Süper annelersiniz

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Canım seni gerçekten çok iyi anlıyorum.Ama benim demek istediğim bu arayış içinde iken aşırıya kaçarsak bunun zararı ençok kendimize ve bebeğimize dokunur.Yoksa herkes ister tatlım kendinde olmayanı ama her zaman istediğine kavuşamayabilir.Normalde de hayatta öyle değilmidir hayallarimizin hepsi gerçekleşmez.Mesela ben isterim ki son model bir jipim olsun ama biliyorum ki hiç bir zaman olmayacak.Yani biz isteklerimiz için dua edelim MEŞRU YOLLARDAN isteyelim.Ama olmama ihtimalinide düşünerek hayal kırıklığına uğramayalım.a.s.

Serdalcım beni yanlış anlamadın dimi tatlım?Çünkü seni asla kırmak istemem.Zaten ben birini yada birilerini kasdederek söylemedim genel olarak düşüncemi ifade ettim.Çünkü bende malesef hassas bir insanım senin de öyle olduğunu hissediyorum beni yanlış anlamanı istemem.

fiona hislerime nasıl tercuman oluosun oyle yaa şaşırdım
ben yazıomusum gibi hissettim birdenkaydirigubbakcemile3
+rep canım sana:lepi:

ezginim edit ile silinebiliyor ama sanırım kaldırmıslar yaa

Samiracım teşekkür ederim.Mantıklı düşününce aklın yolunun bir olduğu bir gerçek.Ama bende zaman zaman kendimi kaptırıp yanlış düşünebiliyorum.Bütün bunlar toplumsal baskıdan kaynaklanıyor.Çok düşündüm neden erkek bebek istiyorum diye. farklı bir cinsiyet olmasından geç, en çok eşimin ailesinde aaa bak gelin oğlan doğurdu demelerini istediğimi yada yolda gören bir komşumun cinsiyeti ne diye sorduğunda oğlum olacak demek için istediğimi farkettim.Ne kadar saçma olduğunu biliyorum ama böyle düşünmekten kendimi alamıyorum.Fakat artık karar aldım isteyeceğim yapabildiğim kadar çaba sarfedeceğim ama asla ısrarcı olmayacağım.Yani anlayacağınız oğlum olsunda ileride bana bakar,soyumu devam ettirir gibi düşüncem olmamış benim.Ne garip kadınım yaw.

zaten kizlar daha iyi bakar, belki o yuzden dusunmemissindir canim yerimseniben

Fiona Canım,
seni Yağmuru tanıdığımdan daha fazla tanıyorum.
Sen de beni Yamur'un tanıdığından daha çok tanıyorsun .
İlk başta senin içini rahatlatayım canım yanlış anlamadım.
Her anı ve acıyı kendi içinde değerlendirmek gerekirSana ve Yağmur'a kırılmadım çünki yaşadıklarım(ya da diğer arkadaşların yaşadıkları ) konusunda bir bilginiz/bilgimiz yok
.Ama emin ol beni ben yapan yaşanılanlar ,önemsenmeyecek şeyler değil.Yoksa kim ister olmayan istekleri arkasından yorulduğunu bile bile koşmayı,ya da günah mı değil mi soruları beynini kurcalarken doruyu bulmaya çalışmayı .Bunu ben de yapıyorum , biran önce bebeğim doğsun istiyorum doğsun ki onu kucağıma alınca yaşanılanların getirdiği o olumsuz etkiden sıylılabileyim .Unutmayın arkadaşlar hiçbir canlı kendisini mutsuz edecek şeyleri istemez.
Yazacak çok şey var belki ama beni Gülnisa ,Orkidem, daha önceki mesajlarımı aldıysa Samiram anlayabilir onlara kendimi anlatabildiğim için..

