Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

sağol canım yaa valla hangisine üzüleceğimi şaşırdım annemde guatr vardı ameliyat oldu, sonuçlarında tümör başlangıcı çıkmış, atom tedavisi görücek p.tesi hastaneye yatıcak ve 20 gün boyunca görüş yasak olucakmış, benim düğünde 9 temmuzda, hastaneden çıkışına yakın bi zaman olduğu için eylüle kaldı İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR YAA....

:Anladım canım her işte bir hayır vardır, ben kadere inanırım hayırlısı böyleymiş demek lazım sağlık olsun huzurunuz bozulmasın da geç olsun olumunekankayizsmile

ynccmr cnm benim ne güzel halletmişsin herşeyi

damlacım annenede geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur

inşallah senin için böyle daha hayırlı olur cnm

Amin canım hepimize inşallah, aynen bende keşke hazirana alsaydım diyorum günü ama biz yer bulamadık her yer doluydu bi tek 25 temmuz kaldı deyince adam mecburen artık olsun dedik malum ağustos ayı ramazan. bişey kalmadı ama şafak 50delikafadulden Yarın gelinlik provam var:)) lambalarımı seçtim yapılıyor ,evim tutuldu, bir mobilyalar kaldı alınacak...:)

Aynen katılıyorum en güzel yanı gözümüzden bile sakındığımız aşkımızla olmamız bir ömür boyu:asigim:

hayırlısı kızlar tabi fazla üzülmenin bi manası yok. ne yapıyım bende burdan sizin hazırlıklarınızı okudukça heyecanlanıyorum boshayallersmile

Canım Ya beni hala gelinlik provasına çağırmadılar merak ediyorum inşallah son zamana kalıp da bir aksilik çıkmaz çünkü gelinliğimbana göre çok açıktı kapatırız dediler ama hala ses yok endişelensem mi sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

Çok güzel ya ne güzel her şey bitmiş albüm dediğin stüdyo fotoların mı anlamadım canım

E sen ara sor canım gelinlikçine ihmale gelmez bu işler hatta bende paztesi olsun dedim olmaz yetişmez dedi ama benimkinin bi sürü nakış işi var işlenecek ondan dedi heralde...

kıslar salon takımı konulu yere köşe takımı koydun bakıp fikir verirmisinz yarın gidip laıcam ama hala kararsızım herkesib beğenmesine rağmen kararsızım alıp pişman olurum diye korkuyorum yarın son günüm yeri değil burası ama off ne bilin beklenen gün yaklaştıkça heyecan basıyo

cnm benim ben köşe koltuk aldım bugün geldi mobilyalarım bence çok kullanışlı tavsiye ederim

cnm hiç heyecan yapma herşey olur

cnm benim ben köşe koltuk aldım bugün geldi mobilyalarım bence çok kullanışlı tavsiye ederim

cnm hiç heyecan yapma herşey olur

ne bilim ya yetişmeyecek diye çok korkuyorum evimiz daha bitmedi temmuz 22 düğün haziran sonunda biter diyorlar inşaat için temmuzda yerleştirme bitermi düğüne kadar bilmiyorum ki kaç gün sürüyo allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

baypipocum bu köşeyi nereye koyucaksın? salon için biraz spor gibi gördüm resminde ama gayet güzel ben salon takımımı köşe tekımı alıcam ama daha klasik bişeyler istiyorum...

Kızlarr Balayınızı ayarladınız mı nerelere gidiceksiniz?? Bizim daha belli değil ama fehiye ölüdenizi istiyorummm

öyle cnm allah yardımcımız olsun benimde düğünüm 11 temmuzda bizim mobilyalarımızın gelmesi bir ay sürdü cnm işte bende yavaş yavaş yerleşicem kısmetse

ama belki sizin alacağınız yer daha çabuk teslim eder

laydy cnm biz antalya beleğe gidicez ayarlayalı baya oldu inşallah indirimlerden yararlanırsınız

baypipocum bu köşeyi nereye koyucaksın? salon için biraz spor gibi gördüm resminde ama gayet güzel ben salon takımımı köşe tekımı alıcam ama daha klasik bişeyler istiyorum...

canım ben salon takımımı klasik aldım koydum buraya bi bak istersen canım ben bu köşeyi oturma odasına alıcam günlük oturacağımız yere salonum bayağı klasik oldu oturma odamıda spor istiyorum

biz söyledik canım haziran 15 e hazır olsun dedik temmuzda taşınacağız ama 15 gün orda dursun erken haber verdik yani belki dediğimiz tarihte gelmez diye erkenden söyledik

baypipo iyi yapmışsınız cnm ben salonuma koydum köşe koltuğu kendi evimizde de kullanıyoruz en rahatı

EVET CANIM STUDYO AYARLAMADIK DAHA ONU DA HALLEDINCE ARTIK BISI KALMIYO..KENDI ESYALARIM EVE GIDICEK ARTIK KARDESIMLE KIYAFET KAVGASI YAPCAZ guclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…