Temmuz ayında transfer olacaklar

Sen söylemeden görebileceği ortak bir sistemleri var mı peki? Yani sen gitmişsin zaten diyemez sanırım
E nabız ayarlarından gizleniyor sanırım. Geçen dikkatimi çekti. Bilgilerimi tüm doktorlar görsün / görmesin gibi ayarları vardı. İstersen Bi bak için rahat eder.
Ben de farklı ildeyim hem özelde doktora gidiyorum hem de şehir hastanesinde tahlil vs için illaki gerekiyor devletten bir doktor.

Bugün kontrolüm vardı. İkiz gebelik. 8+5 haftalık, hatalarıyla uyumlulardı. Ağrım var biraz. Normal dedi doktor. Crinone jeli 3 güne bırak dedi. Progesteron desteğini kesti artık yani. Sadece vitamin ve lan sulandırıcıya devam edicem😊
Çok sevindim sağ saglim kucağına almayı da nasip etsin Allah 🙏 ben de tüm ilaçları bıraktım doktorumun tavsiyesiyle

Cumartesi günü kontrolüm var 9.haftaya girdik ama karnımda hiçbir şey hissetmiyorum sanırım böyle oluyor hissetmediğimden kastım karnımda henüz bi şişlik yok☺ Daha çok küçük. Sizin nasıl gidiyor
Benim de 7+5 oldu henüz çok çok küçükler daha ama ben rahimde doluluk hissediyorum sürekli hala alışamadım sanırım

benimde cevrem cok yapıyor acımsaıszca geliyor banada. eltim mesela oh iyiki dogurmusum yavrrrrrrum benim durrmadan yanımda bunu sölüyor bizde bölye bi aileyiz iste coluklu cocuklu gürültülü diyor ee ne diyebilirm ki gecende sey dedi (ben daha ozaman tüpe başlamamıştım) ay bazı arkdaslarımın cocugu olmadı tüp yaptılar cok üzülüyorum ben onlara anne olmak icin cok cabalıyolar ..hmm dedim sadece okadar sacma cümle ki. Diger sacmalık ablam ve anemden geldi ablam 2.ye hamile kaldı neymis benle paylaşmadılar bi süre sonra söylediler söylerkende annem aynen şunu dedi: ablan şimdi sana hemen söylemek istemedi senin cocugun olmuyor ya, oda senin iyiligini düşündü!! doğurdukttan sonrada görüşmeyelim ozaman dedim. aa aa neden dedi ee iyiligimi düşünüyor ya dedim. en en yakınımdan gördüm ben acımasız cümleleri .. simdi hamile kalırsamda kalp atışına kadar asla sölemicem vee tüp oldugunuda asla asla sölemicem
Merhaba sizi o kadar iyi anliyirum ki benzer seyler yasamis ve benzer insan tipleri ile karsilasmisiz....5 yillik evlilik ve 3 dusuk hem de hic kalp atisini duymadan kuretaj oldum...simdi ilk tup bebege basladik...4 gun once opu oldum 8 yumurtam toplandi 5 i dollendi 2 tanesi 3.gune ulasabildi...umutsuzluga kapilmak istemiyorum ama cok yorgun hissediyorum kendimi...esim haricinde kimse tup bebege basladigimizi bile bilmiyor...ne aci ailemizden manevi destek isterdik halbuki ama ailelerimiz o yeti de olmayi birakin nispet yapma pesindeler veya eksikligini yuzunuze vurma....Rabbim bizim boynumuzu bukuk birakmasin saglikla bize de nasip etsin insallah🤲

Merhaba sizi o kadar iyi anliyirum ki benzer seyler yasamis ve benzer insan tipleri ile karsilasmisiz....5 yillik evlilik ve 3 dusuk hem de hic kalp atisini duymadan kuretaj oldum...simdi ilk tup bebege basladik...4 gun once opu oldum 8 yumurtam toplandi 5 i dollendi 2 tanesi 3.gune ulasabildi...umutsuzluga kapilmak istemiyorum ama cok yorgun hissediyorum kendimi...esim haricinde kimse tup bebege basladigimizi bile bilmiyor...ne aci ailemizden manevi destek isterdik halbuki ama ailelerimiz o yeti de olmayi birakin nispet yapma pesindeler veya eksikligini yuzunuze vurma....Rabbim bizim boynumuzu bukuk birakmasin saglikla bize de nasip etsin insallah🤲
amin canım inşallah insanin en yakınından geelmesi cok üzücü. benimde 3-4 arkdasim biliyor bizim dışımızda. ailelere paylaşamamak cok üzücü. benim tüpüm poztif olddu hamileyim ve hala söylemedim 7.haftalık olduk.. bu sürecte kanamam oldu bacaklarima kadar akti ama cok sükür bebek tutundu kalbini dıyduk risk hala var icimde genis kanama alani varmis keseye henüz yakın degil ama riskli .. hep yatiyorum her işimi eşim görüor sagolsun.. bu süreçte aile destegi olaun isterdm ama buna ragmen paylaşmicam

X