Temmuz ayında transfer olacaklar

Kızlar bulantılarla aranız nasıl. Benim çok kötü gece bile uykudan uyanıp kusuyorum. Bulantı bilekiği aldım. Arada dramamine kullanıyorum ama hiç bir şey fayda etmiyor
Geçmiş olsun diyim canım inşallah çok uzun sürmez bu durum 🙏 benim hiç bulantım olmadı sonradan olabilir belki bilmiyorum kuzenlerimin sonradan başlıyordu belki genetikse 😀

Arkadaslar coraspin kullanip tamamen birakan var mi? Ben lekelenmem olunca birakiyorum 1 hafta falan sonra baslayinca yine lekelenme oluyor. Bazi dr.lar coraspine bağlıyor bazısı ilgisi yok kullanmaya devam et diyor. Kafam karıştı. Tüp bebek dr um coraspine gebelik takibi yapan dr karar versin demişti. Düzenli bir dr um da yok şuan acil gittigim icin hep farkli dr lara denk geliyorum.

Arkadaslar coraspin kullanip tamamen birakan var mi? Ben lekelenmem olunca birakiyorum 1 hafta falan sonra baslayinca yine lekelenme oluyor. Bazi dr.lar coraspine bağlıyor bazısı ilgisi yok kullanmaya devam et diyor. Kafam karıştı. Tüp bebek dr um coraspine gebelik takibi yapan dr karar versin demişti. Düzenli bir dr um da yok şuan acil gittigim icin hep farkli dr lara denk geliyorum.
İlk kanamada bana da bıraktırttı tüp bebek merkezindeki doktorum. Tekrar başlamadım.

Merhaba ben de akıllı robot supurgelerden alıcam da araştırıyorum. Hangi marka model kullanıyorsunuz. Alırken nelere dikkat etmem lazım
Merhabalar,

Biz bundan aldık memnunum.Bu makinenin özellikleri de ideal.Silme özelliği de var.Koltukların altına rahatça girip çıkabiliyor.Bazı makinelerin halıya çıkamama gibi sorunları oluyormuş,bu cihazın öyle bir sıkıntısı da yok,kolayca halıların üzerine çıkabiliyor.Tavsiye ederim

Merhabalar,

Biz bundan aldık memnunum.Bu makinenin özellikleri de ideal.Silme özelliği de var.Koltukların altına rahatça girip çıkabiliyor.Bazı makinelerin halıya çıkamama gibi sorunları oluyormuş,bu cihazın öyle bir sıkıntısı da yok,kolayca halıların üzerine çıkabiliyor.Tavsiye ederim
Çok teşekkür ederim 🙏🏻

Canım ilk lekelenmede bıraktırdı tüp bebek doktorum bir hafta kullanma dedi sonraki gittiğim doktor da artık kullanmama gerek olmadığını söyledi. Yani 7. Haftada bırakmış oldum ben

9
merhaba evet bende duymamistim. ama transfer oldugunda benim henuz rahim kapılarım acilmamis oluyormus. era testi diyebbir test yapildi.rahimden parca alindi ve acilma zamanimi ogrendik. transferim tam o saatte yapildi.
Era testi sonucu kaç günde geliyor acaba ve istenen zamanda yapılınca gebelim oluştu mu bende bu ay yaptıracağım era oyüzden hiç bilgim yok fulya acıbademde yapılacak işlemim

X