Süper annelersiniz

bence bu dusuncelerimiz hamilelikle ilgili bebeklerimizi kucagımıza aldıgımız zaman herseyi unutacagız...buyutup bir daha hamile kalacagız...bu takıntıdanda kurtulacagız cunku istedigimiz olucak saglıkla insallah....bundan 3 sene sonra sizler oglumuz oluyor diye yazıcaksınız ve eski yazdıklarımıza gulup gecicez.........

kızlar ya inanın buna bir kız evlat ilersi için erkekten cok daha faydalı...tabiiki insan her iki cinsten cocuk sahibi olmak istiyor ama kız evlat cok baska rengi bile guzel pembe...bugun bebek kıyafetleri bakmaya gittim kız cocuklar için neler var...benimde oglum olucak diye sevinemiyorum...ama saglık olsun allah saglık versin 3. yu garantili bir yontemle yapmayı dusunuyorum...kız bebek kıyafeti olsun anneye yakınlıgı olsun bambaska...ilerde arkadas olucaksınız....gunun birinde saglıklı birde erkek evladınız olur...saglık olduktan sonra hersey olur sekerlerim....iyiki kızınız olucak inanın dogdugu zaman degerini biliceksiniz ve bana hak vericeksiniz...

Mimikam Canımseın sen ya ,,,
çok içten söylüyorum arkadaşım tüm erkek doğuran anneler senin gibi olsaydı ,
inan ki bu topikte ,hatta bu dünyada erkek bebek isteyenlerin sayısı azalırdı.
Allah gönlüne göre versin arkadaşım,
içtenliğin ve iyi niyetin için çok sağol eminim senin erkek evlatların çok hayırlı olacaklar
özellikle de sen böyle birisi olduğun için...:ecrin_bebek:

teşekkür ederim cnm hoşbuldukkk.
sorma ya bilsen yok annesi nasıl sevinmiş yok eşi havaya uçmuş anlatıp duruyo deli oluyorum ben de. sadece benimle aynı zamanlarda hamile kalması bile sinir ediyo beni zaten.Çok üzgünüm çoook

Hoşgeldin aramıza prenses;
sıkma canını beterin beteri var en azından sadece geriniyormuş ,
daha beterleri de var inan bana ,Allah'a havale et .

Kızlar güzel garular,
Kadir geceniz hayırlar ve sağlıklar getirsin,
Her ne kadar aramızda bazen eleştiriler olsa da burada olmak beni mutlu ediyor,
Bu arada gelecek olan bayramınızı da kutluyorum,
Kendinize iyi bakın...senağlama

Kız Orkide senin bu kız pipili bişey olmasın bacım???
Anaaaa olur mu olur ,
Artık sen 1 ay uyuyaman güççüğümmmmmmm

waterhardeningsteel

psikolojim bozuk olsaydi burda sizze bu hikayeyi aa ne gorgusz insanlar var falan diye anlatabilirdim. ama benim hosuma bile gitti . dogru yani ne var bunda. asagilamak icicn soylemiyor ki ?
canım bizimde psikolojimiz bozuk değil şükürler olsun.insanların söyleyiş şekilleri ve yüz ifadelerini ne demek istediklerini ve hangi tavırla söylediklerini anlayabilecek yaştayız.en azından kendim için öyleyim diyebilirim.milyon insan tanıdım.bir bankada çalışıyordum.insanı ilk bakışta çözerim.ki bu insanlar çevremizdeyse katkat rahat anlarım.bizim psikolojimiz bozuk diyemi görgüsüz insanlar diyoruz çok üzüldüm şahsen senin böyle bir şey yazmana.evet insanlar diyorlar bunu üstüne basabasa diyorum çoğunda kinayeli konuşma var insan durduk yere bişey demez.o şekilde espri yapıyorlarsa bende buna gülüyorsam ya çok genişim yada çok safım herhalde.üzüldüm açıkçası psikolojisi bozuk insan olarak görüldüğümüze.senin dediğin gibi kabul edelim insanların içinde birşey yok diyelim.o zaman şöyle diyenler hangi sınıftan hani derler ya hep erkek adamın erkek oğlu olur.ne alakaysa.bunlardamı espri yani.gülüp geçilcek.

anacim ben senin ne yazdigini hatirlamiyom bile yaa. al iste pat diye ustune alinmissin yok uzulmussun falan? yapmayin etmeyin yahu . pes! niye herseyi saldiri gibi aliyosunuz yaw . Al iste bahsettigim de buydu !

valla sahsim adina konusayim, hayatimda hicbir insan benim karsimda ay dikkat edip te konusayim lafimi seceyim alinir bu diye dusunmedi . boyle bi ortam yaratmadim hic.

coook ta mutluyum ! harika yasiyorum Allah a bin sukur. o ne dedi bu acaba ciddi miydi kinayeli mi demedim. o kadar salaksa da bu benim degil onun sorunu ben niye uzuleyim o haline kahrolsun. kadinlari asagilayan bi suru erkek var hatta kadin bil evar kadini erkekten asagi goren. kinaye de yapmadan acikca kadinlar aptal diyenler var. ee yani simdi onlara kizip cinsiyet mi degistirelim?? sirf onlara inat erkek mi olalim ?bu ne kadar mantikliysa erkek bebeis yok diye asagilayan yuzunden erkek dogurmak zorunda hissetmek te o kadar sacma

yok serdalimm yaa ne pipilisiii anam herseyy anne ben kizim kizz diyoo aman canim rabbim ikinciye versinn o an esimin yuz ifadesini gordum yaa artik bu bebegim illede kiz olsun istiyorumm herseyini aldim serdalcimm dr sadecee aklimdan o gecti oyle dedim demiss ayy kizlar benim markete gitmemm lazimm optmmmmm

X