Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında eşim sigarayı azaltsa daha çok etki eder. Biz 4 yıldır deniyoruz ama ilk 2 yılım çöp çünkü tedavi başlanmasıyla sonra rahim filmi çekilmeden tedaviye başlandı soldan bi kaç kez yumurtlama oldu ama sonradan öğrendik ki sol tüpüm yokmuş suanki doktorum aşılama önermedi hem yaşımdan dolayı hem eşimin sonucundan dolayı bakalım hayırlısı birkaç ay sonra aşılama ya da tüp bebek yapmayı düşünüyorum

Bu rahim filmini doktora siz mi söylüyorsunuz ben 6 ay yumurtlama testiyle takip yapıp hamile kalamadım gittigimde sadece ultrasonla bakıp herseyin normal oldugunu söyleyip gönderdi ama simdi esimin durumundan dolayı bi arkadas mutlaka rahim filmi de cektir kendinden emin ol dedi Balıkesir deyim ve doktorlara dert anlatmak inanılmaz zor

O zaman benim de çatladı yüksek ihtimalle. Yarın doktora gidicem belli olur

Keçiboynuzu özü, pekmezinden daha faydalıymış. Ve de nohut suyu.. nohıt suyu erkeklerde acayip faydalıymış. Nohutu önceden kaynatıp suyunu da çaktırmadan yemeğine çorbasına ekleyebilirsin farketmez
Harika fikirler teşekkür ederim

Ayy süper canım sigarayı ve hamburgeri bırakman kendi sağlığın içinde çok güzel şeyler yapmışsın ben de çaktırmadan yapıyorum yeter diyor eşim onu bunu yiyip içme birsey yokken birsey çıkacak

Canım tamamen psikolojik. Ben de önceden keçiboynuzu, fındık, fıstık, bitter ne varsa verirdim kocama. Ama yumurtlamayı bildiğinde ilişki zora girerdi, olmazdı bi türlü çünkü strese giriyorlar, görev gibi olduğu için. Sonunda eşim itiraf etmişti olacağı varsa da olmuyor söyleme bana diye. Bu ay yine iğne vurulucam mesela biliyorum yine sıkıntı olacak. Çok nazlı bu erkekler şekerim, hassaslar

Kızlar ilki dün yaptığım test alttaki bugünkü niye böyle 4 gündür böyle havuç da yedim ama sizce çatlamış mı

Eklentiler

• IMG20220123113827.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 38
Canım ben bu ay cekildimm.1,5senedir hamile kalmadım..hacettepede gittim amh film tam kan hormon vajina ultrasyon herşeyi yaptılar. Gitiginde sen 6ay deme 1 senedir hamile kalmadım de canım ozamn yaparlar bide hastanede hsg amh bakılıyordu öğren. Ben ilçede yaşıyorum burda olmadığı için hep yapmadılar banada .

Kızlar ben yumurta yiyemiyorum sevmiyorum. Avokado okudum burada onu normal sos vb yapıp yiyorsunuz değil mi özel bir tarifi yok

İlk iki gün normal hatta yoğun bile diyebilirim.Dün uçak yolculuğundan sonra bi durdu hala ne gelen var ne giden
Benim ilk gün çok az leke geldi ikinci gün yoğun üçüncü gün yine kan geldi ama daha azdı. Dört beş sadece çok az leke. Ama ben hasta olduğum için katarin parol kullandım o kesti diye düşündüm. Sen belki gebesindir test yapmismiydin

Tamam canım sagolasın fikir icin

Yok asla değilim zaten kanamam çok yoğun ve pıhtılıydı.Bugün de devam edesi var aslında da gelmiyo namussuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…