Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Floyu ben de kullanıyorum çok doğru gösteriyor

Bacım aklıma neler neler geldi niye açık açık yazmiyorsun bence ideal değerlendirmeyi yapmışsın fazlası zaten bence ise yaramıyor sperm kalitesi düşüyor inşallah tutar kuzum inşallah
Kuşum hiç gırgır yapamıyoz ya araya neler girdi neler oldu Nası gidiyo romantik geceler bişeyler

Bacım aklıma neler neler geldi niye açık açık yazmiyorsun bence ideal değerlendirmeyi yapmışsın fazlası zaten bence ise yaramıyor sperm kalitesi düşüyor inşallah tutar kuzum inşallah
Ogunlere hep özel diyorlar. Sabırsızlıkla beklendiği için. Evet bende katılıyorum bence 2 günde yada 3 günde bir olması YETERLI DİOLAR. SPERM ZATEN 72 SAAT YAŞIYORMUŞ Vallahi regli demeye utanmıyorum YAZIYORUM. OVULASYON DIREK ÖZEL GUN. Malum özel bizim için

Floyu ben de kullanıyorum çok doğru gösteriyor
Ben de ona bakarak yaptım toplasan 4 defa oldu. Bide o yuvarlak içine aldığı ovulasyon ne anlama geliyor. Öğünü değerlendirmek gerekiyor demi canim

Peki o yuvarlak içinde olan 1 gün varya o nedir canimfloda

Kızlar bu ay klomen kullandım kasıkta bele doğru vuran bi ağrı var yumurta çatladığı için mi yok büyüdüğü için mi geçen ay da klomen kullandım ağrıyı sadece ilacı içerken hissettim pazartesine kadar çatlamaması lazım ya

16 şubata yerimi alayım
Hoş geldin canım şans diliyorum
Canım patladı benim test..pazartesiye kalmaz sanırım. Keşke bugün ya da yarın gidebilseydim ama nasip
@papatyamveben
BurcuAD
Canım benim de dün öyleydi bugün yine pik çıktı pazartesiye kalabilir yani hala şans var
Canım ben bu ay ilk kez ovü teste başladım pik olduğu gün baya ağrım vardı bikaç gündür de alt karnım dolu gibi bi his var ilk kez farkediyorum, sanırım yumurta büyüdüğünde bu durumlar oluyor, çatlama kısmını henüz takip etmediğim için bilemiyorum ağrı oluyo mu

Programlarin çoğuna göre hesaplandığı pik yani çatlama gününden sonra 1 en çok 2 gün sonra ovulasyon bitiyor zira yumurtlamadan önceki ilişkilerin şansı daha yüksek sperm 7 güne kadar yaşayabiliyor özellikle x olanlar. Ancak çatlama olduktan sonra en çok 24 saat yaşıyor yumurta ondan dolayı pikten sonraki gün köprüden önceki son çıkış... Yani hesabımız doğru ağrıyı da dikkate alırsak çatlamış
Keçiboynuzu özü, pekmezinden daha faydalıymış. Ve de nohut suyu.. nohıt suyu erkeklerde acayip faydalıymış. Nohutu önceden kaynatıp suyunu da çaktırmadan yemeğine çorbasına ekleyebilirsin farketmez
Ay nohut suyu nasıl gaz yapar artık o gazla hızlanıyor herhalde spermler
Beni uzun uçak yolculuğu çok etkiliyor, basınçtan olabilir.. heyecandan olabilir..
İnşallah beni de etkiler de biraz gecikir çatlama zamanı uygulamaya göre 27 pik günü ben 29 unda dönüyorum
Ben kızımda klomen kullanmıştım yunurta takibi yapıyordu doktor artık sancı ve ağrı o kadar dayanılmaz hale gelmişti ki doktora gitmiştim apar topar ve USG de çatladigi görülmüştü sıvıyı bile gozlemlemısti doktor..

Yani ağrının en yoğun olduğu an çatlama oluyor zaten sonrasında da birden rahatlama geliyor benim gözlemim hep bu şekilde oldu

Peki o yuvarlak içinde olan 1 gün varya o nedir canimfloda
Tahmini yumurtlamayı gösteriyordu sanırım o kuzum
Kizzz ne fark eder sen degerlndir isteeee
Bencede değerlendir şansa bırakma
Bencede değerlendir şansa bırakma
Başaramadım kızlar operasyon başarısız üzerimizde bir ağırlık bi bıkkınlık var bu ay ya ikimizinde vallahi ne yapcaz bilmiyorum bi dolu bi boş gittik bu zamana kadar aslında yumurtlama haftasını her gün değerlendirmek istiyordum esim de hatta sansa birakmayalim diyordu ama soguklardan midir nedir of olmuyor ya bakalım hayırlısı tutacağı varsa tutar heralde inşallah yarına olur artik ağrım geçti arada batma var ve hic akintim yok kimyasaldan sonra yumurtlamıyor olabilir miyim acaba ooff kafam çok bulanik

Canım benim test ayrı stres yapmamak ayrı stres iste çatlama olunca da durumu haberdar eder misin inşallah güzel güzel döllenir yumoşlar

Ozmaan yarın sabah bir değerlendirmeye çalış o saatlerde performansın çok faydalı olduğunu duydum gebelik açısından

Ozmaan yarın sabah bir değerlendirmeye çalış o saatlerde performansın çok faydalı olduğunu duydum gebelik açısından
Valla inşallah başarırız kuzum anlamadigimiz şey de esim o kadar keciboynuzu bal falan yiyor ben de öyle normalde yerimizde duramamamiz lazim ama bu ay acayip bi bikkinlik var ikimizde de yani ben istesem o istemese olay cikaricam ama bende de isteksizlik var adama da bi şey diyemiyorum herhalde yumurtlamadim diyorum libidom yükselmiyor sabah yine bi bakalım olacak mi

Kız şimdi siz bebek niyetiyle yaklaştığınız için olaya.. tabi makine miyim ben diye düşünüyor isnan özellikle erkekler hiç sevemz sırf bunun için yaptıklarını bildiklerinde böyle oluyor çoğu zaman.. o yüzden biraz farklı yaklaş mevzuya.. bu olaylar kadında biter

Görev bilinciyle yapıldığı için böyle oluyor.akışında olsa daha iyi olur sen yine de iç gibiklayici şeyler git yat sabah herşey olabilir

Ya ben klomen kullanmıyorum ama bu ay yumurtlamanın oldugu gunlerde inanılmaz bi agrım vardı üşüttüm diye de doktoru gitmemiştim ama o gunleri değerlendirdik inşallah o catlamadır da tutmustur inanılmaz umutlandım simdi o agrıdan kaynaklı

Canim heralde hsgden oluyo. Bide ben ilaç içtim hastayım kesti galiba . İns yumurtlamada sıkıntı olmaz

Dediğin gibi çatlama sanırım. Ben genede dünü boş geçmedim ne kadar etkili olur bilmiyorum canim

İlk çocuğum da adet biter bitmez 2 günde bir yaptık taki adet olana kadar anca ozaman tutmuştu. Ama gerçekten çok sıkılmıştık artık. Anlıyorum seni canım

Bende de dün ağrı çok oldu gece değerlendirdim bir umuttur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…