Süper annelersiniz

Suenur, teşekkür ederim canım
Ben çok iyiniyetli yardımsever bir isanım, hiçkimsenin hakkını hukukunu yemedim insanlığa ve topluma faydalı bir insan olmak için uğraşırım aktiviteler yaparım,ağlayanla ağlar gülenle gülerim. Hataysa günahsa yanlışsa bu benim yanlışım ben sadece sağlıklı ve hayırlı bir erkek bebek istedim yüce allahımdan verirse

insallah canim erkek bebek dilegine de kavusursun sen ve burda istiyen herkes sonucta sen kendini bildikten sonra önemlisi bu ssenin icin temiz olduktan sonra gerisi bos etrafinda denilenlerede kulak tika herkesin dogrusu kendine seni anliyorum bizde üc kiz kardesiz bende ikinci kizimi dogurdugumda kendini bilmez bazi kisiler annene mi cekmissin dediler insanin moreli bozuluyor ben normalde oglum olsun istemezdim illaki bunlari duymasaydim kiz hastasiyim ben ama cevrede insani etkiliyor canim anliyorum

sen yazdıklarını ya hafife alıyorsun yada unuttun. tepki olarak algılamana gerek yok senin yazdığın şeylere ancak bu kadar yazarsam açıklayabileceğimi düşündüm kendimi ifade etmek diyelim.Ben korkarım senin yerine olsam diyorsun ben korkunç bişey yaptığıma inanmıyorum. evet çok doğru herkesin kendisini bağlar.

gülnisa özelden geldimi mesayim canim.samiram naber güzellim??sende massallah yariya getirdin canim.

İster tepki de ister deme, senin yazdıklarına karşılık ben kendimi ifade edebilmek ve açıklayabilmek adına bunları yazmak zorundaydım sen nasıl adlandırıyorsan adlandır.

sana korkunç bişey dedin demiyorum tekrar okursan, ''ben korkarım'' demişsin
bende diyorumki;
ben korkunç bişey yaptığıma inanmıyorum diyorum
''hala'' ikinci kez deneyecekmiş diyosun o ''hala'' ne anlama geldiğini anlıyorum çocuk değilim ben.

yazdıklarımı unutmadım diyosun ama unutmuşsun demekki
karşı fikirlere tahammül yokmu yaaa diyosun
senin kendi söylemlerine karşı bir cevap geldiğinde tahammülün yok baksana
ben kendimi ifade ettim açıkladım yeterince herkes beni anladı.sende anlayabilirsin.

hayırsız evlat olursa ya çocuğumu kaybedersem , diye demişsin, Allah kimselere göstermesin allah düşmanıma bile vermesin tövbe tövbe bütün bunlar tüp bebek
deneyince mi olacak allah korusun herkese olabilir bu ne demek yaa
neyse uzatmayalım ben kapatıyorum.Kendimi bu kadar ifade edebildim daha fazlasına gerek yok.

Yok canım benim kırılmadım;
aslında kimse kırılmasın birbirine ,
ben de durmadan günah mı değil mi diye düşünüyorum ama yaşadıklarım bana çok
ağır gelince beni bunu yapmaya zorluyor hırslanıyorum ve hırsımdan korkuyorum.
senağlama

tammammm kizlarrr uff burasii paylasim yeriiii
herkess ne isterse yapsiiin ama ne olur tartisma olmasinnn
geriliyorumm
bakin dogurursamm bilki nedeni sizssinizz :)))

Canım orkidem sakın erken doğrem felan deme kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile
tartışma olmasını bende istemiyorum, tartışma ortamında bende çok mutsuz olurum,
ama elde olmayan sebeblerle ortaya çıkıyor işte a.s.a.s.:1hug:
sen küçük bebişine iyi bak canım:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Samira, ben herşeyi doğru anladım,yanlış anlaşma felan yok
ben okuduklarımı gayet ne vurgulanmak istendiğini çok iyi biliyorum.
ona göre bir cevap yazdım.

orkidem, o gebelik takviminin yanina fotoyu nasil koyuyorsun?
sen bu tur seyleri cok guzel anlatiyorsun yerimseniben

samiracim, sana da birsey sormak istiyorum.
son gittigimizde doktor kizimin cinsiyetini ille bize de gostermek istedi. ama hicbisi anlasilmiyodu, yazik, cok ugrasti, sonra da dedi ki, "kizlarda 3 cizgi olur, iste sizinkiler de burada dedi". kukuyu pipiyi birak ben zaten bacagini zor seciyorum. internette ne guzel ultrason fotolari var, hepsi de net, cok ozeniyorum. benim karnimda yaglanma var (siskoyum diyemiyorum kafamçokkarıştı) ondan net cikmiyomus goruntuler. belki de doktorun makinesi iyi degildir hofff.. o uc cizgi olayi nedir, biliyo musun?

