Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yani evlilik bu sonuçta her şeyini paylaşıyorsun

tabikide kocan sonuçta...ya ben evliliğimin ilk aylarında babamın karşısına çıkmaya utanıyordum bide hamileliğimin son aylarında tabi ağustosta yaptım doğumu sıcaktı karnım çıkıyodu piyasaya:))))

uzun yazdım ya ondan geciktim yoksa burdayım kk okumuştum kadın boşanmayı bile düşünüyormuş kocası erotik film seyretti diye :26::26:
orası biraz karışmış,birşey yazıyorsun hemen seni eleştiriyorlar,bende sadece birşey yazdım çekildim hemen,ne kadar saçma bu yüzden boşanmayı düşünmek ama bu tabiiki bizce ama onunda doğruları ona göre,herkese göre değişiyor.

tabiki.ben candan 21 yaşındayım.istanbuldayım 1 yıllık ta evliyim.....
ahhh ahhh daha çok çıtırsın desene,aklıma 21 yaşındaki halim geldi,47 kilo,inceciktim,dalgalı upuzun saçlarım vardı,insanın gözleri bile birbaşka bakıyor,kıymetini bil yaşının canım,gerçi bende daha 30 yaşındayım ama 20li yaşlar çok güzel.yeni evliymişsin canım,Allah bir ömür daim etsin.

mutluluklar canım ben ankaradayım iki kızım var ikiside evli evde eşimle kaldık işte

bak ladycim yaşını ısrarla söylememenin farkındayım,gözümden kaçmıyor ona göre,hadi söyle yaa:26:

kadınlara yaş sorulmazmış özelliklede biz yaşlarda ama ben kendimi sizlerle bir hissediyorum

evet canım sana katılıyorum herkeste kızın üstüne gidiyordu unu destekliyorlardı sonunda bi Allahın kulu çıktıda bu saçma sebebten boşanma mı olur dedi

prensesim bu arada çok dikkatlisin canım 48 yaşındayım yani anneniz yaşındayım 50 kiloyum boyum 1..55 cm

biberdolma tekrar hoşgeldin canım,kaçıp durma biryerlere,bu arada akşam seni yedim

kaçmam şekerim konuştuklarınızı takip ediodum okuyarak bi yandan da behzat çyi izliorum netten ...oooh afiye tolsun bi ben yiyemiorum =(( eşim gelsin yaparım yeriz onsuz boğazımdn geçmio hiç bişi :2:

kaçmam şekerim konuştuklarınızı takip ediodum okuyarak bi yandan da behzat çyi izliorum netten ...oooh afiye tolsun bi ben yiyemiorum =(( eşim gelsin yaparım yeriz onsuz boğazımdn geçmio hiç bişi :2:

hoş geldin canım:))))

kızlar bende atv de yeni hayat diye bi film syrediyorum...hani adada topla 4 sene yaşayan bi adam varya o...

prensesim bu arada çok dikkatlisin canım 48 yaşındayım yani anneniz yaşındayım 50 kiloyum boyum 1..55 cm

aaa maşaallah bu yaşta bu kilo,zayıfmışsınız,ne güzel.ayrıca daha çoook gençsiniz,40 lı yaşlar orta yaşlar,65 ten sonrası hafif yaşlı,75 den sonrası yaşlı oluyor bana göre,demekki ben daha çıtırım,bak zemini böyle hazırladımki,kendime böyle pay çıkarayım

hoş geldin canım:))))

kızlar bende atv de yeni hayat diye bi film syrediyorum...hani adada topla 4 sene yaşayan bi adam varya o...

haaa evet tom hanks oynuyor dimi,seyretmiştim o filmi,çok güzel bir filmdir,seyrederken şunu düşünmüştüm,tek başına bir oyuncuylada çok güzel bir film ortaya çıkabiliyormuş.gerçi filmin sonunda kurtulacak ama...neyse anlatmıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…