Fiona Canım,
Her anı ve acıyı kendi içinde değerlendirmek gerekirSana ve Yağmur'a kırılmadım çünki yaşadıklarım(ya da diğer arkadaşların yaşadıkları ) konusunda bir bilginiz/bilgimiz yok
.Ama emin ol beni ben yapan yaşanılanlar ,önemsenmeyecek şeyler değil.Yoksa kim ister olmayan istekleri arkasından yorulduğunu bile bile koşmayı,ya da günah mı değil mi soruları beynini kurcalarken doruyu bulmaya çalışmayı .biran önce bebeğim doğsun istiyorum doğsun ki onu kucağıma alınca yaşanılanların getirdiği o olumsuz etkiden sıylılabileyim .Unutmayın arkadaşlar hiçbir canlı kendisini mutsuz edecek şeyleri istemez.
Yazacak çok şey var belki ama beni Gülnisa ,Orkidem, daha önceki mesajlarımı aldıysa Samiram anlayabilir onlara kendimi anlatabildiğim için..

Fiona Canım,
.Ama emin ol beni ben yapan yaşanılanlar ,önemsenmeyecek şeyler değil.Yoksa kim ister olmayan istekleri arkasından yorulduğunu bile bile koşmayı,ya da günah mı değil mi soruları beynini kurcalarken doruyu bulmaya çalışmayı .biran önce bebeğim doğsun istiyorum doğsun ki onu kucağıma alınca yaşanılanların getirdiği o olumsuz etkiden sıylılabileyim .Unutmayın arkadaşlar hiçbir canlı kendisini mutsuz edecek şeyleri istemez.

Fiona Canım,

süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr anneler yinekaynatiyonuz ha birakin su delileri yavvvvvvvvvvvvvvvv milletin sögüslemeye cikmislar üitlerini bitiriyolar her anne adayinin birakin herkese söyleyinki sizlr gibi baskalari yanmasin canlarim rabbim herseyin iyisini bilir

canim arkadaslarim yaa...sizi ne kadar cok ozledim
su meret tamir olmadi gitti..hala problem var internetimde. evde degilim o yuzden tek mesajla sadece bilgi vereyim istedim.
bayrami geciririz herhalde bu sekilde de ondan sonra bir caresine bakariz artik

herkesin keyifler yerindedir insallah...bebecikler de buyuyordur....
benim yumurtlama yaklasiyor kizlaaarrr...
ama kocama cooookkkkk kizginim bu aralar...

elif ablacimm
kiz nerelerdesinnnn sen gelcen ben gidicemmmm yaaaa
ama ben kacak kocek girerimmmkaydirigubbakcemile3
duramamm inankiii insallahh guzel haberler getirirsin o zamana kadar
malum esim bayram izni almisss:çok üzgünüm: onu kullancazzz:çok üzgünüm:
nasil gecicek vakit size cook alistim ben yaaa:a015:

ablacimm
inan ne desen haklisinn burada zaten verilmezz isim su bu moderatorler adrese msn aadresine bile yasak koyuyorlarrr
zaten onlarinda bu konuda biraz bilgileri varsaa
istemezlerr o konuyla ilgilii burada detaayy gelceklerinide sanmamm okuyunca kacacak yer ararlarr:çok üzgünüm: dedigin gibi hersey bahanee
rabbim bizim kaderimizi oyle yazmis oyle olmuss
iyikide olmusss
sukurler olsun bugunleri gosteren rabbimee allah olmayanlarda versinnn

bu arada samiram ozelden adresini bana yazarmisiinn sozum vardii bebegi olursa ona bi kac hediye alicam demistimm takvimi verirse diye soz etmistimm:roflol:allah 'a unutmadimm kizin yolda:ecrin_bebek:
itiraz istemiyorummm adresini yolla cam sakizi coban armaganii
beni anarsinn hatirlarsinn a.s.

yaa ablacimm bakin sizinn icin gun boyu masa basindayimmlep top degil yaa ne leptopuu
ama sizdende vazgecemiyomm
aksam oluncada kramplar basiyooo benii
esimdee lak lak etcemm diyee boylee agrir her yerin diyooo
artik son aylarda ayaktan yazarim sizeee hehehe :roflol:

orkidem çok sağol canım hamile giyimi konusunda yazdıkların için.valla nasıl mutlu oldum düşünmen bile yetti beni mutlu etmeye.canım benim ben sana ne yollayım yasmin hap istermisin doğumdan sonra valla bak ciddiyim.gülnisa sende canım.kargo yakın bana hemen yollarım bir isteğiniz olursa tr den.

