Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

benim yerimde olsanız sizde tutuşurdunuz:)))bu arada hoşbulduk.sormayın kızlar derdim büyük.yarın otel rezervelerinin son günü ve ben hala karar veremedim.

aynen bugünde benim eşim kastamonu ya gitti.bi akrabası vefat etmiş onun için.bende uyuyamadım....

of başınız sağolsun ..umarım çok kalmaz çok yalnız kalmazsın çok zor oluyor bizim ilk yrılığımız oda bu kadar uzun olunca çok etkiledi işte

of başınız sağolsun ..umarım çok kalmaz çok yalnız kalmazsın çok zor oluyor bizim ilk yrılığımız oda bu kadar uzun olunca çok etkiledi işte

sağol canım..yarın salı günü gelecek ama benimde istanbulda tanıdığım yok o yüzden sıkıldım....

amin..sizde tez vakitte kavuşursunuz inş.sen kaç yıllık evlisin???

=)) biz daha evlenmedik ama aynı evde yaşıyoruz 2 ay sora nişanımız var ..birlikte kaldığımızı ailelerimiz biliyor ailelerimiz ankarada değil =)) illegal yaşantı sizinkine göre ama keyif değiliz birbirimiz için..

anladım.aileleriniz ve siz kendinizi bildikten sonra sorun yok...

sevindim senin adına.bu uzun ayrılıktan sonrada özlem size daha güzel bal kaymak olur

aaah aaah sorma gitsin dedim y ilkkez bu kadar uzun ayrı kaldık..daha öncesinde en fazla 5 gün ayrı kalmıştık...içimizi yedi bitirdi bu hasret ...çok güzel bi karşılama düşünüyorum yemekler tatlılar yapayım diyorum

evet güzel olur.güzelcede süslenir püslenirsin.geldikten sonra bidaha gitme durumu olabilirmi...yoksa tek seferliğemi mahsus...

evet güzel olur.güzelcede süslenir püslenirsin.geldikten sonra bidaha gitme durumu olabilirmi...yoksa tek seferliğemi mahsus...

evet süslenip püslenicem valla Valla işi gereği gidio ama sürekli değil bu kadar uzun kaldıysa 1 yılın içinde gitmez sanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…