Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

herkes dağıldı neyse canım yeniliklere açığız ama tabi onlarda gelseler iyi olur ama arkadaşlardan ben bakıyorum kim aktif diye kk girmiyorlar kurdelam gidince dağıldılar sanki biz git dedik

dilekçim ben şunu anladım,demekki bir gruplaşma olmuş,dediğin gibi biri gidince diğeride gitti falan...ama ilginç olan burada kimse kimsenin arkadaşı değil ve herşey aslında sanal,birisini kısa sürede tutmak,arka çıkmak çok saçma,hemde karşındaki insanları hiç tanımadan,ama beni bu durum rahatsız etmiyor,sonuçta burası koskoca bir form,yapılcak bakılcak çok şey var,tabii muhabbet etmekte güzel.ama dikkat ettinmi sen 27,ben 30 ve lady bizden fazla yaş olarak,bizler daha gerçekçi bakıyoruz olaylara....

ya gerçekten aynen öyle canım. burayı gerçek hayat zannediyorlar sanki 40 yıllık dostmuş gibi benim kızdığım şey birisi birisine birilerini şikayet ediyo o da kendi beyniyle haraket etmeyi bilmiyomuş gibi onun söylemleriyle haraket ediyo bizde tepki gösterince kaçıyorlar anlamadım belkide plan yaptılar bilmiyorum onlar değilde diğer arkadaşlara ne oldu onu merak ediyorum...ya zaten ne onlar bişeyler kazanır nede biz bişey kaybederiz o yüzden umrumda değil ben sanalda da dürüstlükten yanayım

baksan abiz 3,3,4, kişi kaldık öteki topicte 10 geçiyorduk ya bizde problem var yada çok safım

baksan abiz 3,3,4, kişi kaldık öteki topicte 10 geçiyorduk ya bizde problem var yada çok safım

canım aynı şeyleri düşünüyoruz seninle,amaaaannn boşver,herkes canı nasıl istiyorsa öyle yapsın,burası zamanla yine dolar taşar ama sanırım şimdilik nadasta kalacak...kimse olmasa ben yine gelirim,dertleşiriz arada,tamammı sanal arkadaşım benimayrıca saf falan değilsin,biraz önce dedimya biz olaylara farklı bakıyoruz,bununda en büyük sebebi yaş sanırım.neyse boşver benim koca bugünde leopar terlik diye tutturdu

evet hayatım haklısın....

nevresim yakımı aldın mı terliğe mi sıra geldi:)))))))

sen şöyle güzel leopar desenli takım al kendine

kıslar sizlere katılıyorum burada maksat sohbet aman boşverin gelene kapımız açık bizde yeteriz

evet hayatım haklısın....

nevresim yakımı aldın mı terliğe mi sıra geldi:)))))))

sen şöyle güzel leopar desenli takım al kendine

yok canım ya ben leoparlı kıyafetlerden nefret ederim,leopar desenli nevresim takımı olabilir bir nebze,onuda unutturmaya çalışıyorum ama bugün terliklere bakıyordum,leoparlısı olsaydı dedi,delimi ne taktı bugünlerde leopara,almıycam işte.

canlar leopar desende bir tılsımmı var bende alayım

canım orasını bende anlamadım,benim koca taktı bugünlerde,bende almamak için inat ediyorum ama sanırım en sonunda kazanan o olacak:92:sanırım erkekler seviyor leopar desenini,7 senelik aşkım,4 senelik kocam,leopar deseni sevdiğini bilmiyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…