cinsiyet konusunda ben bekarlığımdan beri hep oğlum olur diye düşünürdüm erkek gibiydim evledim hamile kaldım eşim hep kızımız olcak dedi bende oğlan dedim.allahım sağlıklı kız evlat nasip etti bin şükür.ikincide erkek istiyorum tabii ki.çevremde o kadar laf söyleyen varki.bekarlıktan kız arkadaşım oturup konuşurduk onunla ben hep derdim oğlum olursa adını efe koycam bilirdi erkek çocuklarını sevdiğimi onun 2 oğlu var kız çok istiyor.geçenlerde kızımla geziyorduk gördük konuşuyoruz küçük oğlu kaldırımın kenarında duruyor düşecek dedim şimdi arkadaşım bana döndü ^^o erkek dedi^^o yakın arkadaşım bile bana böyle dedi nasıl üzüldüm anlatamam.kızımı kucağıma aldım yürüdüm birde öptüm kızımı o kasılırsa bende kasılırım misali.

devamını yazacaktım basmışım yanlışlıkla.sonra halamlar bana hep derler biz iki kız bir oğlanız en küçüğümüz oğlan sen annene çekmişsin kızın olur derler.ne kadar çok istediğimi bildikleri halde.halamın gelini 1 yaşında oğlu var bana hep der senin kızın olur öyle bir tipin var ne alakaysa artık.üzülürüm ama belli etmem.ben bu laflar için değil kendim sevdiğim için erkek çocuklarını istiyorum bir oğlum olsun.insanlar hep konuşur.halamın kocası vefat etti ilk torunu kız (kızının çocuğu)oğlu evlendi oğlan olursa kocasının adını koycaklardı ben hep dua ettim inşallah olur diye.halamın oğlunu çok severim çok iyidir.o da bana hep der inşallah olur bi oğlunuz diye.bana yöntemler söyler hep kendiileri uygulamışlar.onun oldu çok ta tatlı maşallah.ama karısı ağzından çıkmaz gönlüne göre olsun lafı.kim ne derse desin diyorum artık.allah biliyor ya içimi ben isteyene gönlüne göre olsun der kendimden önce onun için dua ederim.allahım hepimizin gönlüne göre verir inşallah hayırlısıyla.bu arada halamın oğlu kasım aralık yada ocakta hamile kal der bana çok araştırmış.doğum eylül ekime gelirse erkek olma şansı yüksekmiş.tabii yazı karnı burnunda geçirmeye cesaretiniz varsa:))

civcivimm cook sagol bitanemmm ben dogumdan hemen sonra turkiyeye gidicemmm asil sen soyle istedigin ozendigin bisey varsa biz gonderelim sanaa su kiz oglann meselesine gelincee ne densiz insanlar varr derler yaa gormemisin oglu olmus cikmiss seyini gostermiss o misall erkek miss he y allahim yaa hep dua ederim rabbim bi gun bana erkek evlat nasip edersee boburlenmekten sana siginirim diyeee sua aylar konusundaa halanin oglu neyi uygulamis yaw bizde deneyekk bilmem gercekliligi varmii ama benim halamin gelinii eylulde amcamin gelini ekimde dogum yapicakk ikisininde ogullari olucakk amcamin gelini gecen sene eylulde yapti onunda oglu varr annem erkek kardesimin birini kasimda digerini ocakta dogurduu onlarda oglann ama en kucugumuz nisan 1 de geldii oda oglann ben su ana babada kiz var seninde kizin olur olayina hiic inanmiyorum ne alakaaa benim tanidigim tam 7 kiz iki oglann suan o kizlarin (ken dileri yengem ve kardesleri olur) herbirinin en azz ikiser ogullari varrr kiz sayisi daha azz yada esitt ama inanin hepsinde oglan varr acaba bugenetik olayii sanmi gercekmii tartisilirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…