Temmuz ayında transfer olacaklar

Kızlar merhaba. Ben 4+2 deyim. Gün içinde midem bulanırdı ayaklarıma sıcak basar sonra buz gibi olurdu ama 3 gündür olmuyor. Endişelendim. Size de oldu mu? Kötü bir durumdan mı kesildi bu sizce 😞 cuma keseye gidicem

Kızlar merhaba. Ben 4+2 deyim. Gün içinde midem bulanırdı ayaklarıma sıcak basar sonra buz gibi olurdu ama 3 gündür olmuyor. Endişelendim. Size de oldu mu? Kötü bir durumdan mı kesildi bu sizce 😞 cuma keseye gidicem
Daha çok erken belirtilere takılıp strese girme herşey olacağına varir

Canım ben de senin gibiyim, evham ve endişe yakamı bırakmıyordu, bir gün farklı bir gün farklı olur, çok yoğun kanama veya karın ağrısı dışında endişe etmemeye çalışıcaz Rabbime emanet dicez, bir de kontrol edemediğimiz bir süreç dua etmekten ve sağlıkla kucağımıza alacağımıza inanmaktan başka çaremiz yok 🙏🏻

Canım daha çok küçük çok yeni her belirtiyi aynı dozda her gün yaşamayı bekleme bir gün kötü olursun üç gün iyi bu değişken bişey. Keseyi gördükten sonra rahatlarsın biraz

Canım ben de senin gibiyim, evham ve endişe yakamı bırakmıyordu, bir gün farklı bir gün farklı olur, çok yoğun kanama veya karın ağrısı dışında endişe etmemeye çalışıcaz Rabbime emanet dicez, bir de kontrol edemediğimiz bir süreç dua etmekten ve sağlıkla kucağımıza alacağımıza inanmaktan başka çaremiz yok 🙏🏻
Tesekkur ederim gercekten 4. Denemem olmasa ve kaybetmekten bu kadar korkmasam boyle olmazdim. Sukredip iyi olmaya calisiyorum ama kotuyu dusunmek korkunc geliyor. Surecler oyle yipratmis ki yine yasar miyim korkusu ki yasayadabilirim gayet. Benim ara ara karnim agriyor ama es zamanli bulanti ve ates basmasi da geliyor heralde kotu bi sey olsa anlarim agrisi baska olur. Iyi olacagiz hepimiz insallah cok tesekur ederim cevabiniz icin 🙏🏻 Bu arada dun doktora yazdim gayet iyi gidiyoruz huy cikarma yazdi 😂 anladi delirdigimi ama cok da ilgili bu ilgisi o kadar iyi geliyor ki.

Canım daha çok küçük çok yeni her belirtiyi aynı dozda her gün yaşamayı bekleme bir gün kötü olursun üç gün iyi bu değişken bişey. Keseyi gördükten sonra rahatlarsın biraz
Biliyorum da esim iste neden bulanmiyo diyince birbirimizi demoralize ettik. Bize birinin sahip cikmasi lazim 😃 simdi de karnim agriyor mesela regl agrisi gibi de degil ama aralarda oluyor bu bana endiselenmiyorum. Insallah cuma gorursem keseyi 🙏🏻 Size de cok imrendim 10. Hafta epey rahatlamissinizdir masallah 😍 darisi basimiza

Biliyorum da esim iste neden bulanmiyo diyince birbirimizi demoralize ettik. Bize birinin sahip cikmasi lazim 😃 simdi de karnim agriyor mesela regl agrisi gibi de degil ama aralarda oluyor bu bana endiselenmiyorum. Insallah cuma gorursem keseyi 🙏🏻 Size de cok imrendim 10. Hafta epey rahatlamissinizdir masallah 😍 darisi basimiza
Bende 5+3 teyim. Bi kaç gündür hiç belirti yok bi aksilik var heralde diyodum. Bugünde midem bulanıyo belim ağrıyor hafiften bi aksilik mi var acaba diyorum 😂😂😂

Bende 5+3 teyim. Bi kaç gündür hiç belirti yok bi aksilik var heralde diyodum. Bugünde midem bulanıyo belim ağrıyor hafiften bi aksilik mi var acaba diyorum 😂😂😂
Bel ağrısı iyiymiş hormonlar artıo 🤗 düşünmekten delirmesek iyi haha 😬 ya biz dün akşam öyle demoralize olduk ki durduk yere evde bi test vardı yapayım koyu çıksın da rahatlayalom dedik o da saçma bi test silik çıkmasın mı aha dedim düşüyo mu. Ordan hastaneye gidelim dedik de neyse yoldan ucuz bi test aldık da koyu çıkınca rahatladık. Akşama atraksiyon kattık hiç yoktan böyle geçmez ama sakinleşmemiz laızm 😂

Tesekkur ederim gercekten 4. Denemem olmasa ve kaybetmekten bu kadar korkmasam boyle olmazdim. Sukredip iyi olmaya calisiyorum ama kotuyu dusunmek korkunc geliyor. Surecler oyle yipratmis ki yine yasar miyim korkusu ki yasayadabilirim gayet. Benim ara ara karnim agriyor ama es zamanli bulanti ve ates basmasi da geliyor heralde kotu bi sey olsa anlarim agrisi baska olur. Iyi olacagiz hepimiz insallah cok tesekur ederim cevabiniz icin 🙏🏻 Bu arada dun doktora yazdim gayet iyi gidiyoruz huy cikarma yazdi 😂 anladi delirdigimi ama cok da ilgili bu ilgisi o kadar iyi geliyor ki.
Çok iyi anlıyorum sizi, benim de öncesinde gebelik kayıplarım oldu, ben de benzer endişeleri taşıyorum ama iyi düşünmeye çalışıyorum, bol bol dua ediyorum, kucağıma aldığımı hayal ediyorum onları ... Kontrol edemediğimiz bir süreç, minik mucizelerimiz için iyi düşünmek zorundayız 🙏🏻❤️

Alemsin 😀😀 benimde kuzenimle aramda 6 hafta var o önde ayy ne güzel diyorum o şimdi 16 haftalık bende gelseydim o günlere diyorum sürekli 😀 içini rahat tut valla ben 10 haftalık oldum daha ilk kez bugun midem bulandı hani bulanmadigi zamanlarda da neden yok demiyorum doktora gidip keseyi ve kalp atışını görünce rahatladim çünkü sende öyle olursun 😘😘

Ne sıklıkla kontrole gidiyorsunuz acaba ?
Ben 5. Haftada kese için 7. Haftada kalp atışı için gittim . Lekelenmem olduğu icin 9. Haftada gitmek durumunda kaldım. Doktorum bundan sonra 12. Hafta gibi ikili tarama için gitmemi söyledi. Mecbur kalmadıkca gitmemeye çalışıyorum sanırım ikili taramadan sonra bir aksilik olmazsa bir ay hiç gitmem

Ben en son geçen hafta gittim 11 haftalıkken 12. Haftada bı daha gelmemi söyledi 2li tarama için.ama gitmedim . Bı cinsiyet için gideyim diyorum
Bende ole 11 haftalık gittim 12.haftada ikili test için gittim artik 1 ay sonra dedi cinsiyet için gitceksen biraz daha geç git erken.. söyleseler bile kesin söylemiolar

X