Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzu uc gundur yapıyorum dun bıraz koyuydu ovulasyon buugun bakıcam bıdaha, dun keskın bır agrı saplandı sag tarafıma ınsallaahhh yumuslar buyuyodur yaa
bende bugün hissettim yaptım testi azcık koyu çıktı geliyo yumurtalar hayırlısıyla halledelim bu ay be şu işi birde şöyle bir durum var hayıt bende içiyorum bu ay incirde yaptım regl dönemi itibariyle 1 hafta soğan da içtim biraz erken yumurtlamış oluyorum diğer aylara göre acaba ilgisi varmıdır

Son düzenleme:
İğneden kastın dış gebelikteyse evet gebeliği sonlandırmak için metotreksat mıydı neydi o vuruldu 2 doz. İlk dozda yükselmeye devam etti HCG çünkü. Sonra bana 3 ay dedi korunma süresine ama ben de dış gebelikten sonra 10 aydır bi daha hamile kalamadım. Tekrar bu ay Femaraya başladım bakalım, femaradan umutluyum. Sen ilaç kullanmıyor musun peki yumurta geliştirici?

Kızlar birşey soracağım ikinci çizginin dağılmış olarak çıkması testin bozuk olduğu anlamına mı geliyor? Pembemsi bir dağınıklık.

Evet ilk dozlarda daha çok gelişiyor galiba. Yumurta büyüklükleri gayet iyi, hadi inşallah bu ay tutturuz yarın sabah birlikte başlıyoruz sürece, güzel haberi de birlikte vermek nasip olsun

Yanlış bilgi vermek istemem ama doktorum bu testlerin adet döneminde yapıldığını hatta prolaktin hormonunun saat 10dan önce yapılması gerektiğini söyleyip tüm hormonlarıma sabah 9:30da baktırmıştı. İnternette de aynı şekilde yazıyo. Bence sen de bi sonraki adet tarihinde yaptır ki garanti olsun inşaAllah sonuçların iyi çıkar

İnşallah adetin 3 günü yapılması gerekir diyo internette başka bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim boşuna gitmiyim o zaman ben

Hahahah okadar haklısın ki kahkaha attım okurkenGeçen ay biliyosunuz yumurtlama döneminde iş gibi yapa yapa öyle bi şiştim ki yumurtlama bitti yatak ayırdım Reglim başlicaktı son gün hadi gönlü olsun diye bi yaptık yalandanŞimdi yumurtlama haftam başladı benimkinin bi zil takıp oynamadığı kaldı heyecanı görmeniz lazım

inşallah bu topik herkese ugurlu gelir canım benide eklermisin bat 12 subat

Gecen ay prolaktinim yukseldi sanirim gogus hassasiyetim hic gecmedi ondan elim hep gidiyor yine agrim olur mu diye bir tedirginim
Ari sütünden mi yükseldi ? Benim de geçen aylarda 28e çıkmıştı dostinex kullandım düştü yine sislik hassasiyet var ama hormon ne durumda bilmiyorum

Peki yarın 4 gün yarın gitsem doktor yapar mı acaba hormon testlerini

Canım benim de ilk yumurtlamam 21 ocaktı, hamilelik bu kadar kısa sürede görünmez bikaç gün daha bekle testini tekrarla

ayy hadi inşallah gecen ay sogan kuru denedim bu ayda ovulasyon takıbi yapıyorum bakalım bat 12 subat
Hoş geldin canım şans diliyorum
Kizlar gecen ay stres sebebiyle sanirim yumurtlama gormedim bu ayda gormezsem diye tedirginim acikcasi yumurtlama olmasi icin yapilmasi gereken bildiginiz birsey var midir
Canım incir ve avokado tavsiye ederim herkes bunu söylüyo çevremde

Peki yarın 4 gün yarın gitsem doktor yapar mı acaba hormon testlerini
Bence önümüzdeki ay 2 ya da 3.gün yaptır ki sonuçlar daha sağlıklı ve doğru çıksın garantiye almakta fayda var benim gibi de sabah ver bence bir de testi vermeden bir gün önce göğüsünü uyarıcı işlemlerde bulunma ploraktin hormonu kolayca oynayan bi hormon çünkü buna da dikkat et canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…