Süper annelersiniz

offf fionaa yaa sendemii yapma canimm ne kadrr mantiksiz biseyy
okadinn dmekk cook erkenn yumurtlamiss
yaa kafayi yiceùmmm
nasil reglden sonra gebe kaliniyoo birak oglannii
gebe nasil kaliniyorr
neysee iyice canim sikildii artikk hic biseyi neticeye baglayamiyoruzzz:mymeka:

valla kaliniyo. esim urdundeydi ben istanbuldaydim. nikahimizin yildonumu icin geldi. ben ayin 20 sinde regl olmustum 25 inde bitmisti 26 sinda tam bitti iste dus aldim falan.
27sinde esim geldi. yemege ciktik. yedik ictik eglendik. korunmadik. unutmusuz.
ertesi gun dondu o. sadece yildonumumuz icin geldi. sonra ben bi daha adetime yakin gittim urdune belki bir iki gun once . ama olmadim iste.
hesaplamalara gore 14. gun yumurtluyor olmaliyim. bu durumda yumurtlamadan 7 gun onceki iliskiden hamile kalmis oluyorum. aslan kizim inatla ve sabirla beklemis yumurtayi annecigine kavusmak icin. iyi ki de beklemis omrum

olduuu ! cunku neden??? Allah Helin i yaratmak istemis ve onun annesi olmaya beni layik gormus. ilk nefesini alacagi zamani da ayarlamis ve o tarihe gore yerlestirmis icime ! ister yumurtlama gunu olsun ister 10 gun once olsun hatta isterse regl ken olsun. Allah ol dedi mi oluyor !
kim karsi cikabilir ki ? Sukurler olsun binlerce

su cay isine bi bakin ya. aklim agelince anneme de sordum. bir tanidigim durrmadan cay icer deli gibi 2 oglu var bir digeri de cay tiryakiliyle meshur kiz tutturucam diye 7 oglan yapti bir akrabam kendinden bile cok cay iciyo 3 u dusuk ama toplamda 4 oglu oldu. baskasi yine cayci ve 2 oglu var bir digeri de cayci hatta cay fali bile bakmayi ogrenmis ice ice ve 5 oglu oldu !

bunlar tanidiklarim bizzat .

ben sabah kahvaltida cay icerim bir bardak. bi de bazen oglen bi yere gidersem o da. !

hadi kizlar hemen gidip semaver alinnnnnnn :lepi::lepi:

merhaba arkadaşlar, benim alt kirpiklerim çok sıklaştı, sanki sürmeli gibi oldu bide,
kızım olcak ya sizdede oldumu , acaba tüm kız annelerinde oluyormu diye merak ettim

kızlar ya...oglum olucagına alıstım.bazen dusunuyorum hani bir dahki aya gittigimde doktor a yanılmısım kız diyebilir mi diye..ama demez herhalde.3 cocuk istiyorum ama simdidem korkuyorum zaman gecmiyor...subat sonu dogum yapacagım bebişim 1 yasında olunca 3. yu yapmayı dusunuyorum ama cok mu zor olucak siz ne diyorsunuz...

iğne vurulurken beline acıyo mu.

soyle oluyo. simdi sancim basladi gittim ben . 2 3 cm acilmis dediler. ben agladim zirladim doguramam dikis atin istanbula gidene kadar tutun icerde falan dedim neyse olmadi tabi, gittik alisveris yaptik kendime ic camasiri gecelik falan aldim. hastaneye gittik. yatis yaptilar. epiduralli istiyorum dedim. ok dediler. bi kadin geldi doktor. ne kadar gec vursak o kadar iyi 4 cm olsun vuralim ama sen agrilar dayanilmaz olunca haber ver o zman vuralim dedi. ben baktim ki sancilar oyle dayanilmayacak gibi degil. ben dayanikliyimdir belki doguma kadar bile bagirmam ohoo soz onu beklerseniz falan diyodum o da o arada koluma serum takiyodu. suni sanciymis meger koluma serumu takti ben daha anlatiyodum iste ben bagirmam bidi bidi , bir anda kadin disari cikmadan vurunnnn igneyiii cok agriyoo dedim. meger cok dayaniksizmisim ! bari kadin disari cikana kadar bekleyebilseydim. hemen asagi indirdiler. soyundum egildim. doktor igneyi takarken sanci geldi. bana son sancin bu olacak dedi . o ara sanciyla beraber igne girdi yani nasil anlatayim normal asi olurken ne kadar aciyosa o kadar acidi iste . hakikaten de o son sancim oldu. sonra karnim kasiliyoduu gevsiyodu. onlar sanciymis iste. 3 4 saat sonra da kizim dogdu. yani demek ki 4 saat sanci cekecektim hem d egittikce siddeti artan sancilar

