Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok bekar belli...Anlattı zaten sosyal medyasından da belli...Bir vesile ile yüzyüze tanıştık
Sana şu kadarini söyleyeyim bir arkadasimin köylüsü vardı erkek, adamın sosyal medyasına baksan kesinlikle bekar alemden aleme akan bir tipti ama köyden biri ile evliydi. Karısını takip bile etmiyordu instagramdan. Boşandılar neyse ki...

Aslinda sorsaniz dunyanin sonu degil, kiyametler de kopmaz ama kendizi üzersiniz, adamin da egosu okşanir, sizden daha da uzaklaşir sadece. Göze alirsaniz sorun gitsin.

Ego okşamak benim işim....
6 senelik ilişkimde okşadım durdum sonunda istenmeyen oldum...
Yok zaten tanımadıgım herife ne sorucam..
Ortalama cevaplar verecek yogundu bilmemne sonra sen ne yaptın der sormuş olmak için
Soğuk tavrı sabah gördüm yetti
Gerek yok o ego okşatacak alternatiflerdedir belki

ne gibi çabalar verdi mesela halanız?
Uzaktan tanıdıktı eniştem ortak birbirlerini görebilecek ortam yoktu. Ama halam onu görebilmek için uygun ortamlar olusturdu ve biraraya geldiler numara falan alıp verdiler ama enistem olumsuz cevap alırsam korkusuyla arayıp yazmadı. Halam bi bahaneyle arayıp yazdı böyle böyle başladı bi çay bi kahve derken 2 ay içinde nişanlayıp evlendiler.2 yıldır da evliler çok mutlular geç buldular birbirlerini ama güzel oldu darısı herkesin başına 🤗

Uzaktan tanıdıktı eniştem ortak birbirlerini görebilecek ortam yoktu. Ama halam onu görebilmek için uygun ortamlar olusturdu ve biraraya geldiler numara falan alıp verdiler ama enistem olumsuz cevap alırsam korkusuyla arayıp yazmadı. Halam bi bahaneyle arayıp yazdı böyle böyle başladı bi çay bi kahve derken 2 ay içinde nişanlayıp evlendiler.2 yıldır da evliler çok mutlular geç buldular birbirlerini ama güzel oldu darısı herkesin başına 🤗

Bak erkel niyetli olmasa kadın istediği kadar çabalasım olmaz....halanın başarısı değil yani

Ben hala ayni seyi savunuyorum. Olay begeni meselesi degil. Adam narsist. Ilginizi de anladi. Sizi boyle suruncemede birakiyor bilhassa. Cunku NARSIST.

Günaydın canım...
Valla boyle bişeye inanasım gelmiyor , çok berbat bişey...Eğer öyleyse gerçekten çekilecek dert olmaz o...
Ama o görüşmeden sonra böyle olduğu için konuşmamı beni beğenmedi diye düşündüm...çünkü bazıları böyle beğenmedi mi anında keser

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X