Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlaaar canım çok sıkkın yrın doktora gidicem gün alıcam siğillerimi yaktırıcam genital siğillerim var =(( eşim gelince yaktırıcam gerçi ama olsun artık beklicem yarın gün alıcam falan ööf canım sıkkın çok fena

geçmiş olsun canım o nasıl bişey oluyo:26::26:

geçmiş olsun onu bende duymuştum yaktırsanda sonra tekrar çıkıyormuş

Ben geldimm..

totoşlarınızı kaydırın bakim azcıkınn yer açın yer açınn

geçmiş olsun canım ya,nedir biz bu kadınların çektiği,maalsef bu sıkıntılar hiç başınmzdan eksik olmuyor,benimde yaram vardı dondurmuştu doktor ama yine pörtledi sanırım,üstelik birde hamile kalmaya çalışıyorum ve 10 ay öncede 16 haftalık düşük yaptım.ayyy felaket habercisi gibi oldum,korkma yani canım,maalsef biz kadınlar bu sıkıntıları çekiyoruz.

kansermi bunu bilmiyordum sadece hamilelikten sonra doğumda çocuğun ses tellerini etkiliyormuş

sanada geçmiş olsun =(( vlla artık çıktıkça yaktırıcaz bide aşı olalım diyoruz virüslere karşı..

ahhh ahhh daha çok çıtırsın desene,aklıma 21 yaşındaki halim geldi,47 kilo,inceciktim,dalgalı upuzun saçlarım vardı,insanın gözleri bile birbaşka bakıyor,kıymetini bil yaşının canım,gerçi bende daha 30 yaşındayım ama 20li yaşlar çok güzel.yeni evliymişsin canım,Allah bir ömür daim etsin:

teşekkür ederim....herkesin evliliği ömür boyu sürsün...

kızlar benim karnım acıktı ya ufffff iyice dombili oldum(((
kaç kilosunki canım ama yeme bu saatte tabi,biliyorsun bu saatten sonra yenilenler kolay verilmiyor.

teşekkür ederim, malesef kesin çözümü yok ihmalide kanser ediyor çok stresliyim yarın gün alıcam işte
canım hpv aşısını duydunmu hiç,doktoruna bir sorsana,rahimağzı kanserini engellemek için vuruluyorsun,bir araştırsana,doktoruna sor.ben yaptırmak istiyorum ama bebek düşündüğüm için yaptırmıyorum.
Ben geldimm..

totoşlarınızı kaydırın bakim azcıkınn yer açın yer açınn

hoşgeldin kızzz ceyada,nerelerdeydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…