acayip kolaydi ya . epidurali vurmalari 2 3 dakiak surmuyo bile zaten. gerisini bagliyolar nst ye oyle uyuyarak muhabbet ederek falan geciriyosun. arada gelip birileri kontrol ediyo acilma ne kadar olmus diye onu bile hissetmiyosun yani. hiccc bisey hissetmiyosun. ve isin garip tarafi bacaklarini hareket ettirebiliyosun ama his yok. hani felcli gibi de degilsin yuruyebilirsin .
doguma aktif katilabildim. hatta iki buklum olup kizimi firindan cikar cikmaz gorebildim :)))

evet bende kıbrısa gidicem ama ben birsey sormayı unuttum..eger tutmazsa yine mi 7 gun kalmak gerekiyor yoksa dollenmiş yumurtları donduruyorlar mmı bir dahaki sefere daha az orda kalmak için.

evet doktorlar daha iyi bilir...ama ben kendi doktoruma sormustum dondururlar demişti....yani her ay 7 gun orda kalmak zor yani

SUERNURCUGUM BENDE DORTMUND SEHIRINDE KALIYORUM iNSALLAH ! OGLANI TUTDURURSUN CANIM HAYIRLASIYLA CANIM:BENDE "2 sinde hic dikkat etmedim ve hep sik iliski olmusdu cünkü hemen hamis kalmak istemisdim.bende Allah herkeze verir insAllah:asigim:

canim burdan uzakmissin insallah tuttururuz yaa bende de canim SIK iliski olmustu bende o kadar o zaman arastirmamistim ama ben memnunum hep iki kizim olsun isterdim kizlari cok seviyorum disarida arkadaslarin kizlarini bile seviyorum ama cok sirin geliyorlar ama ücüncüyü tabiiki önce saglikli sonra erkek olsun isterim hayirlisi olsun ne diyelim cogu yöntemlerde tutmadi bakalim belki ben hamile kalana kadar yeni birsey daha cikar biz deneriz bu kez senin kizlar kac yasinda ücüncüyü düsünüyormusun:eek:

slm kızlar
bu gün benim doğum günüm.sırnaşık şey
inşallah bu yıl hayırlısıyla hamile kalırım :ecrin_bebek:ve sağlıklı bi bebek alırım kucağıma.:emir_bebek:
23.09.1981 doğumluyum.28 yaşındayım demek çok zor olucak.:1shok:
walla çok büğüdüm be.:roflol::roflol:

canim dogum günün kutlu olsun a.s.a.s.

evet bende kıbrısa gidicem ama ben birsey sormayı unuttum..eger tutmazsa yine mi 7 gun kalmak gerekiyor yoksa dollenmiş yumurtları donduruyorlar mmı bir dahaki sefere daha az orda kalmak için.

Günaydın Mimikam Günaydın Gülnisa Ablam ;
her üçümüzde nerdeyse aynı zamanda doğum yapacağız ve bu Kıbrıs işinde ben de varım sizlerle hatta beraber gitsek ne güzel olur.
Arkadaşlar kıbrısta yapılan işlemin adı Tüp bebek mi?? Hem tüp bebek hem de istediğin cinsiyet için mi yapılıyor??? :1shok:
Ben kafayı çok taktım , bu sefer dileğimiz gerçek olsun.

canım benım sen simdi 2. cocuga mı hamilesin....3. cocukları cok gecmeden yapmak lazım yoksa zor yapıcaz ben soyliyim....tup bebek yapıyorlar ama pgt denen seyde bebekte rahatsızlıklarada bakıyorlar

ben de sunu gozlemledim: cinsel istegi cok olan, ya da oyle demeyeyim de, sIk bosalan erkeklerin kiz cocugu oluyor. ben artik buna iyice inanmaya basladim.

