Süper annelersiniz

Serdalcım beni yanlış anlamadın dimi tatlım?Çünkü seni asla kırmak istemem.Zaten ben birini yada birilerini kasdederek söylemedim genel olarak düşüncemi ifade ettim.Çünkü bende malesef hassas bir insanım senin de öyle olduğunu hissediyorum beni yanlış anlamanı istemem.

Fiona Canım,
seni Yağmuru tanıdığımdan daha fazla tanıyorum.
Sen de beni Yamur'un tanıdığından daha çok tanıyorsun .
İlk başta senin içini rahatlatayım canım yanlış anlamadım.Şu anda en önemli nokta ;
Her anı ve acıyı kendi içinde değerlendirmek gerekirSana ve Yağmur'a kırılmadım çünki yaşadıklarım(ya da diğer arkadaşların yaşadıkları ) konusunda bir bilginiz/bilgimiz yok
.Ama emin ol beni ben yapan yaşanılanlar ,önemsenmeyecek şeyler değil.Yoksa kim ister olmayan istekleri arkasından yorulduğunu bile bile koşmayı,ya da günah mı değil mi soruları beynini kurcalarken doruyu bulmaya çalışmayı .biran önce bebeğim doğsun istiyorum doğsun ki onu kucağıma alınca yaşanılanların getirdiği o olumsuz etkiden sıylılabileyim .Unutmayın arkadaşlar hiçbir canlı kendisini mutsuz edecek şeyleri istemez.
Yazacak çok şey var belki ama beni Gülnisa ,Orkidem, daha önceki mesajlarımı aldıysa Samiram anlayabilir onlara kendimi anlatabildiğim için..

slm kizlar hamileler hamilelik nasil gidiyor ilerledkce insan rahatta uyuyamiyor degilmi bana da cok sacma geliyor yok banada burda esimin amcasi sakayla senin oglun olmaz annene cekmissin diyordu sacmalik yao zaman benim annemin hep erkek kardesleri var o kime cekmis böyle insanlardan sinir oluyorum

hangilerii yaaa ben bakmadimm neysee kizlar benim cikmamm gerekiyoo seker yuklememm yapilcakk ac ac gidiyommm yaa ben bugun oruc tutacaktimm aksi seyy tamda gununu bulduu neyse gelince gorusuruzz opuldunuzzzzzzz

Günaydın Arkadaşlarım,,,,,nasılsınız,,inşallah hepiniz iyisinizdir,,,hamile arkadaşlarımın sağlıkları ve bebişleri iyidir inşallah,,,,bebek bekleyen ve uğraşan arkadaşlarda umarım birgün dileklerine kavuşurlar ben hala rahatsızım günlerim sancıyla geçiyor,,,Allah kimseye dermansız dert vermesin,,,dayanamıyorum ilaçlarla ve iğne ile ayakta duruyorum,,,endometriyosis nedir hala tam bir bilgi veren olmadı bana doktorum bile,,,,bu zamanda nerdeyse kanserin bile her çeşidine çare varken,,,benim hastalığımın çaresi yokmuuuu?senağlamasenağlama

Günaydın Arkadaşlarım,,,,,nasılsınız,,inşallah hepiniz iyisinizdir,,,hamile arkadaşlarımın sağlıkları ve bebişleri iyidir inşallah,,,,bebek bekleyen ve uğraşan arkadaşlarda umarım birgün dileklerine kavuşurlar ben hala rahatsızım günlerim sancıyla geçiyor,,,Allah kimseye dermansız dert vermesin,,,dayanamıyorum ilaçlarla ve iğne ile ayakta duruyorum,,,endometriyosis nedir hala tam bir bilgi veren olmadı bana doktorum bile,,,,bu zamanda nerdeyse kanserin bile her çeşidine çare varken,,,benim hastalığımın çaresi yokmuuuu?senağlamasenağlama

http://www.doktornevra.com/jinekolo...i/endometriyozisin_tedavisinde_ne_yapilir.asp
canım burayı okursan bilgi sahibi olabilirsin cnm..cok cok gecmiş olsun tekrar.