Çok fazla okuyamadım kızlar ama tartışma tabiki olacak bence.
Tartışarak doğruya ulaşmaya çalışacaz hepimiz.
Ama tabiki kimseyi kırmadan incitmeden.
Burda hepiniz birbirinizi çokdaha iyi tanıyorsunuz ve aslında birbirlerinizin ne demek istediğinizi
biliyorsunuz ama hamilelik hormonları insanı çok farklı yapıyor. Alıngan ve çok daha duygusal.

Burdaki çoğunluğun kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum aranıza yeni girmiş biri olarak
Bende ilk mesajlarımda benzer şeyler yazmıştım benimkide biraz tepki görmüştü ama sonuçta ne demek istediğim anlaşıldı diye düşünüyorum.
Olmayan istenir her zaman. Ben bir oğlum olsaydı 2.için kızım olmasını çok isterdim.
Ve cinsiyet seçmek istemin günah olduğunu aslaaaaaaaaaaa düşünmüyorum
Herşey Allahtan gelir. Ben yöntem denedim ve biliyorum ki rabbim istemeseydi olmazdı
Hatta Kuran da benzer bir ayet vardı "O (Allah) istemezse hiçbir dişi gebe kalamaz" diye

Belkide arkadaşların dediği gibi 2.de kız olsaydı ben bu kadar rahat konuşamayacaktım
Ve erkek bebek için ben daha fazla arayış içinde olacaktım olurdum da
Ama bu arayış hiçbir zaman takıntı ve illaki olmamalı ben dahil herkeste
Gerçekten bu site çok farklı bir site. Diğer forumlarda asla bu konuda konuşturmazlar
Sanki onlar hiç geçirmemişlerdir içlerinden.
Burda birçok bilgiler ediniyor insan karşılıklı tartışabiliyor buda çok güzel.

orkidem, o gebelik takviminin yanina fotoyu nasil koyuyorsun?
sen bu tur seyleri cok guzel anlatiyorsun yerimseniben

Orkidem gitti sanırım canım ben yardımcı olayım

Tickeri yaparken koyuyorsun onu. 3.seçenekte hani doğum veya doğacak tarihi yazdığın bölümde "Left side photo (optional)" yazan bir yer var. oraya tıklayarak bilgisayarından fotoğrafı yüklüyorsun tickerina.

Ağzına sağlık Yağmurrcuğum tam benim hislerime tercüman olmuşsun.Elbette hepimiz farklı cinsiyette çocuklarımız olsun istiyoruz fakat bunu yaparkende biraz düşünmeliyiz.Bir oğula sahip olmalarını övünç kaynağı yapan insanlara hepimiz karşıyız fakat ne olursa olsun yeterki bir oğlum olsun diye düşünmekte bana göre ondan farklı değil.Madem bize göre yanlış bir düşünce bunu ortadan kaldırmaya çalışmalıyız.Birilerine bişeyler ispat etmek bende erkek doğurabiliyorum demek marifet değil bence.Benim kendi düşüncem tabi herkesin görüşüne saygı duyuyorum ama çok ısrarcı olmak doğru değil.Çok düşündüm acaba maddi olarakta yeterli güce sahip olsam yaparmıyım diye ama yok hayır yapamam,yapmam.Herhangibir sorun yoksa rabbim bana sağlıklı evlatlar veriyorsa onun verdiğine burun kıvıramam.Bilirimki bana erkek çocuk nasip ettiyse her halukarda verir.Sanki Allaha senin vereceğine güvenmiyorum da kul yapısı ile istediğime kavuşurum demiş gibi hissederim kendime.Belki şöyle düşünülebilir allah bilimi insanların hizmetine yararlanmaları için sundu ama her bilimsel icatta insanlığa faydalı olmayabiliyor.Mesela atom iyi amaçlarla kullanılmadığında felakete yol açıyor.Bence tüp bebek yöntemi bebek için yanıp tutuşanlar ile cinsiyetle oluşabilecek hastalıklardan korunmak için kullanılırsa insanlığa daha faydalı olur.Tabi bunlar sadece benim görüşüm herkese saygılıyım.

Arkadaşlar ;
NEDEN BUNU İLLA Kİ ERKEK ÇOCUK TAKINTISI OLARAK ALGILADINIZ
anlamıyorum sizlerin kızları olabilir belki bu açıdan ''ben de erkek doğurabilirim '' kavgası olarak algıladınız ama biliyoruz ki oğlu olupta bu tür arayışlara giren kişiler de var ( İnsanın kendinde olmayanı istemesi çok doğal, fakat kişiden kişiye bunun dereceleri değişebilir ).
Emin olun bu çaba ben de erkek çocuk doğurabilirim iddasından kaynaklanmıyor,
belki de ben erkek çocuk doğurdum ve övünüyorum hırsından kaynaklıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…