Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bu ay ikinci kez yumurtlayanlar bile oldu burda ovülasyon testi yapıp gördüler. Ay bilmiyorum adet bitiminden adet baslangıcına kadar düzenli ilişki her zaman daha iyi ya

Kızlar ben bu ay hayıt içmeye başladım adet döneminde iki üç kez sol kasığımda ani batma oldu daha ben daha önce çikolata kisti ameliyatı olmuştum kist tekrarladı acaba kiste mi bir etkisi oluyor

Kızlar ben bu ay hayıt içmeye başladım adet döneminde iki üç kez sol kasığımda ani batma oldu daha ben daha önce çikolata kisti ameliyatı olmuştum kist tekrarladı acaba kiste mi bir etkisi oluyor
hayıt bende kulanıyorum canım, hayıt kıst olusumunu onler dye bılıyorum yumurta saglıgı ıcınde faydalı

ayy hadi inşallah gecen ay sogan kuru denedim bu ayda ovulasyon takıbi yapıyorum bakalım bat 12 subat

Merhaba kızlar bugün kadın doğum doktoruna gittim size de danışmak istedim adetimin 3gunuydu rutin kontrol için gittim alltan muayene ile rahime bakıldı gayet sağlıklı dedi yumurtalar da var dedi bı sorun görmedi çok şükür kimyasal gebelik geçirmiştim onunla ilgili bişey demedi sanırım normal görülüyor yalnız bazı testlere bakalım hormonlar ile ilgili TSH lh gibi ancak benim özel sağlık sigortası ile ilgili sorun çıktı yaptıramadim orada,haftaya tekrar gidicem başka bir hastaneye hangi değerlere bakılmalı bilgisi olan varsa çok sevinirim başka yapmam gereken birşey varmı acaba

Kizlar gecen ay stres sebebiyle sanirim yumurtlama gormedim bu ayda gormezsem diye tedirginim acikcasi yumurtlama olmasi icin yapilmasi gereken bildiginiz birsey var midir

Kizlar gecen ay stres sebebiyle sanirim yumurtlama gormedim bu ayda gormezsem diye tedirginim acikcasi yumurtlama olmasi icin yapilmasi gereken bildiginiz birsey var midir
valla canım sogan kuru cok ıyı diyolar bende kullaandım gecen ay yumurtayı guclendirip rahmi temizliyormus

Testimiz bile aynı artımed olsun en azından hevesimizi aldık bacım şimdi dizimizi kırıp batı bekleyebiliriz (ben dayanamam yine muhtemelen bata bikaç gün kala erken gebelik yaparım)
yaptığında haber ver mutlaka belki habersiz yine aynı gün yaparız gerçi ne olacak bizim bu sabırsız halimiz öğrensen nolcak yine beklicen diyorum kendime ama yine söz geçiremiyorum

Kuzum avokado ye faydası oluyor ben ari sütü kullanıyorum bir de

Çizgi çıkmış canım hemen çıktıysa maksimum 5 di icinde kuruma değildir bekletip baktiysan kuruma olabilir yanıltabilir seni

Canım doktorun istediği hormon testleri adetin 2-3.gününde yapılması gerekiyor diye biliyorum doktorum öyle söylemişti. Haftaya verirsen sonuçların daha farklı çıkabilir diye düşünüyorum bence bi doktoruna danış istersen

Evet bende araştırdim tam zamanında gittim aslında ama sağlık sigortası yönünden doktor. Yanlış teşhis yazdığı için karşılamadı bende başka hastaneye gidicem çalıştığım için haftaya gidicem o zaman yaptıramaz miyim ki bilemiyorum eğer öyleyse hiç gitmeyeyim bir dahaki aya giderim

bizim seninle tarihlerimiz yakındı canım benimde bugün agrım var yumurtlama herlade ovulasyon yapıyormusun sende
kuzu uc gundur yapıyorum dun bıraz koyuydu ovulasyon buugun bakıcam bıdaha, dun keskın bır agrı saplandı sag tarafıma ınsallaahhh yumuslar buyuyodur yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…