Temmuz ayında transfer olacaklar

Aniden kalktığımda oluyor ağrılarım . Ani hareket etmemeye çalışıyorum. Ha birde diyelim ki yatıyorum ve hapşırmak istedim hemen yerimden dogruluyorum çünkü bir iki defa yatarak öksürüp hapsirdigimda çok fena sancı geldi . Hala tam anlamıyla rahat değilim yani

Kızlar benim ağrım oluyor dizinde oluyor mu ya karnın alt tarafları ağrıyor
13 hafta içindeyiz bu dönemde bıçak saplanirmis gibi asik ağrılari olabilir alt bölgeyede vurabilir diyor rahmin büyümesine bağlı olarak ondan olabilir belki uykudan da uyandirabilirmis bu haftadan sonra geçermiş ole okumuştum

Hanımlar tüp bebek tedavisindeki ilaçları hala kullanmaya devam eden var mı kan sulandırıcı gibi ?
Benim ilk denememdi 11 haftaligiz iki ayrı doktora gittim kullanmama gerek olmadığını söylediler artık neye göre karar veriliyor bilmiyorum herhangi bir tahlill yapilmamisti

Hanımlar tüp bebek tedavisindeki ilaçları hala kullanmaya devam eden var mı kan sulandırıcı gibi ?
Benim ilk denememdi 11 haftaligiz iki ayrı doktora gittim kullanmama gerek olmadığını söylediler artık neye göre karar veriliyor bilmiyorum herhangi bir tahlill yapilmamisti
12+4 benimde şuan hala kullanıyorum oksapar bi o kaldı kullandığım onu da ayin sonunda bırak dedi valla bende bilmiyorum neye göre veriliyor devam ediyoruz

Bende kullanıyorum ama sıkıldım.artik ya . Kullanmaktan . Cinsiyet içinde sanırım beklicem

Ben kan sulandiriciyi ve östrojen ilacını 7. Haftada bıraktım . Duphaston u da 9. Haftada bıraktım neye göre diyorlar bilmiyorum ama erken mi oldu acaba en azından kan sulandırıcı için hep aklımda

Oxsapar hariç hepsini bıraktım.
Oxsaparı da doğumdan birkaç gün önce bırakacaksın dedi.
Tekrarlayan kayıplarım çok olduğu için de olabilir. Kadın Doğum doktorum tüp bebek merkezi ne derse o dedi

Günaydınlar kızlar ben bişey hissetmiyorum . Sanki göbeğim de hiç çıkmamış gibi sizlerin nasil
Ben çok zayıf olduğum için galiba belliolmaya başladı gobegim hafif hafif .
Birde birkaç gün önce karnımda pıt pıt atan bişey oldu bilmiyorum erken diyorlar ama annem de oldukça erken hissetmiş sanırım bebeği hissettim

X