gecmis olsun canim insallah en yakin zaman da tedavini olur saglina kavusursun

Çok teşekkür ederim samira cım,,mimikam,,,,evet doktorumda laparoskopi yaptırmamı söyledi zaten ama ben bıktım sanırım hastaneden doktordan bir an evvel şu kürtaj sürecinin geçmesini bekliyorum ki hamile kalmaya çalışayım hamile kalıncada Allahın bir hikmetidir ki bu sancım geçiyor sanırım hormonlar yükseldiği için geçiyor demişti doktorum,,,,daha 2 ayım var en az,,,bu 2 ay boyuncada sancılarımı en aza indirgemeye çalışıyorum bu ay Ginera verdi doktorum bir ay kullanıcam adetim düzene girsin diye diğer ay bırakıcam kendimiz korunuruz artık,,,,tabi insanın bir yandada kalbine sözü geçmiyor,,,hem hastayım hemde belki kız bebek olurmu diyede bişeyler yapmak istiyorum ama o kadar ilaç kullanıyorum ki bu durumda yumurtlama takibimi nasıl yapıcam bilmiyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sagol canim ne olsun iyi gidiyor zaten 3 ay kaldi sonrasi bebecik dogunca daha kolay gecer saniyorum benim icin guzel bir ugras olucak
senden naber

az kalmis kiz insan duyunca hevesleniyor kücük bebek özlediimm ya simdi sizin evde o dogunca kucaktan hic inmez sanirim ama canim son aylar daha zor insan agirlasiyor yatakta sagdan sola bile dönmeye zorlaniyor benden ne olsun canim morelim bozukya bugün oruc tutamadigima üzüldüm reglim geldi kadir gecesi tamda aksama arkadaslar gelecek iftara üc aile birazdan hazirliga baslarim iste kosturmayla geciyor:eek:

Gümaydın Bacılar ;
ya ben size çok alıştım inanın ki kimseye anlatamadıklarımı,burada anlatabiliyorum/biliyoruz .
Gülnisa Ablam ,Orkidem ,samira,Ebuli,Elifnaz,Fiona,vsvs nasılsını zbugün.
Bugün kadir gecesi bol bol dua edeceğim Rabbim bizi içinde bulunduğumuz sıkıntılardan /kuruntulardan kurtarsın sağlık ve sıhhat versin ve en önemlisi bize nasip ettiklerini kabullenme gücü versin.

samiracim bende az once mune ye mesaj attim sagolsun silmeye baslamis bu iyi bir ders oldu bir daha kendi kendimize yazalim cici super anneler olalim oculer degil:roflol:
canim senin mesajlarda silinmis belki ikisi burden yapilinca daha uzun suruyor bilmiyorum ama cok rahatliycam valla bir daha kimseye laf yok tovbe:çok üzgünüm:

yaa ne oldu? niye mesajlarinizi silsiryorsunuz, hem de hepsini? sabah farkedince shok oldum. :1shok:

civcivimm cook sagol bitanemmm ben dogumdan hemen sonra turkiyeye gidicemmm asil sen soyle istedigin ozendigin bisey varsa biz gonderelim sanaa su kiz oglann meselesine gelincee ne densiz insanlar varr derler yaa gormemisin oglu olmus cikmiss seyini gostermiss o misall erkek miss he y allahim yaa hep dua ederim rabbim bi gun bana erkek evlat nasip edersee boburlenmekten sana siginirim diyeee sua aylar konusundaa halanin oglu neyi uygulamis yaw bizde deneyekk bilmem gercekliligi varmii ama benim halamin gelinii eylulde amcamin gelini ekimde dogum yapicakk ikisininde ogullari olucakk amcamin gelini gecen sene eylulde yapti onunda oglu varr annem erkek kardesimin birini kasimda digerini ocakta dogurduu onlarda oglann ama en kucugumuz nisan 1 de geldii oda oglann ben su ana babada kiz var seninde kizin olur olayina hiic inanmiyorum ne alakaaa benim tanidigim tam 7 kiz iki oglann suan o kizlarin (ken dileri yengem ve kardesleri olur) herbirinin en azz ikiser ogullari varrr kiz sayisi daha azz yada esitt ama inanin hepsinde oglan varr acaba bugenetik olayii sanmi gercekmii tartisilirr
valla canım bende anlamıyorum insanları moral bozmak için ne dediklerini bilmeden konuşuyorlar işte.napalım çok var böyleleri takmamak lazım.halamın oğlu bana öyle dedi kışın hamile kalmak gerekirmiş.açıkça anlatmadı ama benim anladığım kadarıyla erkeğin
testisleri soğuk olmalı deniliyrya bundan dolayı herhalde.

