMAYA CALSIYO DA, CANIM YAA... ONLAR İÇİN DE ZOR:sm_confused:

güzelim nişanlınla ayrı şehirlerde misiniz yane oturup konuşsanız bi
yanlış bişi demek istemiyorum konuyla ilgili bilgim yok diye ama
herkesin bulunduğu durum huyu farklı ama ben çıldırırdım sanırım bu durumda
yane yetişmesine elbet yetişir bi şekilde ama neden o kadar sıkışasınız ki
daha sakince olsa sende son günlerini daha güzel anlarsın aslında
ya sen yada ailen konuşur birden kalkışılır yoluna girer inş cnm allah herkesin yardımcısı olsun

aynı şehirdeyiz canım da şimdiye kadar hep büyük dublex 2 ev bakıldı biri görümcemler biri de biz ve kayınvalidemler için zaten kayınvalidemler köydeler sadece kışın 1 2 ay geliyorlar bu yüzden bütün ailenin bir arada olabileceği bahçeli büyük yerler bakıldı nişanlım öyle istediği için ama şimdi görümcemler vazgeçti kayınpederim de olmaz demiş işte olaylar baya karıştı sonuç olarak şimdi plan değişti ve sadece bizim için ev bakılıyor yoksa şimdiye tutulmuştu bile :) ben de bazen korkuyorum yetişmezse diye ama olacak bi şekilde dün nişanlım 3 tane ev bakmış biri olacakmış bakalım bu hafta sonuna kadar tutulsa hafta sonu temizler bi dahaki haftaya da mobilyaları hallederiz kısmetse kendimi mi avutuyorum bilmem ama sokakta kalmayız heralde :) :)

kardeş konusuna gelince bende de var bi taneee :)
daha ben başlamadım kolilemeye amaaa benimki çıldırmış durumdaaa
yazı tura yöntemiyle çölzücek galiba zaten kısmetse ben evlendikten sonra kapanıcam o zaman tek tek geri getiririm :) :)

canım hayırlı olsun bende ankarada oturyorum sıvasda benım memleketım nıkahım olcak sivasda.hayırlısı inş hakkında canım.gelınlık nerde dıktırdın bende dıktırıyorum provalarda henuz anlayamadım bişi özel yapımda stres offf.merakla beklıyorum.mecbur yapcaklar ellerı mahkum onların sucu uzulme olurmu.sivas merkezemı gidiyosun canım.inş iyi haberlerını beklyıoruz.opuyorumnanaktan

canımyaa üzülmekle haklısın ama kısa sure kalmısta.iş paraya bakıyor.para varsa hepsi 1 gunde bıle hallolur(tabı kararsız değilsen)ben önceden arastırdım esya ceyızlık......halı perde renk hepsini sec bakın fıkır al.gerekırse gitgör.onlar cıksın aradan.nısanlın ne dıyor.neyı beklıyorkı:bbo:

canım bende istiyorum henüz gidemedim.sana bır test yaptılarmı falan ne soruyor hayırlısı olsun...
Test yapmadı canım kalıcı hastalığın var mı dedi yok benim çok şükür, iyi olduğunu söyledi ama ben daha önce 2 sene boyunca kistlerden dolayı diane 35 kullanıyodum hiç kilo falan aldırmadı bunu ilk defa kullanıcam ilk adet günümü bekliyorum bakalım umarım almam kilo ama zaten almam heralde heyecandan:))

nursal canım benim davetiye yazımda bu çok hoşuma gtti bu söz hem anlamlı hemde basit bişey değil bence zevkler uyuşuyo heheh
inci destan ya aynı sorun bizim evdede var kardeşim her gün bir kıyafetimi giyip duruo niye giyon diom nasılsa benim olcak dio. bütüm sevdiğim kıyafteleri gözüne kestirmiş kararı ben evden gelinlikle çıkar çıkmaz kıyafet valizini saklamak olucak git kocan alsın diyip duruyo. bakalım çok svediklerimi alcam gerisini bırakcam.

çileklim sen tanınmazmısın :):):)

kızlar nasılsınız kaç gündür uğrayamadım beyaz eşyalarımda geldi

nikah şekerim ve bindallım kaldı birde misafir odama birkaç şey alınacak

sizlerde ne var ne yok

sanırım yazılanlara göre kız kardeşi olanların durumu çok zor :):):)

benim allahtan kız kardeşim yok dedim şimdi kaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun sebnemm güle güle kullannn

gerçektennn Allahtan benim de kardeşim erkek o yüzden problem yaşamıorum kıyafet konusundazemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…