Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım kilomu söylersem düşüp bayılırsın o yüzden söylemiyim Allahtan biraz boy var ordan kurtarıyoruz ama yakında o da gitçek böyle yersem

duydum gardasil diye çok etkili pahalı bi aşı bu bede düşünüorum ama hamilelerin yaptırmaması gerek...bence sende hamile kalmadan yaptır sora sğlıklı bi şeilde gebe kal derim

hoşgeldin canım gel gel sıkışırız

hoşgeldin kızzz ceyada,nerelerdeydin

kız başbakandan gibinn yoğunum kaç gündür

ceydacım hoş geldin canım nerelerdeydin çoktan beri yoktun:))))

hoşbuldum balım..

mesaj yazmıştım .. geçmişte var.

görümcem geldi samsun' dan.. onunla beraberiz, kayınvalidemdeyim hep. Bir de misafir üstüne misafir alıyoruz 1 haftadır. BUgün annemler bendeydi, evi topladım, duş aldım size bakalyım dedim.

Bi de ev aldık tatlım onun telaşı da var tabii..

duydum gardasil diye çok etkili pahalı bi aşı bu bede düşünüorum ama hamilelerin yaptırmaması gerek...bence sende hamile kalmadan yaptır sora sğlıklı bi şeilde gebe kal derim

canım benim herhangi bir siğil problemim yok Allaha şükür,inşaallahta olmaz,zaten bu aşıyı her kadın yaptırmalı ama ben hamile kalmak istiyorum o yüzden yaptırmıyorum,bu aşıya başlarsam 6 ay beklemem gerekiyor,zaten 10 ay oldu düşük yapalı hala hamile kalamadım,birde şimdi aşı yaptırırsam 6 ay daha beklemeliyim.

hayırlı uğurlu olsun canım... bizde aldık ama içinde oturamıyoruz taaaa ankarada

hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla huzurla oturun

anladım evet zor durum senin içinde beklemek istemiyorsan bebeğini dünyaya getirdikten sora yaptır muhakkak ..bende yaptırıcam bebeğimizin olmasına daha çok var nasılsa

ooo hayırlı uğurlu olsun canım,güle güle oturun.

hayatım Allahın izniyle kalırsın inş negatif hiç bişey düşün me ::)))))):80::81:

sağol canım, mayıs'ta teslim edilecek bizimki. o kadar heyecanlıyım ki anlatamam

aminn.. Allah razı olsun

çok teşekkür ederim tatlım.. inş.

evet canım ya Allah bizede nasip eder inş içinde oturmak... bizimki ankaradan aldı eşimin ailesi orda tayinide çıkmıyo benim ailem burda çıkarsa biraz zor olcak gitmek ama neyse 3 saatlik yol..öyle kandırıyorum kendimi:))))) ama evde çok güzel yaaa bi tafraftan gitmek istiyorum ya kızlar siz böyle olsaydınız ne yapardınız bana tavsiyede bulunun lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…