suenur valla bizde hevesleniyoruz bebek gelicek diye benim kizlar buyudu artik
ben hamilelik yine simdilik iyi gidiyor ama nerdeyse 12 kilo aldim bu yuzden biraz dertliyim dikat edemiyorum ne gorsem canim istiyor bugun yine dr kontrolum var bakalim ne diycek dr
canim oruc tutamadina uzuldum diyorsun bu senin elinde olmayan bir sey insallah sonra tamamlarsin gecede bol bol dua edersin misafirlerin icin kolay gelsin canim

canim normal kilo alman zaten ilk aylar da pek kilo alinmiyor simdi senin de üc ayin kalmis yani gitgide ilerlemis az kalmis daha cok almzsin bende 18 kilo aalmistim bide hamilelikten önce 50 en fazla 52 kiloydum ama dogum dan sonra hepsi gittti norrmal canim o kadarda olacak insallah kontrolünde hersey yolunda olur kiloyu kafana takma evet canim bugün bol bol dua edecem hepimiz icin hem bakarsin dualarim kabul olur sizin bebeklerde erkek cikyormus:Saruboceq:naniknanik

valla orkidem çok düşüncelisin çok sağol canım ya imkan olsada bi gelsem oralara sırf alışveriş yapmak için ne güzel olur valla.senden böyle şeyler duymak inan çok mutlu etti beni teyzemden bi ovülasyon kiti istedim yazın almanyadan gelicekti tamam alırım dedi geldi konusunu bile yapmadı insan bişey der demi ama.bende öyle bekledim.neyse napalım.ama sizler çok iyisiniz allahım hayırlısıyla yavrularınızı kucağınıza almayı nasip etsin.izmir e yolunuz düşerse beklerim.mutlaka buyrun gelin.

bende 49 la hamile kaldım 69 la doğuma girdim.3 ay sonra 52 kiloydum şimdi yine 49 kiloyum.dert etmeyin kiloları hepsi gidiyor koşuşturmadan.:))kızımda 2.350 gr doğdu.kendimi beslemişim.obur karıymışım ben ya:)))günde 3 rafadan yumurta yiyordum son aylarda.iyi alerji olmadım.

civcivim kolesterolun fırlamadımı kısss:1shok:
o kadar yımırta yenir mi heç:roflol:
3ayda nasıl verdin 17kiloyu helal sana yaa
ben o konuda pek guvenmıorum kendıme tam boga burcuyum oburum hareketsizim:eek:
suenur canım aralık sonu işte dogumum Allah kısmet ederse:Saruboceq:
herhangi bir sorun yok canım şimdilik cok şükür

seninde az kalmis canim hadi siz dogurunda sira bize de gelsin bakalim ben simdidden hevesleniyorum bide siz dogum yaptiktan sonra girip bebeklerinizden bahsederseniz tam deli olurum heralde sen kac kilo aldin canim:emir_bebek:

suenurcum Allah senin de gonlune gore nasip etsin
cok tatlı bir bekleyiş deil mi insan nasıl özeniyor herseyi icin:asigim:
kızım benden süslü olacak bakmayın şimdi cıbıl oldugunakaydirigubbakcemile3
ben 9kilo aldım canım idare ediyoruz simdilik[/QUOT insallah canim hepimizin kiz senin bebek hic kilo almamis ama yazik baya bir zayif takvimde öyle gözüküyor hem ciplak hem zayif kiz su cocugun üstüne basina birsey bak ne de olsa bayram geliyor ....Canim saka yaptim insallah alinmazsin hihoyyyt

X