Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle yapicam canım teşekkür ederim

Hoş geldin canım şans diliyorum

Canım incir ve avokado tavsiye ederim herkes bunu söylüyo çevremde
bende incir kürü yapıyorum bu ay hafta 2 kez olcak şekilde tükettim acaba erken yumurtlama sebebi olabilir mi bilgin varmı aynı zamanda hayıt otu çayı içiyorum

yaptığında haber ver mutlaka belki habersiz yine aynı gün yaparız gerçi ne olacak bizim bu sabırsız halimiz öğrensen nolcak yine beklicen diyorum kendime ama yine söz geçiremiyorum
Ya benimki biraz şey açıkçası biz eşimle ailelerimizden ayrı şehirdeyiz işlerimiz dolayısıyla, sürekli de gidip gelemiyoruz yine işler dolayısıyla, öğrensem onlara sürpriz yapcam benim acelemin bir an önce öğrenmek istememin sebebi o bide hamilelik duyurusu için bi plan hazırladım yan yana olmamız gerekiyo bunun için de derdim o yani yoksa zamanım bol başka zaman olsa bata kadar beklerim de şu an öğrenmek benim meselem

bende incir kürü yapıyorum bu ay hafta 2 kez olcak şekilde tükettim acaba erken yumurtlama sebebi olabilir mi bilgin varmı aynı zamanda hayıt otu çayı içiyorum
Canım ben dümdüz kuru incir tüketiyorum kür yapmıyorum, incir bebek varsa tutunmasını sağlıyomuş yumurtalıklara iyi geliyomuş diye biliyorum hayıt otunu bilmiyorum hiç kullanmadım ama hepsini bir arada yapma derim ters tepebilir

haklısın soğanı bıraktım zaten biraz ara vereyim sırayla bunlara

Kızlar birşey soracağım ikinci çizginin dağılmış olarak çıkması testin bozuk olduğu anlamına mı geliyor? Pembemsi bir dağınıklık.
Canım foto varsa at yorumlayalım
haklısın soğanı bıraktım zaten biraz ara vereyim sırayla bunlara
Aynen kuzum ben ovülasyon döneminde 9-10 gün 1 tane avokado tükettim, günde 1-2 tane de incir yedim. Şimdi avokadom bitti yaklaşık 1 haftadır sadece incir tüketiyorum. O da yumurtlama döneminde avokado yumurtayı beslediği için avokado tükettim, inciri de yumurtlamadan sonra bebiş varsa tutunsun diye devam ediyorum. Aynı anda fazla karıştırdığında hormonal dengen bozulabiliyor

Avokadoyu nasıl tüketiyosun öğrenebilir miyim ben yiyemiyorum yaa bi arkadaşım limon tuz ve zeytinyğıyla ekmeğe sür dedi onu denicem bugun eğer yine beğenmezsem ne yapsam diye düşünüyorum yoksa çöpe gidicek vıcık vıcık bişey midemi bulandırıyo

Canım benim de ilk yumurtlamam 21 ocaktı, hamilelik bu kadar kısa sürede görünmez bikaç gün daha bekle testini tekrarla
Tamam canim ben göğüs ağrım felan olunca şüpheye düştüm o yüzden yaptım bakalım hayırlısı
Canım benim de ilk yumurtlamam 21 ocaktı, hamilelik bu kadar kısa sürede görünmez bikaç gün daha bekle testini tekrarla

Ayyy sorma kanayan yaramdı bitse de kurtulsam şunu yemekten diye gözüne baktım öncelikle asssslaa yağ ekleme kendisi yeterince yağlı zaten insanın midesini bulandırıyo bide yağ eklersen çıkarırsın bence valla kuzucum denemediğim yol kalmadı tuz limon yaptım olmadı peynir salça ekledim olmadı bal ceviz koydum olmadı yani asla gideri yok benim midede ben en son reçelle karıştırdım tadını almıyosun öyle onu tavsiye ederim cidden, yağ ile reçel karıştırmışsın gibi oluyo tadı. Ezdim reçelle karıştırıp ekmekle tükettim ancak öyle yiyebildim diğer türlü zorla yiyodum allah affetsin faydalı diye

Adet olacakmışım gibi sancılar giriyo onun dışında hamileymişim gibi belirtim yok canım o yüzden ümidimde yok

Şimdi yarım avokadoyu tuz ve limonla ezip yiyim dedim oyyy afedersin ama midem ağzıma geldi sanki yarımın yarısını anca yedim onu da çiğnemeden direk yuttum peşinede fanta yudumladım şimdi karşılıklı bakışıyoruz avokadocumla bi de reçelle deniyim o zaman bakim o nasıl olcak valla aynen Allah affetsin ama tadı çok kötü

Fsh prolaktin e2 amh bunlar adetin 2.günü bakılıyo genelde haftaya gidip verdiğinizde çıkan sonuç yanıltıcı olabilir o yüzden bir sonraki döngünüzün 2. Yada 3. Günü gidin verin derim ben

Adet olacakmışım gibi sancılar giriyo onun dışında hamileymişim gibi belirtim yok canım o yüzden ümidimde yok
Herkeste aynı olmuyoki belirtiler canım hatta aynı kişinin farklı hamilelikleri bile aynı belirtileri göstermeyebiliyo kırmızıları görene kadar moral bozmak yok

Limon ve tuz yaparsan sarımsak ekle azıcık ezme gibi bi tadı oluyo en azından, arkasından da 1-2 kaşık yoğurt at ağzına, asitli içecek tadını daha çok ortaya çıkarıyo daha çok mide bulanıyo ben de geçtim o yoldan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…