Günaydın kızlar, inşalllah hepimize aydın bir gün olsun a.s.a.s.:nazar::

Dilshadcım, sana katılıyorum bizimde hep sık ilişki oldu ve iki kızım var.
bir arkadaşımın 2 oğlu var ona sordum bu konuyu çok nadir ilişkileri varmış.
bu kesin arkadaşlar nadir ilişkiden kesinlikle erkek çocuk oluyor.:eek::eek:

Kıslar ben 25 gün aralıklarla adet görüyorum ve üç gün sürüyor iki kızımdada adetten hemen sonra
hamile kaldım.adet olduğum günü 1. gün olarak sayarsak büyük kızım 8.veya 9. günden,
ikincikızım 9.günden ve tek ilişki bunu net ve kesin söylüyorum.

bu konuda ben şunu gözlemledim adet aralıkları ve adetin kaç gün sürdüğü çok önemli arkadaşlar. :enbuyukkk:

Feyzanın yöntemi dediğiniz yöntem kesinlikle kız bebek yöntemi bence
ama istisna olarak
adet aralıkları 30 ve üzeri olan ve adeti 10 gün süren kişiler de belki erkek olabilir sebebide

adeti uzun sürdüğü için yumurtlama zamanına denk geliyor,olabilir
bunun dışında bu yöntem kesinlikle kız bebek için:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canım benım sen simdi 2. cocuga mı hamilesin....3. cocukları cok gecmeden yapmak lazım yoksa zor yapıcaz ben soyliyim....tup bebek yapıyorlar ama pgt denen seyde bebekte rahatsızlıklarada bakıyorlar

Benim ilk bebiş mimikam , zaten en fazla 2 gebelik geçirebilirim o da elimi çabuk tutarsam.
Bu ptg denilen şeye bakılınca cinsiyette seçilmiş oluyor aynı zamanda değil mi??
Peki her isteyene yapıyorlar mı??

Mimikam sen bu bebişte sanırım kendini iyice takip ettin akıntın ilişki olduğunda nasıldı hatırlıyor musun?Başka hatırladığın şeyler var mı??

kızlar bence bu işin garantisini yukseltmenın en iyi yolu doktora gidip yumurtlama takibi yaptırmak oyle bile yuzde 80 sansın oluyor....eger bu işi daha garanti istiyorsanız yumurtalama takibi yaptırın...pgt ya kıbrıs ya da giritte yapılıyor turkiyede yasak...

evet doktorlar daha iyi bilir...ama ben kendi doktoruma sormustum dondururlar demişti....yani her ay 7 gun orda kalmak zor yani

Mimikacım tüp bebekte her ay diye bişey yok canım an az 3 ay normalide 6 ay ara vermen gerekiyor tutmassa .bende temmuzda denedim kıbrısta erkek bebek için 2 kızım var birincide tutmadı ikinci deneme için 6 ay bekliyorum . zaten maddi ve ençok da manevi olarak tutmadığı için yıkılıyorsun toparlanmak uzun sürüyor. birde kullanılan ilaçlar kadının ruh halini mahfediyor dr önceden söylüyor bunuda . Gerçekten resmen ben depresyon oldum tutacağına o kadar emindimki çok çabuk hamile kalan biriyim diye çok güvenmiştim kendime.CADIARZUCADIARZU

Mimikacım tüp bebekte her ay diye bişey yok canım an az 3 ay normalide 6 ay ara vermen gerekiyor tutmassa .bende temmuzda denedim kıbrısta erkek bebek için 2 kızım var birincide tutmadı ikinci deneme için 6 ay bekliyorum . zaten maddi ve ençok da manevi olarak tutmadığı için yıkılıyorsun toparlanmak uzun sürüyor. birde kullanılan ilaçlar kadının ruh halini mahfediyor dr önceden söylüyor bunuda . Gerçekten resmen ben depresyon oldum tutacağına o kadar emindimki çok çabuk hamile kalan biriyim diye çok güvenmiştim kendime.CADIARZUCADIARZU

ilk denemede tutmazsa 6 ay mı beklemek zorundayız yani..oeki ilk gidişte 5000 euro veriyorsun sonra ne kadar alıyorlar.birde orda kac gun kaldın cnm...tutmama sebebi ne olabilir.sonucta pgt nın tutması daha yuksekmiş...senın cocuklarının yas farkı kac cnm...

liza birde anlatabilirmisin nasıl oldugunu ayrıntısıyla...burda doktor kontrolu altında aldıgın ilaçları maliyeti falan...

kızlar bence bu işin garantisini yukseltmenın en iyi yolu doktora gidip yumurtlama takibi yaptırmak oyle bile yuzde 80 sansın oluyor....eger bu işi daha garanti istiyorsanız yumurtalama takibi yaptırın...pgt ya kıbrıs ya da giritte yapılıyor turkiyede yasak...[/ sana hak veriyorum canim bende yumurta takibi ve catlama ignesi yaptirmak istiyorum ama burda yapmiyorlar tüp bebege ama cesaret edemiyorum cünkü cok ugras lazim gibi geliyor esininde cok istememsi lazim bide sabir 6 ay bekelicekmissin ona cok sasirdim

X