Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

DUSLER_SOKAGI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
305
0
GENÇ BAYANLAR BENDE TEMMUZ DA EVLENECEĞİM ALLAH İZİN VERİRSE.:Saruboceq:BENİM GİBİ BU AYDA EVLENECEK OLANLAR VAR MI?şakkıdı

Bende Temmuzun ilk haftası evleniyorum arkadaşlar. :)))
Zaman gittikçe azalıyor..Rabbim hepimize kolaylıklar versin.yerimseniben

merhaba kızlar bende temmuz gelini olacağım.31 temmuz az kaldı,şafak sayıyorum boshayallersmile

selam kızlar hayırlı olsun herkeslere :)
biz de temmuzda düşünüyoruz ama uyuşukluğumuz sayesinde salon bulamayacağız diye de korkuyorumm

merhaba arkadaşlar bende temmuz 18 de evleniyorum inşallah. Şimdiden hayırlı olsun herkese

oooo maşallah :lepi:
kızlar durun yahu okadar çokmuşki maşallah temmuz gelinlerikafamçokkarıştı.temmuzun her günü dolu sanırım.sırnaşık şey

bende farkettim cnm sanırım temmuzun her hafta sonunda düğünümüz var :)zemuszemus

baya varmış ya temmuz da evlenen
allahtan kına yerini düğün yerini falan hep tutmuşuz
nerde yapıyosunuz kızlar düğünü

selam kızlar hayırlı olsun herkeslere :)
biz de temmuzda düşünüyoruz ama uyuşukluğumuz sayesinde salon bulamayacağız diye de korkuyorumm

cnm nie bu kadar bekledınız biz taa kasımda tuttuk walla kii o zman bile yerler dolmustu cogu yerin..e malum agustosta ramazan war mıllet hazıran temmuzu doldurmustu..inş istedigniz yerde istedigniz zmaana yer bulabilrisinz cnm

sebbnemm:11 temmuzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Feza_ :Temmuzun ilk haftası

roseeda : 31 temmuz
esqer :temmuz 19
betelgues :15 Temmuz
incidestan : temmuzda AMA ERİNCeK İŞTE:roflol:
pisces : temmuz 18
Miniciqim :3 temmuz
NiSaN83 :10 temmuzda
ayseozlem :10 temmuz
bebemmm:10 temmuz
ve ben deniz (DUSLER_SOKAGI):19
UNUTTUĞUM VARSA EKLEYİN KIZLAR(gelin adayları):icecream:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…